Sevgiliye Güzel Sözler

Son Güncelleme: 20.01.2021 03:40

İçeriğimizde hoşlandığınız yada çok sevdiğiniz kişiye söyleyeceğiniz sevgiliye güzel sözleri 2021 için hazırladık. Onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatacak sevgiliye sözleri okuyun.

Benim bu konularda pek şansım olmadı çünkü aşırı derecede utangaç ve içine kapanık birisi olduğum için hiç kimseye yaklaşamadım. Genelde karşı taraftan gelen teklifleri değerlendirmek zorunda kaldım yani kendi beğendiklerim hiç bir zaman öğrenmediler. Kendimiz yapamadık ama sizler için bu yerde yayınlayıp en azından istedim de vermediniz demeyesiniz dostlar.

Sevgiliye Güzel Sözler

Onu yerine göre şımartmalı duruma göre tavrını koymalısın. Mutlaka herkesin başından ya şimdilerde ya eskiden veya da bundan sonrası için sevgili olayı geçmiştir. Hatta öyle ki birileri birisine aşıktır ama karşıdakinin belki haberi bile yoktur. İşte bunlarda dahil olmak üzere sizde sevgilinize güzel bir şeyler yollamak için beklemeyin buradan yollayın.

*Kaldırmayın cesedimi o yar gelsin görsün beni, sızlasın küçük yüreği, sonra orada gömün beni.

… *Sen yoksan her şey eksik, sen varsan her şey tamam!

*Sevilenler sevilmeye muhtaç oldukları için değil sevilmeye layık oldukları için sevilirler. *SEVGİ HAK EDENE VERİLİR.

*Giden gitmiştir gittiği gün benim için bitmiştir… *Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler SEVGİ için… Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın.

*Ecele sözlü ölüme nikahlıyız, tesadüften doğduk yaşamak zorundayız, değil midir hepimizin sonu bir avuç toprak, korkumuz ölümden değil dostlar tarafından unutulmak.

*Zaman; bekleyenler için çok yavaş, korkanlar için çok hızlı, yas tutanlar için çok uzun, sevinenler için çok kısadır. Ama sevenler için SONSUZLUKTUR.

*Aşk seni seviyorum demek değil, seni seviyorum derken titreyebilmektir.

*Ölüm nasılsa bir gün gelecek, varsın sevgim uğruna olsun.

*Ya ben fazlayım ben dünyada yada bu dünya sensiz fazla bana…

*Ne senle oluyor nede sensiz…

*Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman…

*Seni düşünür , seni özlerim , Sevgilerin özlemlerin derinliğinde .Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla , Bir sonbahar serinliğinde..

*Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle.

*Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

*İçim o kadar senle doldu ki… İnsanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum

*Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek .Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm.

*Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun…

* Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

*Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara .Senin gözlerinde ışıldayan bir çift yıldızı gönderirdim

*Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

*Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

*Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki…

*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

*Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

*Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

*Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

*Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin bir tanem?

*Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

*Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet

*İçimdeki duygu beni öldürecek Bekledim bekliyorum ne zaman dönecek Şimdi sen gidiyorsun ya Beni kim sevecek hadi sen kıydın da ben kıyabilir miyim?

*Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

*Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledir ki nerde imkansız varsa onu seçer.

*Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

*Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

*Allah(c.c)’ım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın…

*Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

*Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

*Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; Yalan senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

*Bir gün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

*Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmeyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

* Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

*Seni denizdeki canlılara anlattım. benim canım sevgilim balıkları bile ağlattın

*Değer verdiğin insan sana değer vermiyorsa bırak kendi değeriyle kalsın.

*Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir.

*İdam sehpasındaki bir mahkumun yaşamayı ne kadar çok seviyorsa bende seni o kadar çok seviyorum *Her yarında bir umut, her umutta bir özlem, her özlemde bir sevgi, her sevgide bir tek sen varsın

*Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar anlaşabilir.

*Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz, bir bahar düşün çiçeksiz, birde beni düşün sensiz.

*Dal rüzgarı affetse bile, dal kırılmış bir kere.

Sevgiliye Güzel Mesajlar

*Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz…

*Ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım… *Yüreğime bir türlü o gitti diyemiyorum.

*Ben senin beni sevme ihtimalini sevdim.

*Seni senle yaşamak varken seni sensiz yaşamak gücüme gidiyor.

*Aklım unut diyor ama kalbim sonsuza kadar seninim diyor

*Bütün aşklar okyanusa benzer, görmesen de sonunun olduğunu bilirsin.

*Beni ben yapan üç şey vardır SEN SEN SEN

*Seni sevmek yanlış ise doğruyu istemiyorum

*Aşk kum saati gibidir, kalp doldukça beyin boşalır

*Gökyüzü güneş olsa sensiz karanlıktayım

*Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin, sevgi kadar masum sevilecek kadar ÖZELSİN

*Her kalp kendi şarkısını söyler

*Deniz, kumlardaki izleri siler ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini silemez.

*Bırakıp gittin beni… Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla…

*Sana gelemediğim gün bil ki öldüğüm gündür.

*Sevgimi yazmaya dağ aradım, sevgimden büyük dağ bulamadım

*Eğer bir gün gururunu yenip, bana geri dönmek istersen sakın dönme, çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar

*Buralarda senden çok, bir görsen anlarsın… Oralarda benden yok bir düşünsen anlarsın.!!

*Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.

*Gidenler yokluklarıyla değil, giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler

*Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, oda sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

*Söz ağızdan bir kere çıkar.

*Ne kadar detaylı planlarsan, kader sana o kadar sert vurur.

*Güneşe bakarsan gölgeleri göremezsin.

*Mutluluk paylaşılmak için yaratılmıştır

*Sevginin gücünü asla küçümseme…

*Yaşam geriye bakarak anlaşılır, ileriye bakarak yaşanır

*Sen sevdiğimsin hiç bir zaman unutamam sen hayatımda öyle bir noktasın ki asla nokta koyamam

*Unut dediler unuttum ama seni değil unut diyenleri

*Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karsılaşırlar. Aşk kendinden emin bir şekilde sorar: ben senden daha candan ve daha yakınım sen niye varsın ki bu dünyada? Arkadaşlık cevap verir: sen gittikten sonra arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için…

*Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız

*Unut beni demişsin, hiç düşündün mü sen hatırlanmaya değer misin?

*Yol sen olsan yorulmadan yürürüm, rüyam sen olsan hep uyurum, gecem sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ölürüm.

*Yaşamak istiyorsan bir umudun olmalı, kalbin varsa bir sevgin olmalı, sevdiğin varsa yalnız senin olmalı, sana verilen en büyük ceza mutluluk olmalı…

*Dost unutulmadığının unutmadığı için bilir. Dostların hasini bulduğu için kıymet bilir. Dosta yürekteki en güzel yer verilir. Verilen yeri bir tek ALLAH(c.c) bilir

*Tik tik! Kimse var mı? Ben dili baldan tatlı, yüzü güneşe benzeyen, bakıldığı zaman sevgiyi andıran, gülüşüyle cana can katan birisine bakmıştım oralarda mı acaba?

*Artık bana ermez, göz kendini görmez, hiç kimse belki seni benim kadar sevmez!…

*Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyor mu diye, baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni SEVMEK…

*Sev seni seveni dağda çoban olsa, sevme seni sevmeyeni Bağdatta sultan olsa

*Sen sevki sevende sevsin seni

*Rüzgar esse de sen dallarını eğme. Hasret vursa da sen sakın yıkılma. Ayrılık nedir? Acı nedir? Sen sakın bilme. Bu yürekten kim giderse gitsin sen sakın GİTME…

*Benim için seni görmek suya benzer,seni yaşamak ise nefes almaya. Susuz üzgün yaşarım ama nefes almadan ASLA…

*Seni yıldızlar kadar çok seviyorum. Onlar kadar parlak ve onlar kadar yakınsın bana.Tek fark var onlar bin tane sen BİR tane…

*Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp iyilik gördüğünde artmayandır.

*Güzellik sözde ise sözün en güzeli sende sende, nazlim.net güzellik yüzde ise yüzün en güzeli sende, ama bana göre güzellik kalpte. Kimseye söyleme ama kalbin en güzelide sende

*Dünyada birçok insan var kimi şu anda gülüyor kimi şu anda ağlıyor. Dünyanın bütün güzelliklerini hak eden biri varki oda şu anda mesajımı okuyor.

*Dostluk dediğin matematiksel olmalı. Sevinci çarpmalı üzütüyü bölmeli, geçmişi çıkarmalı, geleceği toplamalı. Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı…

*Deniz kenarındaki çakıl taşlarını birer birer topla. Sonra yine birer birer atarsın. Bazılarını atmaya kıyamazsın işte sen o kıyamadıklarımdasın.

*Sen hayata ne verirsen hayat sana senin verdiğini geri verir. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama hayat bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. CANIM DOSTUM.

*Hayatın sebebi sevgi ise, sevgi paylaşmak ise, paylaşmak dostluk ise, dostluk hatırlamak ise unutulmadın. SENİ SEVİYORUM…

*Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence ?. Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile

Bir Ayrılık Değil Bir Yaşam olmak istiyorum Hayatında Bir Anı Değil Anıların Sahibi Olmak istiyorum Ve Bugünün Değil yarınların olmak istiyorum Seninle Bebeğim

Artık bana ermez, göz kendini görmez, hiç kimse belki seni benim kadar sevmez! … Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama hayat bana ummadığım kadar değerli olan …. *Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama, biri için dünyalar kadar

*Neyi ıslatmaya çalışıyorsun. Toprak ıslak, yaprak ıslak, ben ıslak. Eğer ıslatmak istediğin gözlerimse onlar zaten ıslak

*Seni severim, seni seveni de severim ama seni benden çok seveni AsLa

*Sevmek suç ise cezamı idam isterim.

*Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerimde onu parçalayacak kadar asildir.

*Sana gülüm diyorum gülü sevdiğim için. Güle benzetmiyorum çabuk solduğu için.

*Kül olmuş ateş yanar mı, buz tutmuş su akar mı, bu gözler seni sevmiş başkasına bakar mı ? …

*Boş hayaller kurdum inandım sana, mutluluk yerine dert verdin bana

*Sana her şeyimi veririm diyemem çünkü her şeyim sensin

*Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde yanan bir şey görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir

*Bakışlar vardır insanı ömür boyu ağlatan Yollar vardır aşılması güç olan Kalpler vardır acılarla parçalanan Ve insanlar vardır ki hiç unutulmayan Sanma seni sevipte bırakanlardan Benim sevgim mezara kadar olandan…

*Hayat 3 şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim sensin diye, kalbimi sevdim seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim belki seversin diye

*Dağlar önümde eğilirken kayalara yalvarmam

*Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey odur.

*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama, biri için dünyalar kadar önemlisin

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba

*Bugünü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir….

*Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

*Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

*Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum

*Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi, banane gidersen onlar ağlasın!!!

*Çiçekler bahçesinde geçsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm

Bir gece titreyerek uyanırsan Bil ki resmini öptüğüm andır… Bir gün yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden Bil ki bir tanem yokluğundan öldüğüm andır…

*Sıkıntı çekecek kadar gücüm, acı çekecek kadar sabrım kalmasa da seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır.

*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır.

*Hasretinle dağları deleceğim Bu aşkla kendime geleceğim Bir ömrüm daha olsa inan Yine bir tek seni seveceğim.

*Adını kalbime aşkla süsledim, yıllar yılı bir tek seni düşledim, bilmem ki nasıl bir günah işledim, selamın geliyor sen gelmiyorsun.

*Sen kalbime giren bir sevda kurşunusun, seni ya orada bırakacaklar ya da çıkarırken canımı alacaklar.

*Sevgilerin en güzeli seni sevmek Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.

Sevgiliye Sözler

*Neyi ıslatmaya çalışıyorsun. Toprak ıslak, yaprak ıslak, ben ıslak. Eğer ıslatmak istediğin gözlerimse onlar zaten ıslak

*Seni severim, seni seveni de severim ama seni benden çok seveni AsLa

*Sevmek suç ise cezamı idam isterim.

*Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerimde onu parçalayacak kadar asildir.

*Sana gülüm diyorum gülü sevdiğim için. Güle benzetmiyorum çabuk solduğu için.

*Kül olmuş ateş yanar mı, buz tutmuş su akar mı, bu gözler seni sevmiş başkasına bakar mı?

*Boş hayaller kurdum inandım sana, mutluluk yerine dert verdin bana

*Sana her şeyimi veririm diyemem çünkü her şeyim sensin

*Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde yanan bir şey görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir

*Bakışlar vardır insanı ömür boyu ağlatan Yollar vardır aşılması güç olan Kalpler vardır acılarla parçalanan Ve insanlar vardır ki hiç unutulmayan Sanma seni sevipte bırakanlardan Benim sevgim mezara kadar olandan…

*Hayatta 3 şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim sensin diye, kalbimi sevdim seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim belki seversin diye…

*Bir gece titreyerek uyanırsan Bil ki resmini öptüğüm andır… Bir gün yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden Bil ki bir tanem yokluğundan öldüğüm andır…

*Sıkıntı çekecek kadar gücüm, acı çekecek kadar sabrım kalmasa da seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır.

*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır.

*Hasretinle dağları deleceğim Bu aşkla kendime geleceğim Bir ömrüm daha olsa inan Yine bir tek seni seveceğim

*Adını kalbime aşkla süsledim, yıllar yılı bir tek seni düşledim, bilmem ki nasıl bir günah işledim, selamın geliyor sen gelmiyorsun

*Sevgilerin en güzeli seni sevmek Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

*Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

*Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki…

*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

*Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

*Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

*İdam sehpasındaki bir mahkumun yaşamayı ne kadar çok seviyorsa bende seni o kadar çok seviyorum *Her yarında bir umut, her umutta bir özlem, her özlemde bir sevgi, her sevgide bir tek sen varsın

*Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar anlaşabilir.

*Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz, bir bahar düşün çiceksiz, birde beni düşün sensiz.

*Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz…

*Ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım… *Yüreğime bir türlü o gitti diyemiyorum.

*Ben senin beni sevme ihtimalini sevdim.

*Seni senle yaşamak varken seni sensiz yaşamak gücüme gidiyo.

*Silgin çabuk bitiyorsa hataların çok demektir

*Zaman sevgini büyüklüğünü anlatır

*Seni seviyorum diyen dillere değil senin için ağlayan gözlere inan

*Sen benim içimde kalan nefes, anlatamadığım duygularımsın

*Bırakıp gittin beni… Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla…

*Sana gelemediğim gün bil ki öldüğüm gündür.

*Sevgimi yazmaya dağ aradım, sevgimden büyük dağ bulamadım.

*Eğer bir gün gururunu yenip, bana geri dönmek istersen sakın dönme, çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar.

*Buralara da senden çok, bir görsen anlarsın…Oralarda benden yok bir düşünsen anlarsın.!!

*Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.

*Yokluğunda özlemem gerekirken, varlığında hasret bıraktın

*Her deniz bir martı, her rüya bir uyku, her nota bir şarkı, her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam.

*Sen sevdiğimsin hiç bir zaman unutamam sen hayatımda öyle bir noktasın ki asla nokta koyamam

*Unut dediler unuttum ama seni değil unut diyenleri

*Bataryası zayıf rüyalarımıza şebeke hatası nedeniyle 1 süre ulaşılamadı. Şimdi full çeken hattımla seninleyim.

*Yalan ne kadar hızlı olursa olsun gerçek onu yakalayıp mutlaka geçer…

*Kaybedebileceğim hiç bişey yokken kendimi kaybettim

*Sensizliği gökteki yıldızlara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diye

*Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye

*Seni seviyorum diyen dillere değil senin için ağlayan gözlere inan

*Aşk, gözlerden akan yaştır. Maksat bir sevgi uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgi bulmaktır.

*Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karsılaşırlar. Aşk kendinden emin bir şekilde sorar: ben senden daha candan ve daha yakınım sen niye varsın ki bu dünyada? Arkadaşlık cevap verir: sen gittikten sonra arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için…

*Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız

*Unut beni demişsin, hiç düşündün mü sen hatırlanmaya değer misin?

*Yüreğinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse alamasın, gözlerin hep gülsün mutluluğu sende arasınlar, ama yüreğini öyle bir saklaki gerçekten hakeden bulsun…

*Yol sen olsan yorulmadan yürürüm, rüyam sen olsan hep uyurum, gecem sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ölürüm.

*Hani bir zaman özlemler kalbini sızlatır çok istersin çok özlersin ama gidemezsin ararsın ama bulamazsın. Bilki herkes unutulsada sen yüreklerde kalırsın.

*Yaşamak istiyorsan bir umudun olmalı, kalbin varsa bir sevgin olmalı, sevdiğin varsa yalnız senin olmalı, sana verilen en büyük ceza mutluluk olmalı…

*Dost unutulmadığının unutmadığı için bilir. Dostların hasini bulduğu için kıymet bilir. Dosta yürekteki en güzel yer verilir. Verilen yeri bir tek ALLAH(c.c) bilir

*Tik tik! Kimse var mı? Ben dili baldan tatlı, yüzü güneşe benzeyen, bakıldığı zaman sevgiyi andıran, gülüşüyle cana can katan birisine bakmıştım oralarda mı acaba?

*Artık bana ermez, göz kendini görmez, hiç kimse belki seni benim kadar sevmez!…

*Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyormu diye, baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni SEVMEK…

*Sev seni seveni dağda çoban olsa, sevme seni sevmeyeni bağdatta sultan olsa

*Sen sevki sevende sevsin seni

*Rüzgar essede sen dallarını eğme. Hasret vursada sen sakın yıkılma. Ayrılık nedir? Acı nedir? Sen sakın bilme. Bu yürekten kim giderse gitsin sen sakın GİTME…

*Benim için seni görmek suya benzer,seni yaşamak ise nefes almaya. Susuz üzgün yaşarım ama nefes almadan ASLA…

*Seni yıldızlar kadar çok seviyorum. Onlar kadar parlak ve onlar kadar yakınsın bana.Tek fark var onlar bin tane sen BİR tane…

*Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp iyilik gördüğünde artmayandır.

*Güzellik sözde ise sözün en güzeli sende sende, güzellik yüzde ise yüzün en güzeli sende, ama bana göre güzellik kalpte. Kimseye söyleme ama kalbin en güzelide sende

*Dünyada birçok insan var kimi şu anda gülüyor kimi şu anda ağlıyor. Dünyanın bütün güzelliklerini hak eden biri varki oda şu anda mesajımı okuyor.

*Dostluk dediğin matematiksel olmalı. Sevinci çarpmalı üzütüyü bölmeli, geçmişi çıkarmalı, geleceği toplamalı. Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı…

*Deniz kenarındaki çakıl taşlarını birer birer topla. Sonra yine birer birer atarsın. Bazılarını atmaya kıyamazsın işte sen o kıyamadıklarımdasın.

*Sen hayata ne verirsen hayat sana senin verdiğini geri verir. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama hayat bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. CANIM DOSTUM.

*Hayatın sebebi sevgi ise, sevgi paylaşmak ise, paylaşmak dostluk ise, dostluk hatırlamak ise unutulmadın. SENİ SEVİYORUM…

*Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence ?. Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile…

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni sevgiliye sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.net

İlgili Makaleler

37 Yorum

 1. sana değer vermeyi iserdimde atalarımız nedemiş Eşeğe altın semer vursanda eşek yine eşektir?

 2. Igdir li DERKi
  A$KIMIN
  SERSERiSiYiM
  HAYAT YOLUNDA
  BEN BiR DELiYiM
  BiTMEZ CiLEM
  DOGUNUN
  COCUGUYUM
  GÖZüM DÖNMü$
  YALAN SÖZLERiN
  KAtiLiYiM
  ÇÜNKÜ IĞDİR’LIYIM _~_
  Aldatani aldatmak zevktir ama seveni aldatmak serefsizliktir.. . IGDIRL

 3. Biraz seni bilirler biraz beni ama kimse bilmez seni sevdiğimi bi sözde benden gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir