Aşık Edici Sözler

Reklamlar

Aşık Edici Sözlerİçeriğimiz aşık edici sözler 2019, sevgiliye aşık edici mesajlar, aşık edici laflar ve bu konularla ilgili başka yazılardan oluşmaktadır.

Neden bu kadar kısa bir hayat sürerken birbirimizi kırıyor ve üzüyoruz arkadaşlar. Güzelce duygularımızı düşüncelerimizi karşımızdakine anlatmıyoruz. Bugünler de nedense herkes farklı şekillerde birbirine yaklaşır olmuş.

Bu yazımızda sizlere sevdiğiniz kişiye kendinize daha çok bağlayabilmeniz için söyleyeceğiniz sözleri yayınladık. Burada yazdığımız yazılara eklemeler yapmak isteyenler yorum bölümünü kullanarak eklemeler yapabilirler.

Yorulmuşken kalbim dönen dünya içindeki acımasız hayatta, seni gördüm içimdeki dünya dönmeye başladı durduramıyorum içimdeki dünyayı harekete geçirdin engel olamıyorum seviyorum seni.

Seni tertemiz Helal Duygularımla Sevdim Seni Bitmeyen öz güvenimle Sevdim Sana ben Aşık Oldum Habersizce Şimdi Söylüyorum Duy Sesimi inan Bana Seviyorum Seni Aşık oldum Sana…

Yeminlerimi Senin üzerine Söylüyorum gerçekten Seni Seviyorum yemin ederim Bu Sevgi Sen Olduğun Sürece Yanımda Bitmez bunu Unutma.

Benimle tek Zaman Değil her zaman ol Benimle 1 Saat Olma her Saat ol benim Bir Anlık Değil her gün Düşün Çünkü ben öyle yapıyorum Senin için Sen bilmesen de.

Yorumsuz hayatıma ilk yorumu Sen yaptın ve Ben Sana Kapıldım ben Sana Aşık Oldum Yorumlarını bekliyorum ne diyorsun?

Kısa Ve öz Söylüyorum Seni Çok Seviyorum, Kısa Aşkların Son Cümlesi olmak istemiyorum hayatında.

Sen Benim için Bir Değilsin Sen Benim için benimsin Seni Rakamlarla ifade edemem Sen benimsin Seviyorum Seni.

Senin için her zaman Dua Ediyorum nazar Değmesin kalbine Senin için Şarkılar Yazıyorum belki Duyarsın gelirsin Çaldığın Kalbimle…

Sen Kaç Ben Kovalarım Seni ne zaman yorulursan O zaman Kabullenirsin bendeki Sevgiyi..

Sana Yalan Sözler Yazıp Gözünü Boyamak istemiyorum, Sana Sakız Olmuş Şarkılardan Sözler Okumak istemiyorum Sana Kendimi veriyorum Kalbimi veriyorum Sana Sözlerimi Gözlerime Bakıp Okumanı istiyorum Seni Seviyorum Kendi benliğimle Seviyorum Seni.

Seni iLk Görünce tutuldu Dilim Durdu Dünyam Sanki, Seni ilk görünce hayat Gözüme Renkli Geldi Kalbim Dile Geldi Seni görünce Aşık Oldu Bu Deli..

Aşık Olmak nedir bilmezdim öğrendim Sayende Seni Gördüğümde Dünya Dönüyormuş Dedim, Seni gördüm Gözlerinde Bittim Seviyorum Seni…

Bir rüzgar gibi Hayatım Savrulurken Acımasızca Sen Çıktın Karşıma Tuttun Elimi Çektin hayatına, işte şimdi yaşamak nedir öğrendim yanında Seviyorum Seni Aşkım.

Gözlerinin kahvesinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına sen kalayım.

Kalbim Bomboş Kalmıştı Sanki Atmıyordu Sessiz Kalmıştı Küsmüştü Sanki bana, Seni gördü Gözlerim kalbime Haber Verdi Kalbim Direk Seni Kendine Yazdı Ve öyle Aşık Oldum Sana.

Sevmek Zor Aşık Olmak ise Sevmekten Daha Zor gelir bazen insana Seni Tanıdığımdan beri Aşk Kitapları Okumaya Başladım şiirler ezberledim Sayende Bir tanem.

Kalbim Yanıyor Adeta Adın kazındı bedenime her yerde ismin yazıyor nereye baksam seni görüyorum aşık oldum diyorum duy sesimi bir tanem.

Yalnız Kaldığım Hayatımda hep Sevenleri Alkışladım Şimdi Seni Buldum ya yalnızlığımda Şükürler ediyorum ALLAH(c.c)’IMA.

Ayrılık Acısı Gibidir Sevmenin Acısı da Vardır, Seviyorum Derken Acı çekenler Arasındayım Duy Artık feryadımı uzat elini bekliyorum Seni.

Geç kalmış Bir Aşkın Nöbetçileriydik Taaki Gözlerin Gözlerime Değdiği o günden sonra aşık oldum sana beklediğim sendin hoş geldin dünyama aşkım.

Aşk Dediğin insana Kaynar Suyu Başından Aşağı Döktürür Buz Gibi Suyun içinde yüzdürür, Aşk öyle bir şey ki benim Gibi Adamı geceleri Seviyorum Diye inletir.

Aşık Oldu Garip kalbim Sevdim Seni Kalbim Oldu Deli, Adın Kalbimde Sayıklıyorum Adını gündüz Gece.

Yaşanacak Günleri hayal ediyorum Seninle Umutlarımı Bağladım Kalbine Hayaller kuruyorum şimdi Seninle Seviyorum seni Canım bebeğim.

Ne zaman Aklıma Gelsen Bütün Sesler kulağıma Seni Söylüyor gibi Oluyor Nereye Baksam Sanki Resmini gözüme tutuyorlar gibi, Şarkılar bile Adını Söylüyor Seni Çıkarıyorum Anlam Olarak Sen benim Olmalısın Bu hayatta Bunu Anladım yaşadıklarımdan.

Gündüzüm gecem belli değil, seviyorum seni yalan değil, senin sayende oldum Aşık, Görmez Gözüm Senden Başkasını Artık..

Koy başını dizimin üstüne. Sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine.

Kalbim Cam gibidir hemen Kırılır Sözlerim Çok Tanedir Anlamlı, Seni Seviyorum Cam Kalbimin içinde Sözlerim Senin gibi herzaman Anlamlı Seviyor Kalbim Seni Delikanlı.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum!

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak.

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım.

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Bir gözyaşı akıttım uğrunda yine yine seni anımsadım ve ağladım. Ama son gözyaşlarım sanma ki seni unuttuğumdan! Seni ölene kadar seveceğim derdim ya hep söz seveceğim o ana dek!

Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev. Bir yıl değil on yıl değil bin yıl mesut olurum.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgarların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.

Sana yalan sözler yazıp gözünü boyamak istemiyorum, sana sakız olmuş şarkılardan sözler okumak istemiyorum sana kendimi veriyorum kalbimi veriyorum sana sözlerimi gözlerime bakıp okumanı istiyorum seni seviyorum kendi benliğimle seviyorum seni.

Ateşin yaktığından, nazlim.net güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan kuşkulan, fakat benim aşkımdan kuşkulanma.

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca âşık olup seni düşündüm.

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, çünkü gülüşünü çok özledim…

Benimle yaşlansana? Kitap okurum, çay demler, şiir yazarım sana. Ha birde, her sabah için şükrederim, sonra gözlerine bakar ‘Amin’ derim.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!

Unuturum desem de inanma sakın, ömrümce kalbimden silinmez adın. Bir sızı içimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.

Gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüreğimi, savursam küllerimi dağlara denizlere, yeşerirdi küllerim sana olan sevgimle.

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama sadece seni seven kalbimi verebiliyorum.

Rüzgarın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun…

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/asik-edici-sozler.html

Aşk dediğin insana kaynar suyu başından aşağı döktürür, buz gibi suyun içinde yüzdürür, aşk öyle bir şey ki benim gibi adamı geceleri seviyorum diye inletir.

Aşık olmak nedir bilmezdim öğrendim sayende, seni gördüğümde dünya dönüyormuş dedim, seni gördüm gözlerinde bittim seviyorum seni…

Gözyaşı ile bitecek kadar karamsar sevmedim seni ben seni umutlarıma katıp hayaller kurarak sevdim aşkım.

Bir rüzgar gibi hayatım savrulurken acımasızca sen çıktın karşıma tuttun elimi çektin hayatına, işte şimdi yaşamak nedir öğrendim yanında seviyorum seni aşkım.

Kalbim cam gibidir hemen kırılır sözlerim çok tanedir anlamlı, seni seviyorum cam kalbimin içinde sözlerim senin gibi her zaman anlamlı seviyor kalbim seni delikanlı.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni o bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek. Ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Geç kalmış bir aşkın nöbetçileriydik ta ki gözlerin gözlerime değdiği o günden sonra aşık oldum sana beklediğim sendin hoş geldin dünyama aşkım.

“O senin neyin oluyor” dediler. Uzaktan dedim, uzaktan yandığım olur kendisi.

Yorulmuşken kalbim dönen dünya içindeki acımasız hayatta, seni gördüm içimdeki dünya dönmeye başladı durduramıyorum içimdeki dünyayı harekete geçirdin engel olamıyorum seni seviyorum seni.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen…

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka.

Hani bazı şehirler vardır ya; saat 10′dan sonra kimsecikler olmaz… İşte sen’den sonrası, 10’dan sonrası!

Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, su kadar, ekmek kadar. Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzel, seni beklemek kadar.

Gözlerinin ‘kahve’sinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına ‘sen’de kalayım!

Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı…

Gözüm gözüne değmeden yazdığım şiirlerim melal. Varsın değmesin razıyım ey yâr böylesi daha helal!

Alt yapısı olmayan bir şehir gibiyim. Ne zaman hüzünlensem gözlerimi su basıyor. Ve ne zaman seni düşünsem, kalbimin trafiği aksıyor.

Açmayın perdeleri hüzün çöksün her yana. Sen olmadan, sen olmadan olmuyor bu hayat dedikleri.

Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değil istediğim, yüreğini koy avuçlarıma.

Gözlerinde baharları beklerken içindeki kış beni vurur; sen bilmezsin yüreğimden sevdana ne sular akmak ister durur!

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sensizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara. Bir cana hasret, bilmezler.

Zaman ömrümü alıp gitse de sessizce, seni kalbimden alamayacak yeminliyim aşkımın üstüne…

Parkta salıncak sırası bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Biraz heyecan, birazda salıncağı başkası kapacak korkusu işte.

Tenine dokunabilmek mi? Hâşâ! Gözüm göz menziline girsin yeter. Hadi düş düşlerime; tutmayana aşk olsun.

Sen Allah(c.c)’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin.

Masum bir çocuk gibi konuşursam; sana muhtacım; ver elini elime, yalan da olsa bir kez seni seviyorum de.

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.

Her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Kalbim yanıyor adeta adın kazındı bedenime her yerde ismin yazıyor nereye baksam seni görüyorum aşık oldum diyorum duy sesimi bir tanem.

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni aşık edici sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

Reklamlar

"Aşık Edici Sözler" için toplam 42 yorum yapmış

 1. Derli adam   18 Eylül 2015 at 22:06

  Hani derler ya denize düşen yilana sarilrmiş diye sen de benim aşkimin denizine düştün ama kalbime değil yalanlara sarildin be canisi…

 2. sıla   19 Haziran 2015 at 12:45

  eğer seni sevmeseydim gözlerine bakıp seni seviyorum demezdim

 3. cemre   04 Nisan 2015 at 07:06

  sakarsın iste kabup et gözlerime takılıp kalbime düştün

 4. serdar   11 Şubat 2015 at 16:15

  ben seni tanımadan aşık oldum desem yalan olur tabikide ama rüyalrımdaki kişiye benziyor sun ruyamdaki kişi sendin ve melegimi buldum ben sana yıldızlar üzerinde aşık oldum benim sevgilim sevdigim hayat yoldaşım olurmusun

 5. hasan   24 Haziran 2014 at 01:54

  dilim susma diyor anlat aşkını kalbim durma diyor ben dayanırım ama aklım unut diyor ben ne yapayım

 6. emre   24 Ocak 2014 at 14:45

  Aşk kötü bir hastalıktır iki kişiyi birden yatağa düşürür.

 7. pb azeribos@   10 Ekim 2013 at 19:21

  cok ise yaradi beni sevmeyen kiz gercekten onumde aladi

 8. gözde   29 Nisan 2013 at 12:46

  ben aşıgım hemde çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk o çocugu çok hemde çok seviyorum ama o beni hiç sevmiyo galiba yani aşk acısı çekiyorum aşk acısı çok kötü aman aşık olupda üzülmeyin aman aşk acısı çekmeyin benim gibi hepinize mutluluklar dilerim

 9. eda   18 Nisan 2013 at 10:06

  aşk unutulmaz bir hikaye gibidir çünkü insanlar o hikayeyi hayal gibi yaşıyolar

  bana seni unut dediler unutum ama seni değil bana seni unut diyanlari unutum

 10. zeynep   30 Mart 2013 at 19:57

  bence aşk: alıntı sözlerle ifade edilcek bir duygu deildir. Haa burda ki sözler süper ben çok beğendim(aşkımın aşkıyım aşkıma aşığım)

 11. sevda   29 Mart 2013 at 18:29

  gercektende cok güzel sözleervar ve yazdım bakim beyenecekmibenimki

 12. ONUR   29 Ocak 2013 at 18:56

  ÇOK SEVİYORUM SENİ KALBİM ACIYOR HER GECE SENİ HAYAL ETMEKTEN GÖRMEZ OLDU GÖZLERİM SEN BENİM MUTLULUK KELEBEĞİM SİN ŞUNU UNUTMA SEN SEVMESEN DE BEN SENİ HEP SEVECEĞİM…

 13. oğuzhan   18 Ocak 2013 at 11:04

  müttiş yani ben hepsini okudum çok güzel beyendim valla

 14. oğuzhan   18 Ocak 2013 at 11:01

  AŞK ACISI ÇEKMEK KÖTÜDÜR AMA SONSUZA DEK KALMAK İYİDİR BU ÖLENE KADAR KALBİMİZDE KALIR BU SIR ANLAMAMIŞIMDIR BU AŞKI BİLİMEMİŞİMDİR BU SEVGİYİ!!!

 15. oğuzhan   18 Ocak 2013 at 10:57

  ASK ACISI ÇEKMEK KÖTÜDÜR AMA ÖLENE KADAR SEVMEK İYİDİR 😀

 16. reyhan   22 Aralık 2012 at 22:58

  o kadar da etkileyici değil

 17. aşık deli   09 Ekim 2012 at 19:13

  aşk bir çiçekdir ilgi göstermiyince solar

 18. Üzeyir   24 Ağustos 2012 at 08:35

  sölenecek çok şey en iyisi susmak 🙂

 19. esra   03 Temmuz 2012 at 13:16

  aşk diye birşey yoktur taammı 😀 zaaaa

 20. esra   03 Temmuz 2012 at 13:14

  Hiç gelmeyecek birini beklemek çok zoooor 🙁 <3 aqlıcemm

 21. esra   03 Temmuz 2012 at 13:14

  ilk defaa yorum yazıyorum çok heyecanlıyıym burdan anama babama bana 2 veren mat hocama selamlar eben gile slm söle öpüldün muck asdfghjk 😀 zaaaaaaaaaa

 22. esra   03 Temmuz 2012 at 13:13

  aşığım olooommmm 😀

 23. liseli kız   14 Şubat 2012 at 14:48

  sevilen kişinin güzelliği hepsinde ayni mdir ?bence değil o zaman insan sevdiği kişiye bi başkasının söylediği sözü söylemesi ne kadar güzel ,inndırci olur ?hiç becede en güzeli insanin içinden gelen güzelliklri kendi kelimeleri ile dile getirmektir:)

 24. meltem   14 Şubat 2012 at 11:22

  aşkım sana bişey sorabilir miyim ama kızma…söle aşkım…ben ölünce tabutumu sen taşırmısın…hayır…neden…çünkü arkandan benimkini taşıyacaklar

 25. idil   21 Aralık 2011 at 12:22

  offffffffff offfffffffffffff şu aşk varya insanın aklını basindan aliyo

 26. buse   20 Aralık 2011 at 14:22

  buşra doru söylüyosun sana katiliyorum siz siz olun sizi gerçekten seven birini sevin

 27. LEİLA   13 Ekim 2010 at 12:10

  UZAKLIKLAR GÖZÜNÜ KORKUTMASIN,
  YANIMDAYKEN BİLE UZAKTI KİMİLERİ.
  ÖYLE BİR SEVKİ BENİ,
  UTANDIR İMKANSIZ DİYENLERİ…..

 28. BÜŞRA   30 Temmuz 2010 at 11:40

  BİRGÜN AYRILIRSAN SEVGİLİNDEN ,YAŞ AKMASIN GÖZLERİNDEN ,SİTEM ETME DEĞMEZ, GERÇEK SEVEN TERKETMEZ!!!!!!!

 29. büşra   30 Temmuz 2010 at 11:35

  BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN , BELKİ SEN BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN ,AMA ŞUNU UNUTMA BİRTANEM ,SENDE BİRGÜN SEVECEKSİN !!!!!

 30. selim   17 Aralık 2009 at 20:08

  Sana Yalan Sözler Yazıp Gözünü Boyamak iStemiyorum, Sana Sakız Olmuş Şarkılardan Sözler Okumak iStemiyorum Sana Kendimi veriyorum Kalbimi veriyorum Sana Sözlerimi Gözlerime Bakıp Okumanı iStiyorum Seni Seviyorum Kendi benliğimle Seviyorum Seni.

Leave a Reply

Your email address will not be published.