Ağır Abi Sözleri

Reklamlar

Ağır abi sözleriDamar Ağır Abi Sözleri Kısa 2019

Herkesin harcı değil bunları söyleyebilmek çünkü öncelikle mangal gibi yürek olması lazım. Derler ya yürek mi yedin sen hah işte o şekilde kısa ağır abi sözlerini anlamlı bir duruş ile söyleyebilmek gerek. Burada yazdığımız ve beğeneceğiniz resimli ağır abi sözleri facebook twitter sayfalarınız içinde kullanabilirsiniz.

Yanında benden yakın başka biri de olsa, her şeyi inkar etmiş inandırmış olsan da, ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da, biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

Sevgimiz yavaş yavaş süzülen çisil yağmur gibi ama ırmakları taşıran cinsten…

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kir şeytanin bacağını birken beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş, aynen benim seni sevdiğim gibi.

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni…

Rüyalarını gül yapraklarıyla yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabusları aldım ki en güzel rüyaları sen göresin..

Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o ani senle yaşadım senle sevdim.

Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin şiirini yazamam yinede…

Yaprak döken gençliğimin satir aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alinmiş suskunluğumun bas harflerisin.

Utanırım, söyleyemem yasadığım yalnızlığı, kelimeler yetmiyor ki, bu mu sevda dedikleri.

Dizlerimin üstünde hayatı yaşamaktansa göğsüm önümde ölürüm, başım dik hayata meydan okurum koçum.

Biz ceketimizi omzumuzda taşıyanlardan değiliz biz aşkımızı kalbimize nasır tutarak sevenlerdeniz.

Kurşun acıtmaz canımı sevgilim sözlerin yeter beni vurmaya kimse bükmedi bileğimi sadece sen bükdün. Bakışlarınla ne bilek kaldı nede yürek kaldı.

Ne sosyete kurbanıyız nede diskolarda aşk kovalayanlardanız, biz geceleri sokaklarda sevdiğimizi düşünerek haykıran delikanlılarız.

Belimdeki silahı attım denize, artistlik değil seni sevmek hayata yeniden başlamak demek, sensin benim hayata karşı silahım sevgilim benim.

Hafif laflar sevmez prensiplerim, kimseye bükülmez demir gibi bileğim bir seni sevdim bir senin için prensiplerime aşkını ekledim gülüm.

Ne eskilere tutuklu kalır bedenim nede aşkınla özgür kalır kalbim, ben hayatı yönlendiririm geçmişe çizgi çekerim ben aşık olur hayata meydan okurum.

Geceleri gözlerim dumanlı gezerim, kalbimde aşk yarası ile şarkılar söylerim adına güzelim. Ben sevmişim bir kere geri dönüşüm yoktur bende.

Aşkını kitaplara duvarlara değil kalbime yazdım, yüzünü gecelere sigaramın dumanına kazıdım, sen olmasan da yanımda her sigaramda hayalini izlerim.

Dert değil dost ol bana dönek değil adam ol karşımda öyle seveyim seni. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/agir-abi-sozleri.html

Sözünün eri ol yaptığın işlerin teminatı ol. Biz abileriz yaptığımızla değil yapacaklarımızla örnek oluruz hayata.

Hiç boşuna uğraşma dönek yok karşında. Biz delikanlıyız YARADANDAN başka kimseden korkmayız adamına göre adamız aslanım!

Artistlik yapacağına, git insanlık yap dünyaya, bayan taklidi yapacaksan erkek gibi dolaşma piyasada.

Hani derler ya “Bir konuşursam derinden, yer oynar yerinden”. Ben onlardan değilim. Konuşursam derinden, kimse kalkamaz yerinden.

Artistlik olsun diye marlboro içmeyiz, şekil olsun diye adidas Giymeyiz biz ağır abiyiz, şeklimizle yeteriz.

Var mısın yok musun hayatımda belli değil, seni seveceğime yarışmaya katılırdım. Sevenlerin arasını yapardım güzelim.

Ağır abi sözleri 2019Belki tavırların beni en ağır küfürlere tahrik eder ama benim yüzümdeki o iplemez gülüş senin gelmişini geçmişini tatmin eder. Nejat İşler

Boşuna yeşillenme mekanımda solarsın laflarımla, posta koymaya çalışma bana mektup olursun sonunda.

Hiç boşuna rüzgar yapma sonunda olacaksın madara. Şekillerini kendine sakla, şaklaban olursun yanımda.

Zibidi gibi oynama yanımda, erkek ol bak dalgana, süslü sözlerinle makyaj yapma bana, az ağır ol saygı duyalım laflarına.

Saklambaç oynuyoruz hayatla acılar kovaladıkça saklanan bedenlerimiz. Mutluluğa hasret kalmış gözlerimiz, biz hayata ağır gelenlerdeniz.

Hiç yaşamadım hayatı gülerek güzelim ağır romanlar yazdık içine acılarımızı sakladık, sende gözyaşlarınla hayata başlama güzelim biz alıştık çekeriz derdi kederi uzak dur benden ve ağır sözlerimden.

Hayat bir okul gibi öğreniriz acıları sevinci, hayat bir ölüm gibi ne kadar yaşarsan yaşa sonun ölüm olacak ya iyi yoldan yada kötü yoldan gireceksin toprağın altına Hayat yollardan çizilmiş olsa bile bu yollardan birini seçeceksin seçtiğin yolda ölüm olsa bile selam verip geçeceksin.

Facebook Ağır Abi Sözleri

Çocuk yok karşında anlatma masal, kurbağa bekleme olursun sanal, bizim sevgimiz her zaman reel, delikanlı gibi seviyoruz ağır abileri izliyoruz.

Bu sokaklarda ne kralları indirdik ne garipleri kral yaptık, haklıyı severiz, haksızı s…. (anladınız siz).

Kurşun kadar hızlı yaşarım hayatı. Boş kovan gibi düşmem doludur barutum geceleri alırım arabamı giderim belanın olduğu yere.

Güneş Yüzlüm benim Senin için Karanlıklardan Çıkıp Takdım belime Silahımı Ağır Abi Olmanın Yoktur Hesabı…

Hayatım Senin yolunun üstüne çizilmiş Gülüm Sensiz Olamam, Yoluna Çıkarım Her seferinde Hayalinle yatarım Soğuk gecelerimde…

Biz Hapishanelerde Öğrendik Bağlamayı, Telleri Anlatır Sana Olan Aşkımı, Yaptım Sana 4 Duvar Arasında Bir Şarkı, Şarkının Adı ; Bu hayat Sensiz Olmamalı.

Biz Ağır Abi Olduk Alemde Ders Verdik bütün gençlere, Sevgiyi Aldık Kalbimizden Cüzdanımıza Koyduk Tesbihle Aşk yaşadık gecelere Atladık..

Yok bu Aşkın Dermanı her Sözüm Sana ManâLı, Deli Gibi Sever Bu Delikanlı, Sen iStemesende Bu Can Sana Sevdalı…

KaranLık gecelerde Yıldızları izler Bu Delikanlı, Aşk yarası Geçmez Kalbi Olmuş Derbeder…

tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

imanımız Varsa Bu yolda, Seviyorsak ALLAH Yolunda, Delikanlıyız Biz Ağır ABileride Biliriz Sevdikmi İmanımızla ALLAH ına Kadar Severiz..

öLmek için Dost Bulma! Senin için öLücek Dost Elbet Bir Gün Olur Yanında…

Ağırdır Sözlerim her Delikanlı Dinlesin! Ağır Abidir ismim Fazla Racon Kesmeyin, Şeklimiz Vardır Alemde Sesinizi Kesin.. Bizi Dinleyin Rahat Edin..

Öyle durduk yere saygısızlaşmam ben. He saygıda kusur ettiysem eğer, saygı bana kusur sana aittir.

Alemde Dayı Olmuşuz Ne fayda Sözlerde Kral Olmuşuz Ne Fayda, Bir Güzel Sevdik Sonunda Oda bize Bakmıyor Batsın Bu Sevda…

Reislerle Kurduk Mekanı Dayılarla Harcadık bu yolları Serserilerle Aleme Daldık Delikanlılarla Şekil yaptık, Bizler Ağır Abileriz herkesi Severiz..

Şekil yapma Bana Ezerim Seni Fazla Kurcalama Bozarım Seni, Delikanlı Adam yapmaz Geri, ben Daima ileri Giderim Ezerim Seni..

Sana ağır gelir benim sevgim. Dengeni kaybedersin. Kiliseye girer selamın aleyküm dersin.

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen rüzgarın coşturduğu bir toz bulutusun, bugün bana esersin …yarin ellere.

Ay ağlıyor sevipte kavuşamayanlar için. Yıldızlar şarkı söylüyor sevipte sevilmeyenler için. Bende ağlıyorum sevipte kavuşamadığım aşkım için.

Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye… Biraz zaman istedim düşüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir başkas‎‎ı ile, kulağına f‎ısı‎ldadı‎m aşk izdiraptir diye

BİZİM OLMADIĞIMIZ YERDE SOYTARILAR COŞAR.. BİZİM OLMADIĞIMIZ YERDE EFELENİR ÇAKALLAR.. VERİLEN HER ARANIN 1 SONU VARDIR. BİZ MEKANA GELİNCE KÖPEKLER AYAGA KALKAR.

Herkes Oyuncu Olabilir Ama Yönetmen Benim. İstediğime Rol Veririm, İstediğime Yol Veririm.

BEN KENDİM Bİ ALEMiM BU ALEM İÇİNDE, BEN KENDİME BELAYIM BİNLERCE BELA İÇİNDE, İSTEYN KATLR ALEMİME, İSTEMYN YOL ALIR DEVRAN DÖNER YİNE…

Gecmişi sildim..Gunumu ezdim..Gelecekmi? Gecmıste..Gunde…Gelecekte BENIM! Ben fazlasyla raatm sizde raat olun…

AYYAŞA SORMUŞLAR NEDEN İÇKİYİ BIRAKTIN DİYE…DEMİŞ SEREFİNE İÇİLECEK AŞK YOK SATILMIŞ BTÜN SEWGİLER!

Tek tesellim kadehler başka bir şey istemez sarhoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..

ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , TESADÜFEN GELDİK , MECBURİ YAŞIYORUZ

Gölgene lafım yok, o da seni adam sanıp peşinden geliyor.

HANI SADECE OLUM AYIRIRDI BIZI, SOYLE SEVGILIM…HANGIMIZ öLDü

Öyle bir yar severim ki ilaha tapar gibi tapar anama bakar gibi bakarım
ama dudağında ruj arkasında puşt görürsem anam avradım olsun benzin döker yakarım…

DOKUNMAK ELLERİNE BU KADAR ZOR DEĞİLDİ O ÇOK GÜZEL GÖZLER VAR YA BİR ZAMANLAR O BENİMDİ
NE YAPALIM ARKADAŞ NASIL İÇİLMESİN DERTLERİN VARSA SEN DE BENDENSİN

BANA BİR İYİLİK YAP HALİMİ BİLMESİN SAKLA BENİ BÖYLE ÜZGÜN GÖRMESİN

YOLLARA BAĞLADIM GİDİŞİNİ DİLLERE BAĞLADIM O GİDİŞİNİ YASTIĞA SAKLADIM SEVİŞİNİ NASIL UNUTURUM AH O GÜLÜŞÜNÜ

ZALİMSİN ANLADIM BENDE KALMADIN ŞİMDİ KİM ZAVALLI KİM KAZANDI ANLA BAKALIM

VARSA KADERINDE TECAVUZE UGRAMAK CIRPINMAYI BIRAK ZEVKINE BAK

Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun

Sen Gelmezsin Bir Türlü.. Dertlerim Türlü Türlü.. Nice Dertleri Çektim.. Bu Başka Türlü.

Geceleri gelme jilet tutarım. Uzatma kollarını sana da atarım. Senin için ağlar kendimi doğrarım. Dedim ya güzelim ben psikopatım.

Hele bir ışıklar sönsün ..Sular durulsun . Bıçak atacağım Dağın dikine ..Kısa devre yapsın kalbim..Ellerim inatla dökülsün cıgaraya ..Sen beni o zaman Gör..Hele küssün meydanlar Kaldırımlara yağmur dökülsün ..Dağılsın Dişlerim de gülüşler ..Kaybettiklerim bir dönsün ..Sen beni o zaman gör …

Sen Ancak benim mazilerimde ki bir anı’nın sonundaki nokta olursun!!!

Seni Okadar Çok Sevmişimki Zamanında Unutamıyordum Ya Şimdi? Evdeki Köpeğime Bakınca geliyorsun Arada Aklıma!!!

Benim Gözüm Karadır Sevdiğime Değer Veririm Değer Verdiğimi Severim, Sen benim Değerimi biLmedin Şimdi Sokak Köşelerinde Değer Ara kendine Değersiz insan!

her Gecem Sana Bedduam İle geçiyor her Günüm Sana Lanet Edişlerimle Bitiyor Sildim Seni hayatımdan Beddualarımda ve Lanetlerimde yaşıyorsun.

Beni üzdüğüm kadar bu hayatta o lanet hayatına giricek insanlarda beni üzdüğün gibi seni üzssün ozaman anlarsın belki sevmeyi ve üzülmeyi!

Sen Benim için Artık Sadece Filmlerdeki 1 SaniyeLik Figüranlardansın ben Artık Hayatıma başrol Oyuncusu Arıyorum.

Bana Kullandığın o ağır Laflar Dönüp Dolaşıp Sana Kdv Olarak geri Dönecek Sen Bunların Hesabını yaparken Ben Sana Gülüp Geçeceğim..

Okadar Aciz Bir kişiliksin ki! Kendi Hatalarını görmeyecek kadar kör sevgiyi hak etmeyecek kadar nankörsün!!!

Yüzüne tükürsem Yarabbi Çok Şükür Diyeceksin Bırakıp Gitsem Sadece Gülüceksin! Sen insan değilsinki Bunları Anlayasın!!!

Beni Sen Hariç herkez Anladı Bir Sen Anlamadın Zaten Artık Anlama Senin Kapasiten Almaz Beni Sen Esnek Ol rahat Ol ben Bakıyorum Hayatıma Yaşıyorım Senden Daha Güzel aLâ..

Sen benim yemek Masamdaki Sinek Pisliği Olamazsın karaktersiz kişilik!!!

Senin Adın Varsa benim Namım Var Senin Carizman varsa benim Şeklim var Senin Kalbin varsa benim Aslan Gibi Yüreğim var!

Sen Vicdanınla Kal yalnız Bir Odada belki ozaman hatırlarsın insan Olduğunu Bu Fanii Dünyada rezil insan!

Sen Tarifi imkansız bencil bir yaratıksın! seninle geçirdiğim zamana değil seninle geçirmeyi umduğum hayallerime acıyorum şimdi Pislik!

Seni Şarkılarımda Değil Artık beddualarımda yaşatıcam Sana Aşk Değil Artık Nefret dolu bir kalp yaratacam!

Senin Sözlerin Kalbimi Acıtsada benim Nefretim yetecek Sana Bunu Unutma!!!

Kimseye Değil Bu Nefretim Sadece Kendime Sevmeseydim Olmazdı içimde Koca Bir Dünya Şimdi Cehennem Oldu Girme Yanarsın rezil Olursun Karşımda!

Sen Cümlelerimde Bir nokta nefretimi yazdığım bir imla oldun çıktın hayatımdan hayallerde kaldın Şimdi geri

Hayatında bir doğru yap kendini iyi hisset nefretim üzerinde beddualarım kalbini vurucak!

Zamanı Bitirdim Artık Bakam Yüzüme bir daha Sana Son mektubum Bu Yıkıl Karşımdan Olmasın adın Hayatımda!

Yalanların içinde yalan Mutluluklar diliyorum sana yalancı insan!

Ayrılıklar belini büksün sözlerim yüzünü güldürmesin! sana son sözüm sende yaşa benim yaşadığımı kucak dolusu acılarla!

Sen Benim Ancak Ayakkabımin üstündeki 1 gram pislik olursun!

Reklamlar

"Ağır Abi Sözleri" için toplam 12 yorum yapmış

 1. Samet   21 Temmuz 2018 at 08:13

  Yaşın Değil YaşadıkLarın Ögretir sana hayatı✌✌

 2. Yusuf   19 Mayıs 2017 at 17:56

  Aynen abicim

 3. Mehmet   09 Şubat 2017 at 12:29

  Hayat Bir Bisiklet Pedali gibidir Her pedali cevirdikce Omurden gider

 4. veysel   20 Şubat 2014 at 19:37

  kaybolan yılları arasaydık şimdi cahil olurduk

 5. veysel   20 Şubat 2014 at 19:33

  ya şerefin kadar konuşacaksın yada hiç konuşmayacaksın

 6. amere gole   14 Aralık 2011 at 20:03

  ecelle sözlü ölumle nişanlıyım. tesadufen doğmuşum yaşamak zorundayım. mardinliyim can yakarım varsa bu alemde bana yalnış yapan kıralını yakarım. alem bana bende aleme hastayım.,.,.,..suskun kıralll

 7. hasan   12 Aralık 2011 at 22:39

  DÜNYA GÜZEL OLSAYDI
  DOĞARKEN AĞLAMAZDIK
  YAŞARKEN TEMİZ KALSAYDIK
  ÖLÜNCE YIKANMAZDIK

  KIRIKKALELİAĞIR ABİ

 8. isa yerli   28 Ekim 2011 at 20:22

  biz laf olsun diye sevenlerden,zoru görünce sevdiğini ortada bırakıp arkasına bakmadan gidenlerden değiliz.biz adam gibi ölümüne sevenlerden,gerekdiğinde sevdiği için göğsünü kurşunlara siper edenlerdeniz.bizim sevgimiz mezara kadardır,terkedilsekde ardından ağır konuşmayız.biz sevdimi allahına kadar ölümden korkmadan sevenlerdeniz be aslanım.

 9. Yildiz yurdakal   26 Ağustos 2011 at 22:46

  Hayati anlamak icin Yasamak lazim gülümmm

 10. (N)mehmet(N)   06 Ağustos 2011 at 07:57

  madem yaşamak güzel ben nicin agliyorum seni sevmek suç ise cezamı çekiyorum.!.!.!

 11. süleyman   24 Temmuz 2011 at 20:34

  bizim oldugumuz heryerde herşey bizden sorulur be güzelim

 12. hüseyin   29 Mayıs 2011 at 21:50

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  ßélki Sandığın Kadar Ukala,
  ßélkidé Tahmin Êdémiyécéğin Kadar
  Mütévaziyim..
  ßiraz Saklıyım,
  ……ßazén Yasaklıyım..
  Kimséyi Örnék Almam..
  Kimséyé Örnék Olmam..
  Arkama ßakmam..
  ‘Asla ‘ Démém ..
  ‘Kéşké’léri Sévmém!!
  Eléştiri Dinlérim
  Nasihat Dinlémém!!
  Kimsé ßana Masal Anlatmasın
  Çøcukkéndé Sévmézdim Zatén..

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ hüseyin ünal UŞAKLI

Leave a Reply

Your email address will not be published.