Aşkta Doğru Kişiyi Bulmanın 3 Yolu

Aşkta Doğru Kişiyi Bulmanın 3 YoluAşkta Doğru Kişiyi Bulmanın 3 Yolu

İnsan evlenene kadar tanıyamıyor artık karşısındakini. Bu söylediğim erkek yada bayan her iki taraf içinde geçerli. Çünkü ilişki esnasında iki tarafta isteyerek mutlu bir şekilde buluşmaya gelirken evliliklerde mecburiyetler ortaya çıkıyor. İşte o zaman karşınızdakini tanımaya başlıyorsunuz. Doğru ilişkiyi bulmak için izlemeniz gereken yolları 3 madde halinde sizlere sunalım istedik arkadaşlar.

İşte En Doğru Kişiyi Bulmanın 3 Yolu

Filmlerde izlediğiniz doğru çiftlerden biri de siz olmak istiyorsunuz ancak karşınızdaki kişinin ‘doğru’ insan olduğundan nasıl emin olacaksınız? Çoğumuz hala bay ya da bayan doğruyu bulmayı umuyoruz. İyi haber ise gerçek hayatta dorğu insanı bulmanız mümkün. İlk buluşmada karşınızdaki kişiyi anlama, beklentilerinizi açıklama ve kötü sürprizlerden korunmanız mümkün.

Doğru kişiyi ararken size yardımcı olacak 3 ipucu

1. İlk başlarda bazı ipuçları karşınızdaki kişi hakkında istediklerinizi size yansıtabilir. Buluşma için evinize geldiğinde ya da siz ona gittiğinizde ceketin nerede olduğuna dikkat edin. Size geldiğinde sandalyenin üzerine mi koyuyor? İlk başlarda rahat davranmayıp garip huylarını göstermeyebilir. Gerçek şu ki rahatladıkça hareketlerini daha az kontrol edecektir. Çoraplarını, ayakkabılarını dağınık bir şekilde çıkarıp atıyorsa dikkat edin.

2. Kimseyi değiştiremezsiniz. Deneyebilirsiniz ancak kimseyi değiştiremezsiniz. Dağınıklıktan mutsuz olduğunuzu ona söyleyebilirsiniz, ancak onun değişmesini beklemeyin. Değiştirebileceğiniz şey sadece onun davranışlarına verdiğiniz tepkidir. Eğer onun sizi anlamadığını, onu değiştiremeyeceğinizi düşünüyorsanız, bunu erken farketmiş biri olarak yollarınızı ayırabilir ya da bu şekilde hayat kurmaya karar verebilirsiniz.

3. Her insanın olumlu ve olumsuz yönleri vardır. Bay doğrunun ‘pasaklı’ olduğunu düşündüğünüzü fark edebilirsiniz. Onu öptüğünüzde prense dönüşmesini beklemeyin. Diğer ‘pasaklı olmayan’ adaylar gözden geçirebilirsiniz. Belki onun bu yönünü gözardı ederek, doğallığına ya da esnek bir insan olmasına değer verebilirsiniz. Belik bu özellik sizin telaş, heyecan gibi karakter özelliklerinizi dengeleyici olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir