Aşık Edici Sözler

Neden bu kadar kısa bir hayat sürerken birbirimizi kırıyor ve üzüyoruz arkadaşlar. Güzelce duygularımızı düşüncelerimizi karşımızdakine anlatmıyoruz. Bugünler de nedense herkes farklı şekillerde birbirine yaklaşır olmuş.

Bu yazımızda sizlere sevdiğiniz kişiye kendinize daha çok bağlayabilmeniz için söyleyeceğiniz sözleri yayınladık. Burada yazdığımız yazılara eklemeler yapmak isteyenler yorum bölümünü kullanarak eklemeler yapabilirler.

Aşık Edici Sözler

Aşık Edici En Güzel Sözler

Yorulmuşken kalbim dönen dünya içindeki acımasız hayatta, seni gördüm içimdeki dünya dönmeye başladı durduramıyorum içimdeki dünyayı harekete geçirdin engel olamıyorum seviyorum seni.

Seni tertemiz Helal Duygularımla Sevdim Seni Bitmeyen öz güvenimle Sevdim Sana ben Aşık Oldum Habersizce Şimdi Söylüyorum Duy Sesimi inan Bana Seviyorum Seni Aşık oldum Sana…

Yeminlerimi Senin üzerine Söylüyorum gerçekten Seni Seviyorum yemin ederim Bu Sevgi Sen Olduğun Sürece Yanımda Bitmez bunu Unutma.

Benimle tek Zaman Değil her zaman ol Benimle 1 Saat Olma her Saat ol benim Bir Anlık Değil her gün Düşün Çünkü ben öyle yapıyorum Senin için Sen bilmesen de.

Yorumsuz hayatıma ilk yorumu Sen yaptın ve Ben Sana Kapıldım ben Sana Aşık Oldum Yorumlarını bekliyorum ne diyorsun?

Kısa Ve öz Söylüyorum Seni Çok Seviyorum, Kısa Aşkların Son Cümlesi olmak istemiyorum hayatında.

Sen Benim için Bir Değilsin Sen Benim için benimsin Seni Rakamlarla ifade edemem Sen benimsin Seviyorum Seni.

Senin için her zaman Dua Ediyorum nazar Değmesin kalbine Senin için Şarkılar Yazıyorum belki Duyarsın gelirsin Çaldığın Kalbimle…

Sen kaç ben kovalarım seni ne zaman yorulursan o zaman Kabullenirsin bendeki sevgiyi.

Sana Yalan Sözler Yazıp Gözünü Boyamak istemiyorum, Sana Sakız Olmuş Şarkılardan Sözler Okumak istemiyorum Sana Kendimi veriyorum Kalbimi veriyorum Sana Sözlerimi Gözlerime Bakıp Okumanı istiyorum Seni Seviyorum Kendi benliğimle Seviyorum Seni.

Seni ilk Görünce tutuldu Dilim Durdu Dünyam Sanki, Seni ilk görünce hayat Gözüme Renkli Geldi Kalbim Dile Geldi Seni görünce Aşık Oldu Bu Deli..

Aşık Olmak nedir bilmezdim öğrendim Sayende Seni Gördüğümde Dünya Dönüyormuş Dedim, Seni gördüm Gözlerinde Bittim Seviyorum Seni…

Bir gözyaşı akıttım uğrunda yine yine seni anımsadım ve ağladım. Ama son gözyaşlarım sanma ki seni unuttuğumdan! Seni ölene kadar seveceğim derdim ya hep söz seveceğim o ana dek!

Bütün ağrı kesicileri senin gülüşünden mi yapmışlar? Söylesene sevdiğim. Ne zamanki sen gülsen. Benim ağrılarım diniyor…

Bir rüzgar gibi Hayatım Savrulurken Acımasızca Sen Çıktın Karşıma Tuttun Elimi Çektin hayatına, işte şimdi yaşamak nedir öğrendim yanında Seviyorum Seni Aşkım.

Gözlerinin kahvesinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına sen kalayım.

Kalbim Bomboş Kalmıştı Sanki Atmıyordu Sessiz Kalmıştı Küsmüştü Sanki bana, Seni gördü Gözlerim kalbime Haber Verdi Kalbim Direk Seni Kendine Yazdı Ve öyle Aşık Oldum Sana.

Sevmek Zor Aşık Olmak ise Sevmekten Daha Zor gelir bazen insana Seni Tanıdığımdan beri Aşk Kitapları Okumaya Başladım şiirler ezberledim Sayende Bir tanem.

Kalbim Yanıyor Adeta Adın kazındı bedenime her yerde ismin yazıyor nereye baksam seni görüyorum aşık oldum diyorum duy sesimi bir tanem.

Yalnız Kaldığım Hayatımda hep Sevenleri Alkışladım Şimdi Seni Buldum ya yalnızlığımda Şükürler ediyorum ALLAH(c.c)’IMA.

Ayrılık Acısı Gibidir Sevmenin Acısı da Vardır, Seviyorum Derken Acı çekenler Arasındayım Duy Artık feryadımı uzat elini bekliyorum Seni.

Aşk Dediğin insana Kaynar Suyu Başından Aşağı Döktürür Buz Gibi Suyun içinde yüzdürür, Aşk öyle bir şey ki benim Gibi Adamı geceleri Seviyorum Diye inletir.

Aşık Oldu Garip kalbim Sevdim Seni Kalbim Oldu Deli, Adın Kalbimde Sayıklıyorum Adını gündüz Gece.

Yaşanacak Günleri hayal ediyorum Seninle Umutlarımı Bağladım Kalbine Hayaller kuruyorum şimdi Seninle Seviyorum seni Canım bebeğim.

Bir rüzgâr gibi hayatım savrulurken acımasızca sen çıktın karşıma tuttun elimi çektin hayatına, işte şimdi yaşamak nedir öğrendim yanında seviyorum seni aşkım.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Kalbim cam gibidir hemen kırılır sözlerim çok tanedir anlamlı, seni seviyorum cam kalbimin içinde sözlerim senin gibi her zaman anlamlı seviyor kalbim seni delikanlı.

Öyle bir gülümsüyor ki tamam diyorum bu kadar yaşadığım yeter.

Gündüzüm gecem belli değil, seviyorum seni yalan değil, senin sayende oldum Aşık, Görmez Gözüm Senden Başkasını Artık..

Koy başını dizimin üstüne. Sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine.

Kalbim Cam gibidir hemen Kırılır Sözlerim Çok Tanedir Anlamlı, Seni Seviyorum Cam Kalbimin içinde Sözlerim Senin gibi herzaman Anlamlı Seviyor Kalbim Seni Delikanlı.

Yorumsuz hayatıma ilk yorumu sen yaptın ve ben sana kapıldım ben sana aşık oldum yorumlarını bekliyorum ne diyorsun ?

Benimle tek zaman değil her zaman ol benimle bir saat olma her saat ol benim bir anlık değil her gün düşün çünkü ben öyle yapıyorum senin için sen bilmesen de.

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, su kadar, ekmek kadar. Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzel, seni beklemek kadar.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum!

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak.

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım.

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Bir gözyaşı akıttım uğrunda yine yine seni anımsadım ve ağladım. Ama son gözyaşlarım sanma ki seni unuttuğumdan! Seni ölene kadar seveceğim derdim ya hep söz seveceğim o ana dek!

Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev. Bir yıl değil on yıl değil bin yıl mesut olurum.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgarların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.

Bir elimde kitap bir elimde kahve aklımda sen; Seni yudumluyor satır satır seni okuyorum ben.

Seni tertemiz helal duygularımla sevdim seni bitmeyen öz güvenimle sevdim sana ben aşık oldum habersizce şimdi soluyorum duy sesimi inan bana seviyorum seni aşık oldum sana…

Yeminlerimi senin üzerine soluyorum gerçekten seni seviyorum yemin ederim bu sevgi sen öldüğün sürece yanımda bitmez bunu unutma.

Sana yalan sözler yazıp gözünü boyamak istemiyorum, sana sakız olmuş şarkılardan sözler okumak istemiyorum sana kendimi veriyorum kalbimi veriyorum sana sözlerimi gözlerime bakıp okumanı istiyorum seni seviyorum kendi benliğimle seviyorum seni.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan kuşkulan, fakat benim aşkımdan kuşkulanma.

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca âşık olup seni düşündüm.

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, çünkü gülüşünü çok özledim…

Benimle yaşlansana? Kitap okurum, çay demler, şiir yazarım sana. Ha birde, her sabah için şükrederim, sonra gözlerine bakar ‘Amin’ derim.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!

Unuturum desem de inanma sakın, ömrümce kalbimden silinmez adın. Bir sızı içimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.

Gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüreğimi, savursam küllerimi dağlara denizlere, yeşerirdi küllerim sana olan sevgimle.

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama sadece seni seven kalbimi verebiliyorum.

Rüzgarın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun…

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni o bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek. Ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Aşk dediğin insana kaynar suyu başından aşağı döktürür, buz gibi suyun içinde yüzdürür, aşk öyle bir şey ki benim gibi adamı geceleri seviyorum diye inletir.

Aşık olmak nedir bilmezdim öğrendim sayende, seni gördüğümde dünya dönüyormuş dedim, seni gördüm gözlerinde bittim seviyorum seni…

Gözyaşı ile bitecek kadar karamsar sevmedim seni ben seni umutlarıma katıp hayaller kurarak sevdim aşkım.

Bir rüzgar gibi hayatım savrulurken acımasızca sen çıktın karşıma tuttun elimi çektin hayatına, işte şimdi yaşamak nedir öğrendim yanında seviyorum seni aşkım.

Kalbim cam gibidir hemen kırılır sözlerim çok tanedir anlamlı, seni seviyorum cam kalbimin içinde sözlerim senin gibi her zaman anlamlı seviyor kalbim seni delikanlı.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni o bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek. Ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Geç kalmış bir aşkın nöbetçileriydik ta ki gözlerin gözlerime değdiği o günden sonra aşık oldum sana beklediğim sendin hoş geldin dünyama aşkım.

“O senin neyin oluyor” dediler. Uzaktan dedim, uzaktan yandığım olur kendisi.

O böyle gülerek… Gözlerime bir bakıp.. Bir CANIM diyor.. Ben adımı unutuyorum…

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen…

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka.

Hani bazı şehirler vardır ya; saat 10′dan sonra kimsecikler olmaz… İşte sen’den sonrası, 10’dan sonrası!

Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, su kadar, ekmek kadar. Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzel, seni beklemek kadar.

Gözlerinin ‘kahve’sinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına ‘sen’de kalayım!

Gündüzüm gecem belli değil, seviyorum seni yalan değil, senin sayende oldum aşık, görmez gözüm senden başkasını artık

Kalbim cam gibidir hemen kırılır sözlerim çok tanedir anlamlı, seni seviyorum cam kalbimin içinde sözlerim senin gibi her zaman anlamlı seviyor kalbim seni delikanlı.

Yaşanacak günleri hayal ediyorum seninle umutlarımı bağladım kalbine hayaller kuruyorum şimdi seninle seviyorum seni canım bebeğim.

Ne zaman aklıma gelsen bütün sesler kulağıma seni söylüyor gibi oluyor nereye baksam sanki resmini gözüme tutuyorlar gibi, şarkılar bile adını söylüyor seni çıkarıyorum anlam olarak sen benim olmalısın bu hayatta bunu anladım yaşadıklarımdan.

Sevmek zor aşık olmak ise sevmekten daha zor gelir bazen insana seni tanıdığımdan beri aşk kitapları okumaya başladım şiirler ezberledim sayende bir tanem.

Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı…

Gözüm gözüne değmeden yazdığım şiirlerim melal. Varsın değmesin razıyım ey yâr böylesi daha helal!

Alt yapısı olmayan bir şehir gibiyim. Ne zaman hüzünlensem gözlerimi su basıyor. Ve ne zaman seni düşünsem, kalbimin trafiği aksıyor.

Açmayın perdeleri hüzün çöksün her yana. Sen olmadan, sen olmadan olmuyor bu hayat dedikleri.

Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değil istediğim, yüreğini koy avuçlarıma.

Gözlerinde baharları beklerken içindeki kış beni vurur; sen bilmezsin yüreğimden sevdana ne sular akmak ister durur!

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sensizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara. Bir cana hasret, bilmezler.

Zaman ömrümü alıp gitse de sessizce, seni kalbimden alamayacak yeminliyim aşkımın üstüne…

Parkta salıncak sırası bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Biraz heyecan, birazda salıncağı başkası kapacak korkusu işte.

Tenine dokunabilmek mi? Hâşâ! Gözüm göz menziline girsin yeter. Hadi düş düşlerime; tutmayana aşk olsun.

Sen Allah(c.c)’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin.

Masum bir çocuk gibi konuşursam; sana muhtacım; ver elini elime, yalan da olsa bir kez seni seviyorum de.

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.

Her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Kalbim yanıyor adeta adın kazındı bedenime her yerde ismin yazıyor nereye baksam seni görüyorum aşık oldum diyorum duy sesimi bir tanem.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Aşık oldu garip kalbim sevdim seni kalbim oldu deli, adın kalbimde sayıklıyorum adını gündüz gece.

Yaşanacak günleri hayal ediyorum seninle umutlarımı bağladım kalbine hayaller kuruyorum şimdi seninle seviyorum seni canım bebeğim.

Gündüzüm gecem belli değil, seviyorum seni yalan değil, senin sayende oldum aşık, görmez gözüm senden başkasını artık.

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kâinatı sana vermek isterdim. Ama sadece seni seven kalbimi verebiliyorum.

Allah(c.c)’ım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın.

Rüzgârın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun…

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum!

Seni ilk görünce tutuldu dilim durdu dünyam sanki, seni ilk görünce hayat gözüme renkli geldi kalbim dile geldi seni görünce aşık oldu bu deli…

Gündüzüm gecem belli değil, seviyorum seni yalan değil, senin sayende oldum aşık, görmez gözüm senden başkasını artık…

Gözüm gözüne değmeden yazdığım şiirlerim melal. Varsın değmesin razıyım ey yâr böylesi daha helal!

Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev. Bir yıl değil on yıl değil bin yıl mesut olurum.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Gözlerinin ‘kahve’sinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına ‘sen’de kalayım!

Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı…

Aşk dediğin insana kaynar suyu başından aşağı döktürür buz gibi suyun içinde yüzdürür, aşk öyle bir şey ki benim gibi adamı geceleri seviyorum diye inletir.

Kalbim cam gibidir hemen kırılır sözlerim çok tanedir anlamlı, seni seviyorum cam kalbimin içinde sözlerim senin gibi her zaman anlamlı seviyor kalbim seni delikanlı.

Hani bazı şehirler vardır ya; saat 10′dan sonra kimsecikler olmaz… İşte sen’den sonrası, 10’dan sonrası!

Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgârların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.

Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, su kadar, ekmek kadar. Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzel, seni beklemek kadar.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen…

Senin için her zaman dua ediyorum nazar değmesin kalbine senin için şarkılar yazıyorum belki duyarsın gelirsin çaldığın kalbimle.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka.

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni aşık edici sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

İlgili Makaleler

41 Yorum

 1. sana rüya diyemem senden uyanamam ki nerede olursan ol seninleyim ben sanki bulutlu güneşimsin sevgilimsin benimsin yaz yağmurum kış güneşim neşemsin kaderimsim seninle dolu dünyam gündüzüm gecem sensin ölsemde ayrılamam benliğim ruhum sensin

 2. Yeter ki bana ömrüm desin sonra isterse ömrümü yesin

 3. Sarı giyer güneş olursun,
  Mavi giyer deniz olursun,
  Siyah giyer matem olursun,
  Kim bilir belki bir gün beyaz giyer benim olursun.

 4. BİR RÜYA GÖRDÜM, AŞKTAN İBARET.
  AŞK DEDİĞİMDE ZATEN SENDEN İBARET.

 5. Hani dersin ya hep yanımda olsun ,
  Hani dersin ya hep sevsin.
  Severek ayrılmakmı zor?
  Yoksa yanındayken ayrılmakmı ?

 6. Aşk bir sudur iç iç kudur.
  Aşk bir boktur yemeyen yoktur kız istedim vermediler sen sikersin dediler.

 7. Sarı giyer güneş olursun,
  Mavi giyer deniz olursun,
  Siyah giyer matem olursun,
  Kim bilir belki bir gün beyaz giyer benim olursun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir