Not Defteri 9.Bölüm Fragmanı 21 Mayıs

Son Güncelleme: 14.09.2020 15:29

Not Defteri 9.Bölüm Fragmanı izle 21 Mayıs 2014

not-defteri-9-bolum
Çarşamba günlerinin en sevilen dizilerinden birisi olan Not Defteri bu haftada gözlerimizi ayırmadan izleyeceğimiz bir bölüm hazırlamış arkadaşlar. Fox tv Not Defteri 9.Bölüm Fragmanı en son yeni bölüm fragmanı ile burada.

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/05/not-defteri-9-bolum.jpg’]http://videocdn2.pivol.com/rotavideo/file/080520141527303806822.FLV[/pro-player]

Ufuk’un kendini aşağı atlamasından korkan Selin, onu kurtarmak için, istediği cevabı vermek zorunda kalır. Fakat verdiği bu cevap, hiç tahmin etmediği olaylara neden olacaktır.. Mahir, son anda Adem’i hastaneye yetiştirir. Doktorlar Adem’in hastalığının ilerlediğini, artık tedaviye cevap vermediğini söylerler. Mahir, bu durumu Suna’ya ve Sema’ya nasıl anlatacağını bilememektedir. Memed’in hapisten çıktığını öğrenen Suna, Egemen ve Nusret şaşkındırlar. Memed’in hala mahalleye dönmemiş olmasına anlam verememektedirler.

Suna, Memed’le ilgili ne hissedeceğini bilememektedir. Kafası karışmış, duyguları altüst olmuştur. Egemen, abisinin bu gün yarın mahalleye geleceğini düşünmektedir, fakat Memed’in onları arayıp haber vermemiş olması, endişelenmesine neden olur. Bütün okul Memed’in geri döneceğini öğrenir. Ufuk ve arkadaşları büyük şaşkınlık yaşarlar.

Memed’in çıktığı haberi, Asım ve Ünal’ı da tedirgin etmektedir, Memed’in gelip tekrar başlarına bela olmasından çekinirler ve tedbir almak için hazırlıklar yapmaya başlarlar. Mahir, Suna’ya babasının durumunu anlatır. Suna ve Sema büyük yıkım yaşarlar. Selin’in, Ufuk’u kurtarmak için verdiği cevap, Egemen ve Ufuk’u karşı karşıya getirir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir