Özel Sözler

Özel sözler kısa 2019 sayfamızda, sizin için diğerlerine göre daha önemli olan o kişiye yada sizden güzel bir çift söz bekleyenlere yollayabileceğiniz, kısaca söylemek gerekirse en güzel özel sözleri oldukça fazla olarak bulacaksınız.

ÖZEL SÖZLER

Özel Sözler

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.

Bugün bir çiçekçinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede aşkımı körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var.

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın.Sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.Mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.

Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum…”SENİ SEVİYORUM”

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek. Bırakıp gittim diye unuttum sanma. Zaman alışmayı öğretir unutmayı asla

Kahvaltı hazırladım sana da gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku, seni seviyorum reçeli ve birde yalnızlık demledim kaç şekerli olsun?

Ben seni Bir Kum Tanesine Adını Yazacak Kadar Değil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Kadar Çok Seviyorum

Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla Azrail’le dans etmesini iyi biliriz

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice

Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terk et dediler

Kafamı duvara vurmadan tanıyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlık tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çıldırasıya paraladım kendimi lanet olsun artık sigarayı üç pakete çıkardım olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak…

Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme,ve öyle bir arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun…..

Özel Sözler
Ne varsa aradığım bil ki sende bulmuşum.. Senden öncesi yoktu, seninle var olmuşum.. Sende bütün umutlar, sende bütün duygular.. Beni sende arama, ben artık senin olmuşum.

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsa da sesini duyabildiğim için yaşamaya değer…

Depremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bir tanem dokuz nokta dokuz şiddetinde.

Sen geçmişin herhangi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni oysa ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun…

Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır.

Gölgeler düşse de yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme, umut yoksa yarınlar uzak kalır insana, unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada…

Tatlı biri var sevilmeye değer, güzel biri var görülmeye değer, iyi dostlar var özlenmeye değer, ama biri var ki can vermeye değer!

Bir sevgi var içim lekesiz tertemiz, Bir özlem var içimde uçsuz bucaksız,Bir duygu var içimde dalsız budaksız, Birde sen varsın içimde unutulması imkansız…

Tut ki ben bir yağmur damlasıyım toprağa düştüm mü dağılırım, Düşünki ben bir kar tanesiyim suya değdiğim anda eririm, Anla ki sen benim canımsın seni kaybettim mi Ölürüm…

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir, Bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir. Ama ne çare bir tanem ne kuş olup uçabilirim ne de hasreti silebilirim ama inan bana bir tanem seni bir ömür boyu sevebilirim…

Rüyalara rest çektim uyumuyorum. herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uykular çok tatlı derler ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum…

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. Beni gel al burdan…

Solmadan gel artık aşkımın gülü, olsa da konuşsa kalbimin dili küçücük dünyamda bir bilsen seni görünmez yazıyla yazdım kalbime.

Papatyalar var karşımda sarı sarı. Tıpkı sana benziyorlar. Sarı saçlarını hatırlatır bana.. Yeşil yaprakları da gözlerini. Gülüşün geliyor aklıma. Tatlı tatlı bakışın, ve sen; Sen yok ettin beni. Sensizliğin içinde bırakıp gittin..

Ellerim anladı tutmuyorsun.. Gözlerim anladı bakmıyorsun.. Dudaklarım anladı öpmüyorsun.. Gidişini kalbime nasıl anlatayım, nasıl söyleyeyim ey insafsız sevgili ya durursa kalbim…

Sevmiyorum seni deseydin keşke. Ta başından bağrıma taş basar seni unutmaya çalışırdım hala oynuyorsun benle duygularımla aşkımla yetmedi mi çektiklerim. Daha damı çekeceğim kaderimdir diyeceğim seni hep Seveceğim ve bir gün senin yolunda öleceğim..

Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun.

Özel Sözler
Aşkım aşkım diye ağlayacaksın başını taşlara her gün vuracaksın sesini duyan yok ki ağlayacaksın sen gittin şimdi sıra bende ben bittim şimdi sıra sende…

Korku bilmeyen GÖNÜL korkmayı öğrendi. (SENİ KAYBETMEK KORKUSU)Sevmeyi bilmeyen GÖNÜL sevmeyi öğrendi. (SENİ İLK GÖRÜŞTE)Ama bu GÖNÜL tek bir şey öğrenemedi. (SENİ UNUTMAYI)

Deniz sesimi duyar mı? Dağlar dinler mi anlatsam seni? Hüzünlüyüm desem çare olur mu gökyüzü? Salar mı bulutları peşine ilgilenir mi rüzgar yardım eder mi seni bulmama?

Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye !

Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacam sanmıştım ne bilirdim ki seni nefes içime çektiğimi.

Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel görmek istediğin her şeydedir.

Gül dediğin nedir ki, Solar gider, Ateş dediğin nedir ki, Kül olur gider, Gün dediğin nedir ki, Geçer gider, Ama sana olan sevgim sonsuzdur, Ancak mezarda biter!

Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsun. Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsun. Yağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.

Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek.

O vefasız kalbin hissetmese de.. Sana bu şarkıyı dinleteceğim.. Bu aşkın uğruna ömrüm bitse de.. Sana sevmeyi öğreteceğim…

Gecelerden ayazı sevmem.. Ya gündüz olmalı ya gece.. Namludan çıkan kurşun, ya kalbimin derinlerinden vurmalı ya namludan hiç çıkmamalı.. İnsan sevdiğini ya ölümüne sevmeli ya hiç sevmemeli.

Varlığının tiryakisi.. Yokluğunun delisiyim.. Seni benden mahrum etme.. Gözlerinin hastasıyım .

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et çünkü aşk sessiz sevgi dilsizdir.

Seni Bir Serçenin Gözyaşı Dökebilme İhtimali Kadar Seviyorum. Bu Kadar mı Diyeceksin Ama Serçeler Gözyaşı Döktüğünde Ölürler.

Bütün dünyayı istediğim renge boyayıp, bu rengi insanlara bütün sevginle dağıt, kendini sevginin bir rengi diye tanıt çünkü senin varlığın sevgiye en güzel kanıt.

Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

Ne kadar çok seversen sev belli etmeyeceksin, sevdiğini belli ediyorsan inan çok üzüleceksin.

Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum

Belki dağlarımda çiğdemler açar, uyur kar altında yediverenim. Bir gözyaşıdır yağmurlarım, gülerken ağlatır su verdiklerim…

Seni özleyenlerin özleminden habersiz, özleminle özletensin. Sen o özlenenler arasında en çok özlenensin. Seni görmesem de içimde hiç bitmeyecek tek özlemsin…

Kalbinde yer yoksa Güzelim! Fark etmez ben ayakta da giderim.

Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

Dertlerin kum tanesi kadar küçük, sevinçlerin nisan yağmurları kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadakan olsun..

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir..

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse alamasın.gözlerin hep gülsün.onuda kalbinde öyle bir saklaki gerçekten isteyen bulsun.

Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok, doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun.. Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL…

Ne zaman gelirsen gel, başıma taç olursun. Sen benim eski değil, eskimeyen DOSTUMSUN…

Özel SözlerSanal dünya diyorlar buraya, uğradım geçtim. Beklediğim ufak bir telefon görüşmesiydi, artık ondanda vazgeçtim. Gideceksen git yolun açık olsun, gözlerinde yüreğinde huzur bulmuştum al istemem o da senin olsun.

Seviyorum seni ölümsüz bir aşk ile, bütün kalbim hayatım seninle, ölecek dahi olsam bu kalp ile son nefesimde haykıracağım seni seviyorum diye..

Hayatın en güzel anı her şeyden vazgeçtiğiniz zaman Sizi hayata bağlayan biri olduğunu düşündüğünüz andır…

Ben senin ne yarin nede canın ben senin ne sevdiğin ne baharın ben senin belki umurunda değilim ama sen benim sen benim nefesimsin

Seni dar ağacındaki bir mahkumun, hayatı sevdiği kadar seviyorum…

Her zaman doğru söyle, ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

İnsan tırmanırken dağın kafa tutmasına razı olmalıdır.

Kristalin bedelini göze almayan, onunla oynamasın.

Hissizler, Hareketsizler yol alamazlar, Uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır…

Aşkın zehir olsa içmezsem, yolun ölüm olsa dönersem, senin için bu candan vazgeçmezsem namerdim.

Yüreğimin ta içinde bir ateş yanar.. Yanmayan yer kalmamış söndürsen ne yazar.. Taşa toprağa seni yazdı bu eller.. Ah sevmenin değeri bir bilseler

Sen benim ruhsatlı sevdam ben senin sevda keşin seni sevmek yaşamaksa ben hiç ölmedim

Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni…

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kursuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlıgımı, çaresizliğimi… Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım…

Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman… Tıpkı gözlerindeki huzur gibi…

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel asklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana…

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adini ask koyardım…

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakin olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun…

Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

Allah(c.c) gücü erkeğe, güzelliği kadına vermiş… Ne var ki her şeyi yenen güç, güzelliğe yenilmiş…

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakin olmak isterdim, her baktıgında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim, üzüldüğünde göz yaşlarını yağmur olup silebilmek için.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir sise mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki…

Biliyorsun her gök kuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gök kuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam su an bu mesajı okuyor.

Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin?

Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor…

Bir kus olup gitsem, assam su enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni…

En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canin sağolsun.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Seni günde bir defa düşünüyorum o da 24 saatime mal oluyor.

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum.

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim.

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni özel sözünüzü lafınızı yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

"Özel Sözler" için toplam 58 yorum yapmış

 1. cetin   23 Nisan 2016 at 09:35

  hayat bir sinavsa ben kagidimi verip cikmak istiyorum…

  Cevapla
 2. ömer   30 Ocak 2015 at 23:19

  Kimine göre adamız kimime
  göre yalanız herkes rahat
  olsun adamına göre muamele yaparı

  Cevapla
 3. sinan   05 Ekim 2014 at 00:52

  Yaşıyorum hep delicesine sen varsın hayatımda gülmeye umut etmeye ÖZLEMEYE

  #seserseri

  Cevapla
 4. tugba   28 Nisan 2014 at 02:02

  Sadece sen ♥ ben gerisi v.s.

  Cevapla
 5. Sibel yk   08 Ocak 2014 at 21:15

  super sozler :)

  Cevapla
 6. samet   19 Ekim 2013 at 17:25

  dolmusa bincekti dolmuş diye binemedim

  Cevapla
 7. Dogan   04 Mayıs 2013 at 12:12

  Sana verdigim degeri birieylerle ölçmeye kalkma ac gözünü bak etrafına gördüğün herşeyi sana feda ederim ama sakın ha sakın aynaya bak işte o gördüğünü kimseye degişemen

  Cevapla
 8. TOFAŞK   23 Nisan 2013 at 09:51

  BİZDE İNLETELİM YOLLARI TEK AŞK TOFAŞK DİYE :)

  Cevapla
 9. zeynep   30 Mart 2013 at 20:02

  siz sevdiğiniz insana başkalarının duygularıyla yazılmış sözlerimi layık görüyosunuz?

  Cevapla
 10. derbeder4721   21 Şubat 2013 at 21:40

  Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam

  (derbeder4721)

  Cevapla
 11. derbeder4721   21 Şubat 2013 at 21:39

  Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

  (DERBEDER4721)

  Cevapla
 12. Özer   27 Ocak 2013 at 20:28

  Zamana sevgimizi yazdım sevgilim, zaman geçtikçe sana olan sevgim daha çok artıyor meleğim…

  Cevapla
 13. Vasfi anıl   31 Aralık 2012 at 07:30

  Onunla geçirdiğiniz dakikaların bedelini,sırtını dönüp gittiğinde ömrünüzle ödersiniz…

  Cevapla
 14. Vasfi anıl   31 Aralık 2012 at 07:30

  Hoşçakal karpuz, dondurma, güneş. Hoşgeldin ıhlamur, şemsiye, mendil kutusu. Sana da selam doğalgaz faturası… :)

  Cevapla
 15. Vasfi anıl   31 Aralık 2012 at 07:29

  GözLεri uzakLarda daLan вirinin,
  чakınLarda Olmaчan вir hikaчεsi vardır.

  Cevapla
 16. Vasfi ANIL   30 Aralık 2012 at 13:04

  GeLdiğin Yeri Unutursan qideceğin yoLda KayboLursun

  Cevapla
 17. Vasfi ANIL   30 Aralık 2012 at 13:02

  ßir İnsanın En HassaS oLDuqu Üç Şey

  – ”GuRuRu ”
  – ”NamuSu ”
  – ”Ve Yüreğidir”
  + Sakın Gururunu İncitmeyin..
  + NamuSuna Laf Etmeyin…
  + Ve SevqiSini KazandıySanız O Yürekten Hiç Gitmeyin.

  Cevapla
 18. Vasfi ANIL   30 Aralık 2012 at 13:01

  YapıLan İnCeLemeye GöRe Şimdiki ErkekLeRin KızLardan aldıqı eLektriğin,HepSinin Kaçak OLduqu BeLirLendi .

  Cevapla
 19. Vasfi ANIL   30 Aralık 2012 at 13:00

  Gözyaşının bile bir görevi varmış,
  ardından gelecek gülümseme için
  temizlik yaparmış.

  Cevapla
 20. Vasfi ANIL   30 Aralık 2012 at 13:00

  öyle bir yerden geçiyorum ki
  her yer ayrılık
  herkes âşık
  şiir kusuyorum içtiğim yalnızlığın ardına
  ve sen, sorgusu hiç bitmeyen tek suçum
  seni öyle işlemişim ki,
  senden sonra tutuklayamıyor kimse beni
  belki ben yakalatmıyorum kendimi
  belki de onlar senin kadar süremiyor izimi…

  Cevapla
 21. Vasfi ANIL   30 Aralık 2012 at 12:52

  . Bir yıldız gibi kayarım hayatından,

  yapabileceğin tek şey dilek tutmak olur..

  Cevapla
 22. Vasfi ANIL   30 Aralık 2012 at 12:40

  Söyleyecek sözüm olmayabilir ama önemli değil Çünkü boş konuşmaktan iyidir,Efendilik Ağaç gibidir,kökü yerde,başı GöKTeDiR…

  Cevapla
 23. Vasfi ANIL   30 Aralık 2012 at 12:38

  Ne GİDENLER Derdimdir, Ne GELENLER Çaremdir! Gelen Bir şey KATMAZ, Giden Bir şey EKSiLTMEZ. GEL Ya da GELME Artık Hiç Farketmez.

  Cevapla
 24. Vasfi ANIL   30 Aralık 2012 at 12:37

  Eğer haksızlık karşısında
  Titriyorsanız benim yoldaşımsınız…

  Ernesto Che Guevara.. Vasfi Anil

  Cevapla
 25. Vasfi ANIL   30 Aralık 2012 at 12:36

  Eskiden hiç bitmesin dediğin günlere,

  Gün gelir keşke hiç yaşamasaydım dersin.

  Cevapla
 26. Vasfi ANIL   30 Aralık 2012 at 12:36

  – Sigara Gibi Olacaksın Bu Hayatta…
  Üzerinde “öldürür” yazacak,
  Ama
  ” V a z g e ç i l m e z ” Olacaksın.

  Cevapla
 27. Vasfi ANIL   30 Aralık 2012 at 12:35

  “Ey hayat! Ölüme şükret, seni, onun yüzünden seviyorum.”

  Cevapla
 28. Vasfi ANIL   30 Aralık 2012 at 12:34

  qüLmeni isTeyen Tek kişi foToğrafçıdır oDa cebinin derdinde !

  Cevapla

Leave a Reply

Your email address will not be published.