Rüyada Yem Vermek Görmek

Rüyada Yem Vermek Görmek nedir ne anlama gelir rüyada tavuklara kuşlara yem vermek görmek ne demektir tabiri yorumu

Reklamlar

ruyada yem vermek gormekRüyada kümesinizdeki hayvanlara yem serptiğinizi görmek, hayir isleriyle ugrasarak bir çok fakir kimselerin geçimine yardimci oldugunuzu ve bu yüzden büyük sevap kazandiginizi gösterir.

Rüyada Yem Görmek Tabiri: Kişinin yakın çevresinden veya sevdiği dostlarından birine zor günlerinde çok büyük bir iyilikte bulunacağı ve herhangi bir karşılık beklemeden yardım edeceği anlamına gelir. Yem gören kişiler evlerine gelen bir misafir sayesinde hoş bir haber alır ve sevinç duyarlar.

Rüyada Hayvanlara Yem Vermek: Bir kişiden yardım isteyerek umduğu zafere, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen mala, bireyin gördüğü rüya yenilgiden sonra gözlediği paraya, yardım alarak elde ettiği haysiyete delalettir. Rüyada herhangi bir hayvana veya börtü böceğe yem vermek, kişinin yaptığı tüm iyiliklerin karşılığını bu dünyada fazlasıyla alacağını, İslami olarak da her zaman eli açık, gönlü bol ve sevap işleyen bir kul olarak her istediğine ulaşacağını bildirir. Yem vermek kişinin zenginleşeceğini, her kazancın ona artarak döneceğini ve yaptığı yardımlar neticesinde herkes tarafından çok sevilen ve sözü dinlenen, önemli, saygın biri olacağına delalettir. Rüya sahibinin yolculuk yapacağını ve bu yolculukta başına gelecek aksiliklerin hepsinden kıl payı kurtulacağını ve herhangi bir zarar göremeden yolculuğu bitireceğine de işaret eder.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.