Sevenler İçin Sözler

Son Güncelleme: 18.12.2019 23:35

Sevenler için sözler kısa 2020 sayfamızda sevenlerle ilgili güzel sözler bulabilecek ayrıca sevenler ile ilgili sözlere kendinizde yazılar yazabileceksiniz.

Güneş dünyaya aşık olmuş ama bir türlü yaklaşamamış Çünkü yaklaştığı zaman Dünyadaki bütün güzelliklerin yok olacağını biliyormuş BU YÜZDEN UZAKTAN SEVMEYİ ÖĞRENMİŞ! SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA

Sevenler İçin SözlerBenim gibi sevenler kendini unutur, senin gibi sevenler “seviyorum” dediklerini.

Denizler kadar derin kumsallar kadar serin senin en güzel bana bakan gözlerin.

Sen benim en dar geçitlerimsin en sonsuz gerçekliğimsin ümitsizlikler içindeki ümitlerim vazgeçemediğim tek sevgimsin ve şuna inan ki sonsuz oluncaya kadarda sürecek. Seni çok ama çok seviyorum.

BİZ SEVDİĞİMİZİ İKİ ÖPÜCÜK NİYETİNE DEĞİL ALLAH(c.c)’IN BİR EMANET KUŞU BİLİP BİR ÖMÜR BOYU AYNI YASTIKTA BİR ÖMÜR SÜRMEK İÇİN SEVERİZ.

İNSANLARIN DÜŞÜNCELERİ OLMALI SONSUZLUK GİBİ ÖZLEMLERİ OLMALI YENİ AÇAN BİR ÇİÇEK GİBİ VE HER İNSANIN BİR TANESİ OLMALI TIPKI SENİN GİBİ SENİ SEVİYORUM.

Bazen söylemek istedim korktum, bazen cesurdum ama sen yoktun şimdi söylüyorum SENİ SEVİYORUM.

Hayat bir yaprak. Bir gün elbet solacak. Ama sana bu mesajı gönderen, seni hiç bir zaman UNUTMAYACAK.

Bir gün istiyorum güneş batmasın. Bir gül istiyorum koklayınca solmasın ve seni istiyorum bir tanem sensiz hayat olmasın.

Bir gün ayrılığın azgın dalgaları seni başka beni başka sahillere attığı vakit tek dileğim UNUTULMAMAK.

Sevgi tutkuysa ben sana tutkunum, hasret özlemse ben sana hasretim, aşk her şeyse sen benim her şeyimsin, bunların hepsi bir kişi içinse sen benim bir tanemsin.

Bir gün bana sorsan dünyayımı yoksa beni mi daha çok seviyorsun diye dünyayı derim çekip gidersin ama bilmezsin ki benim bütün dünyamın sen olduğunu vefasız aşkım.

BİR ÇİFT GÖZ İSTİYORUM CAN EVİMİ GÖRECEK BİR SEVGİ İSTİYORUM ÖMÜRLERCE SÜRECEK.

Korkma sakın gecelerden pencerende yıldız gibi parlayacağım, uzaklarda yalnızsın sanma sakın nefes gibi içinde, gölgen gibi arkanda, can gibi canındayım.

Günaydın bir tanem. Yeni bir güne başlarken güneş ilk senin gözlerinde doğsun benim içimi ısıtan senin gözlerin olsun bütün mutluluklar senin olsun. AŞKIM!!!

Sana kalbimin içini gösteremem ama gözlerime baktığın zaman gördüğün kişi kalbinin tek hakimi. Ben sevgimi dalgaların silebileceği kumsallara değil, kimsenin silemeyeceği kalbime yazdım.

Dün gece sen yoksun diye yağmur yağsın istedim, dün gece yağmadı diye sabaha kadar yolunu gözledim, aslında ne geceyi ne yağmuru bekledim, BEN SADECE SENİ ÖZLEDİM.

Senin gözlerindi beni benden alan. Senin gözlerindi kalbimi çalan. Senin hasretindi zamanı durduran. Sen olmadan AŞKIM bu hayat YALAN.

Bulsaydım dünyanın en sivri bıçağını saplardım kalbimin en derin köşesine ve akan kanlarla yazardım SENİ SEVDİĞİMİ.

Hayatta çok şey var yaşanılacak. Bunlardan bir tanesi de sensin. Ben seni yaşamak isterdim bir ömür boyu sadeliğinle. Sence seni yaşamaya değmez mi? Bence değer!

Kız dediğin İstanbul gibi olmalı fet edilmesi zor fatihi tek.

Kalbinle sev beni dilinle değil sevginle aldat beni hainliğinle değil aşkınla sarhoş et beni içkinle değil ölüm ayırsın bizi eller değil.

Ben.. Sen… Öylece durmayı seviyorum ben.. Durup ardından bakmayı.. Sen yürümeyi seviyorsun ama arkana bakmadan.. Yaprak seviyorum ben yaprak.. Kuru, yaş ayırmadan.. Sen ezmeyi seviyorsun, neye bastığına bakmadan..

Ağlayacaksam yanımda ol isterim, güleceksem yanımda ol isterim, her zaman yanımda olmanı istiyorum, aslında sadece benim ol sadece adım kalbinde yazsın seviyorum seni prensesim.

Sana kalbimin içini gösteremem ama gözlerime baktığın zaman gördüğün kişi kalbinin tek hâkimi. Ben sevgimi dalgaların silebileceği kumsallara değil, kimsenin silemeyeceği kalbime yazdım.

Sen benim zor sevdamsın, sen benim gerçek olan dünyamsın, sen benim biricik aşkımsın, seninle dünyam dönecek bundan sonra seninle nefes alacağım seninle seveceğim hayatı aşkım.

Hani gece olunca susar ya sokaklar hani elektrikler gidince sessizlik başlar yaşadığın yerde işte bende seni öyle seviyorum kendi dünyamın içinde sus pus seviyorum gizliyorum sevgimi…

Yıldızları izliyorum her gece, senin gibi parlak yıldızlarda büyülüyor beni gecenin sesinde, sana şarkılar besteliyorum yıldızlara bakarak, seni seviyorum yıldız gözlüm benim.

Bir gün bana sorsan dünyayı mı yoksa beni mi daha çok seviyorsun diye dünyayı derim çekip gidersin ama bilmezsin ki benim bütün dünyamın sen olduğunu vefasız aşkım…

Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, su kadar, ekmek kadar. Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzel, seni beklemek kadar…

Ne zor bir yaşantım oldu nede çok kolay yaşadım bu hayatta, ne bu kadar sevdim birini nede ağladım onun için bunlar şimdi sadece senin için oluyor bir tanem seviyorum seni.

Sana yazmak istediklerimin yalnızca yüzde birini yazıyorum buraya gerçekten seni seviyorum bir tanem seni sevdiğimi ne kadar yazsam da sığmaz buralara…

Sevgi tutkuysa ben sana tutkunum, hasret özlemse ben sana hasretim, aşk her şeyse sen benim her şeyimsin, bunların hepsi bir kişi içinse sen benim bir tanemsin…

Olumsuz düşünceleri sildim artık beynimden seninle ilgili düşünceler kuruyorum kalbimden, seviyorum seni en derinden duygularımla besliyorum adını kalbimde sevgilim.

Sen benim içimde bir korkulu rüya, her gün sevip sardığım bir hülyasın. Yokluk ateşten gömlek, sensizlik ölüm gibi rüyam, hülyam, benim dünyamsın…

Son nefeste adın dilimde her şey sende başlar seninle biter sevilmek ümidi sevmekten beter nazar değmesin sana eller değmesin sana sensizlik ölüm bana

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın.

Kalbimi söksen de ismini silemezsin üstünden seni yazdım kimse silemez yerinden seviyorum seni kimse susturamaz adını kalbimden değil dilimden de alamaz.

Tüm sözlerimi sevenler için yazdım tüm şarkılarımı senin için yazdım ve tüm şiirlerimi sadece senin için yazacağım senin için her şeyi yapacağım aşkım.

Aşık oldum sana deli oluyor kalbim sen yanımda olmayınca, seninle mutlu oluyorum kalbim seninle atıyor sevgi üretiyorum yanında sana sunuyorum aşkım.

Artık yaşamak istiyorum, nefes almak istiyorum, haydi tut elimden çek beni hayata haydi tut kalbimi yaz kalbine bekliyorum ve inan seni çok seviyorum.

Korkma sakın gecelerden pencerende yıldız gibi parlayacağım, uzaklarda yalnızsın sanma sakın nefes gibi içinde, gölgen gibi arkanda, can gibi canındayım.

Aşık oldum sana deli oluyor kalbim sen yanımda olmayınca, seninle mutlu oluyorum kalbim seninle atıyor sevgi üretiyorum yanında sana sunuyorum aşkım.

Severken seni böyle delice durduramıyorum kalbim atıyor gerektiğinden fazla senin düşününce benimkisi aşk değil delice bir sevgi canım benim.

Gereksiz sevgileri görmek istemiyorum hayatımda, doğru zamanda doğru insanı istiyorum hayatımda o da sensin bunu unutma seviyorum seni her durumda.

İnsanların düşünceleri olmalı sonsuzluk gibi özlemleri olmalı yeni açan bir çiçek gibi ve her insanın bir tanesi olmalı tıpkı senin gibi seni seviyorum.

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

Sana bir nasihat kendine dikkat et bir rica sakın değişme bir dilek beni unutma bir yalan seni hiç sevmiyorum bir gerçek seni çok özlüyorum…

Tiryaki olmuş bu kalp sana senden başkası susturamaz içimdeki asi aşkı ne olur anla. Sevenler görüyor halimi sende gör seviyorum seni.

Seni severim durmadan. Gökyüzünün berraklığı kadar severim. Yağmur damlaları her düştüğünde, toprağa toprağın çiçek açması kadar severim.

Gönlümün meclisinde, herkes konuşsun istemem. Kimse müdahale etmesin aşka! Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka…

Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değil istediğim, yüreğini koy avuçlarıma…

Senin gözlerindi beni benden alan, senin gözlerindi kalbimi çalan, senin hasretindi zamanı durduran, sen olmadan aşkım bu hayat yalan…

Ben seni tanıyıp sevmişim başka aşkı neyleyim? Ben senin için yeniden ayaklarımın üstünde durmuşum, senden başkasını sever miyim? Bir tanem.

İçin ağlasa da kim duyar seni? Kim anlar dışarıdan olup biteni? Leyla’nın yüzünü görenler bilir: Mecnun’un kalbine batan dikeni…

Sevenler mutlu olsun istiyorum hep çünkü bende seviyorum sevenler ağlamasın istiyorum ama ben hep ağlıyorum ve seni seviyorum.

Sevenler her zaman dert çekecekse bırak derdim sen ol razıyım, sevenler çeker bu derdi senin için çekerim dünyanın kahrını bir tanem.

Durmaz kalbim atar delice seni seviyor bu gönül susturamaz kimse seviyorum seni seni benden alamaz ölümden başka kimse…

Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı.

Çok tatlı bakıyorsun bana alamıyorum gözlerimi senden alamıyorum kalbimi sevginden seni seviyorum bebeğim sen benim tiryakimsin.

Hatalı hatasız yaşıyoruz aşkımızı delice sevenler anlar halimi duramıyorum yerimde seviyorum seni düşünüyorum seni her gece…

Bir gün ayrılığın azgın dalgaları seni başka beni başka sahillere attığı vakit tek dileğim unutulmamak.

Terk edilmeyen bir duygusun içimde, eskimeyen sevgisin kalbimde, sen benimsin her halinle seviyorum seni delice.

Bir gün istiyorum güneş batmasın. Bir gül istiyorum koklayınca solmasın ve seni istiyorum bir tanem sensiz hayat olmasın.

Senin gülüşün cennetten atılan bir ekmek kırıntısı gibi! Ben ise bir serçe gibi, karın tokluğuna seviyorum seni.

Hani bazı şehirler vardır ya; saat 10′dan sonra kimsecikler olmaz. İşte senden sonrası, 10’dan sonrası!

Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu… Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum.

Bazen söylemek istedim korktum, bazen cesurdum ama sen yoktun şimdi soyluyorum seni seviyorum.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim? Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen…

Acısıyla tatlısıyla seni yaşıyorum ufacık hayatımda seni seviyorum senden vazgeçemiyorum bebeğim.

Bir çift göz istiyorum can evimi görecek, bir sevgi istiyorum ömürlerce sürecek…

Hayat bir yaprak… Bir gün elbet solacak ama sana bu mesajı gönderen, seni hiç bir zaman unutmayacak.

Sevenler en sonunda bir yerde buluşmazlar. Onlar en başından beri nazlim.net birbirlerinin içindedirler. Bütün mesafeler yürekte başlar. Mevlana

Benim gibi sevenler kendini unutur. Senin gibi sevenler “seviyorum” dediklerini. K. Tazeoğlu

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni sevenler için sözünüzü lafınızı yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

İlgili Makaleler

17 Yorum

 1. Çok sevdim onu hem de çok , herkesinkinden bir farkı yoktu belki benim sevgimin , ilk bakışda aynı derdi herkes zaten, ne olmuş derdi biz de sevdik . Ama o kadar çok isterdim ki onlarınki gibi olmasını o kadar isterdim ki sıradan olmasını ama olmadı . Çünkü her ne kadar çok sevmiş olsamda onu , beni hiç sevmeyeceğini bilerek sevdim günün birinde gideceğini bilerek yıllarca sevdim.

 2. Sana bıraktım hiç yaşamadığım çocukluğumu, sana bıraktım hiç tatmadığım mutluluklarımı ve birde yüreğime gömdüğüm o koskoca sevdamı sana bıraktım. Ben gidiyorum gülüm dönülmezlere, çıkmazlara, karanlıklara gidiyorum. Canım ölüm çekti eti kemiği kaşımdan bol vücuduma basmak istiyorum jileti ve sonra yarı aralık kızarmış gözlerle bağırmak istiyorum caddelerde “SEVİYORUM ULAN SENİ SEVİYORUM” diye

 3. Seni yıldızlara benzetiyorum
  Onlar kadar uzak onlar kadar ulasılamazsın
  Ama onlardan birfarkın var
  onlar bin tane sen bir tanesin

 4. geçe uyandığımda aklımda olan sensin. sabah kalktığımda rüyamdan kalan sensin. çünkü sen benim herşeyimsin.

 5. Sana bi nasihat kendine dikkat et. Bır rica sakın değişme.bir dilek beni unutma bır yalansa ni hiç sevmiyorum bır gerçek seni çok özlüyorum!!!!

 6. sigarayı çektim bir nefeste bitti
  esrarı çektim bir ömür gitti
  seni gördüm bir ömür gittti
  seni sevdim bir ömür bitti

  agızdan sevdim demekle insan sevilmiyor
  seveceksen ruhunla SeV

 7. dudaklarından dökülen kelimeler farklıydı.
  bana bahsettiğin anladımki hislerinde saklıyıdı.
  durma! söyle kaybedecek neyim vardı?
  içime oturan sadece ritmin kaybıydı.

  yanarken sende kıpırtmadım gözlerimi bakmadım bile!
  nasıl olacak ne olmalı acımadan söyle?
  sende fark ettin bu gölge,
  hep peşimde hep peşimde kaybolmadan ensemde!
  sözler için kağıda dökmüşsem içimi biraz kendimi kaybettim sözlerim pek bi asi.
  beni bundan kurtaracak olan senin 2 kelimen kafi!
  anlamıyorsun hala senin için yaşıyor bu serseri…

 8. ben sana demiştimki senin her nefes alışında benim kalbim atıyor şimdi sen yoksun nefesini tutmana gerk yok bu kalp sensiz zaten ölüyor

 9. Bak Üşüyorum Sarsana Beni Boynuna,Biliyorum Hayalsin Ama Biraz Biraz Daha Dur Kaybolma…:

 10. ÖLÜMÜM ESRARADAN KEFENİM CARŞAFTAN MEZARTAŞIM ZIBINADAN SEBEBİDE SENİN KAHPELİGİNDEN OLSUN BE GÜLÜM NE CIKAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir