Rüyada Yazı Görmek

Rüyada Yazı Görmek Ne Anlama Gelir?

Hak sözü ve güzel duyguları ihtiva eden her çeşit rüyada görülen yazı sağlam delillere, güvenilir kaynaklara, hayrın ve iyiliğin devamına, Kendine resmi yazı yazıldığını görmek kan aldırma zorunda kalmaya ya da bunun gerektiğine işarettir.

Rüyada güzel yazı görmek duygu ve düşüncede itidal ve güzelliğe delalet eder. Rüyada güzel yazı başarıyı simgeler. Çirkin yazı ise insanın çıkarları için hareket edeceğini gösterir.

Rüyada El Yazısı Görmek

El yazısıyla bir şeyler yazdığınızı gördüyseniz, insanlar içinde konuşmanıza dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Sözleriniz başınıza bela olabilir.

Rüyada el yazısı görmek kaderle yorumlanır. Silik ve adeta görünmeyecek kadar belirsiz bir yazıyı okumaya çalışmak birisi tarafından size önerilen bir isi yapmak istemediğinize, bir duvarda veya bir kara tahtada bir yazıyı okumak bir ise başlamak için şansınıza güvendiğinize, gökyüzünde dumanla yazılmış bir yazı görmek, hayal ettiğiniz bir şeyin olmayacağına, üzerinde bir takım okuyamadığınız işaretler bulunan yazıya benzer bir levhanın hediye edildiğini görmek, karmaşık ve şüpheli gördüğünüz bazı işlerinizin kolayca çözülebileceğine işarettir.

Rüyada Yazı Kalemi Görmek

Elinde kalem olduğunu görmek, evlat sahibi olacagina veya bir ise girecegine delildir. Kalemle yazi yazmak, bir isteginin yerine gelecegine, geçiminin ve halinin iyilesip öylece devam edecegine isarettir. Kaleminin kayboldugunu veya çalindigini görmek hayir degildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir