iTunes 10.5 Güncellemesini yayınladı

Son Güncelleme: 11.09.2020 14:06

iTunes 10.5 güncellemesini yayınladı – Apple, bir sürpriz daha yaparak iOS 5 ve iCloud’u duyurması beklenen Apple, bir sürpriz daha yaparak iTunes 10.5 güncellemesini yayınladı. iOS 5’in kararlı sürümü ve iCloud’un sorunsuz yüklenmesine olanak sağlayacak olan bu yeni güncellemede Quicktime bulunmuyor ve boyutu değişkenlik gösteriyor.Evet Sevgili nazlım kullanıcıları detaylar için haberimizin devamını okuyalım;

iTunes 10.5’te yeni ne var?

iTunes 10.5 ile gelen en önemli özelliklerden biri video ve müziklerinizin iCloud sayesinde saklanıp istediğiniz zaman istediğiniz zaman erişebilecek olması.
Otomatik İndirme özelliği ile satın aldığınız herhangi bir müzik ya da video’nun bir kopyası Mac ya da iOS cihazınıza anında kopyalanır.
Güzel bir özellik daha; iTunes Store’dan daha önce aldığınız uygulama, video, müzik ya da ebookları Satın alma geçmişinizden dilediğiniz zaman ücretsiz olarak tekrardan indirebileceksiniz artık. Fakat bu uygulama ya da medyaların iTunes Store’da hala kayıtlı durumda olması gerekiyor.
iOS 5 yazılımı kullanan iPhone’nuzla iPod ve iPad’ınızı eş zamanlı olarak kullanabileceksiniz artık.
Wi-Fi Eşzamanlama özelliği ile iOS kullanan tüm cihazlarınız Wi-Fi ağında bulunduğu sürece eş zamanlı olarak kullanmanız mümkün olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir