Özel Sözler

Son Güncelleme: 15.01.2020 06:06

Özel SözlerÖzel sözler kısa 2020 sayfamızda, sizin için diğerlerine göre daha önemli olan o kişiye yada sizden güzel bir çift söz bekleyenlere yollayabileceğiniz, kısaca söylemek gerekirse sevgiliye özel mesajları oldukça fazla olarak bulacaksınız.

Herkese söylenmeyecek cinsten olan ve sadece ona söyleyeceğiniz bu sözleri sizler için bir araya getirerek burada yayınladık. Sizlerde de beğendiğiniz şekilde burada eklenebilecek şekilde olanlar varsa yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Meyhanelerde sakiler derman olmadı, çok istedim olsun diye sensiz olmadı.

Tut ki ben bir yağmur damlasıyım toprağa düştüm mü dağılırım, Düşünki ben bir kar tanesiyim suya değdiğim anda eririm, Anla ki sen benim canımsın seni kaybettim mi ölürüm.

Bir kez kaçar uçurtman, sonra gökyüzüne küser insan…

Papatyalar var karşımda sarı sarı. Tıpkı sana benziyorlar. Sarı saçlarını hatırlatır bana.. Yeşil yaprakları da gözlerini. Gülüşün geliyor aklıma. Tatlı tatlı bakışın, ve sen; Sen yok ettin beni. Sensizliğin içinde bırakıp gittin.

Volkanlarda yanmak gibi, buzullarda donmak gibi, musallaya konmak gibi bir duygudur sensizlik.

Özel Sözler, Sevgiliye Özel Mesajlar

Sen geçmişin herhangi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni oysa ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun…

Yağmur olsan binlerce damla arasından tutardım seni. Çünkü, Korkarım. Toprak aldığını vermiyor geri.

Ellerim anladı tutmuyorsun.. Gözlerim anladı bakmıyorsun.. Dudaklarım anladı öpmüyorsun.. Gidişini kalbime nasıl anlatayım, nasıl söyleyeyim ey insafsız sevgili ya durursa kalbim.

Ne garip bir muamma en çok incittiğimiz kişilerin, aslında en sevdiklerimiz oluşu ne garip değil mi?

Sevmiyorum seni deseydin keşke. Ta başından bağrıma taş basar seni unutmaya çalışırdım hala oynuyorsun benle duygularımla aşkımla yetmedi mi çektiklerim. Daha damı çekeceğim kaderimdir diyeceğim seni hep Seveceğim ve bir gün senin yolunda öleceğim..

Çalışanlar, kötülük düşünmeye vakit bulamazlar. Çalışmayanlar ise kendilerini kötülükten kurtaramazlar.

O vefasız kalbin hissetmese de.. Sana bu şarkıyı dinleteceğim.. Bu aşkın uğruna ömrüm bitse de.. Sana sevmeyi öğreteceğim.

Yapabildiğimiz her şeyi yapsaydık, buna kendimiz bile şaşardık.

Özel Sözler
‘’İnsanlar bozuk para gibidir. İki seçenek vardır; yazı ya da tura. Bir yüzünü kendi gösterirken bize diğer yüzünü zaman gösterecektir.’’

‘’Ben; hayırlısı buymuş, dediğim sürece, hiç bir önemi yok. Yolumdan çıkanların da solumdan çıkanların da.’’

Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil.

Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsun. Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsun. Yağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.

Kaybettiğimiz şeyler eninde sonunda bize geri döner. Bazen umduğumuz gibi olmasa da.

Aşkım aşkım diye ağlayacaksın başını taşlara her gün vuracaksın sesini duyan yok ki ağlayacaksın sen gittin şimdi sıra bende ben bittim şimdi sıra sende…

Kağıda dokunan kalem, kibritten daha çok yangın çıkarır.

Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/ozel-sozler.html

Bak gözlerime gözbebeklerim eridi, bak ellerime ellerim çürüdü, bak yüreğime yüreğim eskidi, bak günlerce sardığın bana bak tükendi bitti… Yetti bu acı beni öldürmeye, sonum oldu son bir bakışın canıma yetti.

Gecelerden ayazı sevmem.. Ya gündüz olmalı ya gece.. Namludan çıkan kurşun, ya kalbimin derinlerinden vurmalı ya namludan hiç çıkmamalı.. İnsan sevdiğini ya ölümüne sevmeli ya hiç sevmemeli.

Sevebilir misiniz? Karşılıksız, beklentisiz, hesapsız, çıkarız, özgür bırakarak. Sırf bir başkasının iyiliğini, mutluluğunu isteyerek…

Seni Bir Serçenin Gözyaşı Dökebilme İhtimali Kadar Seviyorum. Bu Kadar mı Diyeceksin Ama Serçeler Gözyaşı Döktüğünde Ölürler.

Zaman geçer aşk buralara da uğrar elbet. Kapım sevgin için sonuna kadar açık, kalbim emrine amade. Seni bir ömür seviyor olacağım.

Bütün dünyayı istediğim renge boyayıp, bu rengi insanlara bütün sevginle dağıt, kendini sevginin bir rengi diye tanıt çünkü senin varlığın sevgiye en güzel kanıt.

Ne kadar çok seversen sev belli etmeyeceksin, sevdiğini belli ediyorsan inan çok üzüleceksin.

Belki dağlarımda çiğdemler açar, uyur kar altında yediverenim. Bir gözyaşıdır yağmurlarım, gülerken ağlatır su verdiklerim…

Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL…

Kristalin bedelini göze almayan, onunla oynamasın.

Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin?

Seni günde bir defa düşünüyorum o da 24 saatime mal oluyor.

Özel Mesajlar

Özel Mesajlar

Sizin için çok önemli olan değer verdiğiniz kişiye yani sevgilinize gönderebileceğiniz özel mesajları burada bulundurduk.

Elinde balyoz olan bir melek varmış. Vurduğu her insanın bütün dilekleri gerçekleşirmiş. Umarım seni eşek sudan gelinceye kadar döver.

Hey mesaj sessizce git onu çok özlediğimi söyle eğer işi varsa bırak yorgunsa rahatsız etme eğer uyuyorsa yanağına bir öpücük kondur benim için.

Bana verdiğin çakmakla yaktığım her sigarada senide yaktım ben öyle ki tabladaki küllere karıştın ciğerlerimi sömüren sigaramın küllerine…farkın yoktu o küllerden …onlar ciğerimi sende kalbimi sömürmüştün!

Hayat altüst beynim yangın yeri sonunda sevmiş biri kaçıyor diğeri gözler sele maruz eller taşa mahkum dost mesajı bekler gönlüm tek çare ölüm.

Gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil, efkar-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. Cevabı müspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim…

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım…

Bir yıldız seç kendin için gökyüzünden gözlerin gibi parlak, senin gibi tatlı olsun, bir yıldız da bana seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın olsun.

Biriyle 5 dakika sohbet ediyorsam nezaketimden, 30 dakika sohbet ediyorsam kurtulamadığımdan, saatlerce konuşuyorsam; sevdiğimdendir.

Ömrüm seni beklemekle geçecekse ve ölüm seni beklerken gelecekse bil ki seni orda da bekleyeceğim.

Duyguları açığa veren gözler olmasa kalp hislerin mezar taşı olurdu.

Sevdiğim insanlara kızabilirdim. Eğer sevmek bana mahzun durmayı öğretmeseydi.

Bir görünüp bir kaybolmak ayın ve yıldızların işidir. Sen insansın. Hatırladın mı?

Geçici öfkelerimizle kalıcı aptallıklar yaparız, ismini de ‘Kusura Bakma’ koyarız.

Dünyanın neresine gidersem gideyim gönlümün başkentinde oturanla bağlantımı koparamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir