Rüyada Isınmak Görmek

Son Güncelleme: 04.01.2021 01:10

Rüyada ısınmak görmek, rüyada ısıtmak ne anlama gelir?

Rüyada ısındığını görmek, rüya sahibinin rızık ve menfaate ermesine işaret eder. Rüyada ısınmak görmek, kış mevsiminde görülürse güçlü destek, yaz mevsiminde görülürse tatsızlık, güç durum, sıkıntıdır.

Şömine yahut herhangi bir ocak ya da ısı kaynağı karşısında keyifle oturarak ısınmak gam ve kederden kurtulmaya delalettir.

Zoraki ve aşırı üşümekten dolayı ısınmak, maddi ve manevi sıkıntıların geçmesi için bir kimseden yardım talep etmeye ve bunu başarmaya işarettir.

Ateşte, korda yahut dumanda ısınmak, devletin tehlikeli bir işini görmeye, Alevli ateşte ısınmak devlet işinde istihdam edilmeye, kor ateşte ısınmak yetim malını arzu etmeye, tütünle ısınmak tehlikeli bir işe atılmaya delalet eder.

Rüyada hararet veren bir şeyin karşısında ısındığını görmek, bir dostunuzdan para hususunda yardım göreceğinize bu yüzden islerinizi yoluna koyarak biraz olsun sıkıntıdan kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada bir yemeği veya bir suyu ısıttığınızı görmek, yapacağınız ticari bir is için araya koyduğunuz kimselerin size yardımdan çok zararı dokunduğuna ve getirilip götürülen sözlere fazla önem vermeyip isi kendinizin ele almanızın faydalı olacağına delildir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir