Evlilik Teklifleri

Son Güncelleme: 13.09.2020 12:42

Evlilik teklifleri her zaman olumlu sonuçlar doğurmuyor ve sevgiliniz hayır diyebiliyor. İşte onun hayır demesini engelleyecek şekilde hazırlanmış, unutulmaz evlenme teklifi fikirleri önerileri bu yazımızda.

Onu çok seviyorsunuz ve mutlu bir şekilde ilişkiniz devam ediyor ama artık ona teklif yapmanın vakti geldi. Sevgiliye unutamayacağı romantik bir şekilde evlilik teklifi yapmalısınız ki oda kabul etsin.

Evlilik Teklifleri – Evet Dedirten Unutulmaz Evlenme Teklifi Fikirleri

Evlilik Teklifleri

Evlenme teklifleri özellikle bayanların unutamadıkları yıllar sonra böyle gözlerinin içi parlayarak başkalarına anlattıkları en güzel zamanlardan biridir.

Öyle sıradışı şekilde evlenme teklifi yapmaya gerek yok zaten biz zamanı geldiği anda evleneceğiz diyorsanız çok yanılıyorsunuz. Benimle evlenir misin? Sorusunun bir kadında hissettirdiği duygu tarif edilemez ve onun için en özel anlardan birisi olacaktır.

Onu şaşırtacak şekilde sürpriz bir evlilik teklifi yapmak için belirleyeceğiniz yer birazda sizin kişiliğiniz ile alakalı. Birde çevre koşullarına ve yaşadığınız yer bunun için uygun mu ona da bakmak gerekiyor. Peki nasıl bu teklifi yaparız diyorsanız bu aniden kendiliğinden herhangi bir yerde olabilir.

Sıra dışı evlilik teklifi yapmak için öncelikle iyi bir plan gerekiyor. Bu planı asla o bilmemeli ve ağzınızdan bir şey kaçırmamak için çok dikkatli olmalısınız. Tam bir sürpriz yapmalısınız .

Mesela yılbaşı akşamı bu iş uygun olabilir. Önce gitmeyi sevdiğiniz, sizin için güzel anlamlar taşıyan bir restoranda yılbaşı akşamı için yer ayırtın. Karar verirken mekanın gürültülü olmamasına, dekorasyonundan çalınan müziğin türüne kadar her şeyin bu özel akşamın anlamına uygun olmasına dikkat edin.

KıyafetIeriniz de çok önemIi. En güzeI giysiIerinizi giyin, sevgiIinize de çok hoş bir akşam geçirmek istediğinizi, şık bir yere gideceğinizi bu yüzden de güzeI giyinmesini söyIeyin. SevgiIinize bu tekIifi bir hediye iIe birIikte sunmak sizin tercihinize kaImış. Fakat ister hediye örneğin bir yüzük aIın, ister aImayın, aşkın en güzeI semboIü kırmızı güIIeri unutmayın.

Şimdi sıra o güzeI sözIeri söyIemeye geIdi. Bunun için eski yıIın yeni bir yıIa, yeni başIangıçIara ve umutIara dönüştüğü dakikaIarı tercih edin. 2020’nin iIk dakikaIarında hayatınızı birIeştirmek istediğinizi söyIemeniz, yeni yıIın sevincini ve mutIuIuğunu kat kat arttıracak. Bu anın romantizmini güçIendirmek için restorandaki görevIiIere durumu anIatıp, ikinizin de çok sevdiği bir şarkıyı çaImaIarını isteyin. Tam bu sırada patIatıIan şampanya iIe geIen bir evIiIik tekIifi yıIbaşında veriIebiIecek en güzeI yeni yıI hediyesi oIacaktır.

En Romantik Evlenme Teklifi Fikirleri ve Önerileri

Evlilik Teklifleri

Evlilik teklifi için yapılan en sıradan yöntem şöyle: Adam tek dizi yere çöküp içinde yüzük bulunan küçük bir kutu çıkararak, kadından kendisiyle evlenmesini ister.

Bu, en tropikal evlenme teklifi yöntemi olarak bugüne kadar kullanılıyor. Ancak, günümüzdeki kadınlar, daha romantik, daha yeni evlenme teklifi yöntemi istiyorlar. Şimdi birkaç romantik evlenme teklifi yöntemi tanıtıyoruz.

1. Havada yapılan evlilik teklifi

Kız arkadaşınla birlikte uçakta bulunurken, uçak kaptanı aracılığıyla telefon sisteminden evlenme teklifi isteğini yanın oturan kız arkadaşına aktarabilirsin. İnsanların bakışları içinde, kesinlikle “Evet” cevabını alabilirsin.

2. Otobanda yapılacak evlenme teklifi

Kız arkadaşın arabayla eve dönerken, önündeki reklam tahtası üzerindeki reklamın aniden “Lulu, benimle evlenmek ister misin” şeklindeki bir yazıya dönüştüğünü görsün.

Böylece, evlenme teklifi isteğin büyük olasılıkla başarılı olacak. Bunun yanı sıra, otobanda giden gelen araçlar da başarmanı diliyorlar.

3. Ekran aracılığıyla yapılacak evlilik teklifi

Kız arkadaşınla birlikte gösterime yeni giren bir film seyrediyorsunuz. Filmden önce, ekranda şöyle bir satır yazı gösterilir: “Maya, eşim olmak istiyor musun?”.

Bu dolayısıyla Oscar Ödülü’nü kazanmamana rağmen, romantik bir an olarak söz konusu sinemanın tarihinde iz bırakabilir.

4. Radyoyla onu şaşırtacak evlenme teklifi

Kız arkadaşının her günün belli bir zamanında belli bir program dinlediğini biliyorsan, radyoyla evlenme teklifi çok güzel bir yöntem olacak.

5. Deniz kenarında romantik bir anda yapılacak evlenme teklifi

Ay nuru içindeki plajda, evlilik yüzüğü güzel bir sedef içinde saklayarak, yerel bir çocuğu aracılığıyla kız arkadaşına verirsen, romantik hareketinden duygulandırılabilir.

6. Sevgililer gününde hiç beklemediği bir anda yapılacak evlenme teklifi

Her Sevgililer Gününde kız arkadaşına verdiğin hediye hep kart, gül çiçeği ve çikolata olursa. Niye bu Sevgililer Gününde ondan evlenme teklifi öne çıkmıyorsun?

Böylece, kız arkadaşın bu günü ömür boyunca unutmayacak. Ancak bunun tek eksikliği, daha sonraki sevgililer günlerinde, daha güzel bir hediye bulamayacaksın.

Evlilik Teklifi Mesajları ve Sözleri İle Ne Söyleyeceğiniz Hakkında Fikir Edinin.
Evlilik Teklifi Mesajları
Evlenme Teklifi Sözleri

Sizde değişik fikirler vererek evlenmek isteyen arkadaşlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz. Fikir yada görüşlerinizi yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir