Google LG Nexus 5 Şarzı Ne Kadar Gidiyor

Son Güncelleme: 15.09.2020 00:30

Google LG Nexus 5 Şarzı Kaç Gün Gidiyor

nexus-5Pil ömrü bakımından bir teste tutmuşlar ve ilginç sonuçlar ortaya çıkmış diyebiliriz arkadaşlar. Sonuçta sizlere kötü haber vermek istemem ama pil ömrü şarzı bakımından konuşacak olursak iyi sonuçlar yok ortada.

Ha bu sonucu diğerleri ile kıyaslama yaparak söylüyorum ama diğerleri de zaten yaklaşık aynı değerdeler. Olaya bu gözle bakarsanız aslında şarz bakımından diğerleri ile aynı olduğunu görebilirsiniz.

Google geçtiğimiz günlerde merakla beklenen akıllı telefonu Nexus 5’i duyurdu. Duyurdu ancak bütün hevesler kursaklarında kaldı. Neden mi? Tanıtılan yeni Nexus modelinin bataryasının 2300 mAh kapasiteli olması mobil kullanıcılar için hayal kırıklığına neden oldu. Peki Nexus 5 bu batarya ile ne vaat ediyor?

Android’in yeni tanıtılan son sürümü Android 4.4 KitKat ile çalışan ve yüksek özelliklere sahip olan akıllı telefon Nexus 5, 350 dolar fiyat etiketi ile de oldukça cazip görünüyor. Ancak bu özelliklere 2300 mAh batarya yakışmıyor. Phone Arena sitesi Nexus 5’in bataryasını test etti!

Test sonuçlarına göre Nexus 5, 4 saat 50 dakika ile Galaxy S4’ün hemen az gerisinde yer aldı. Ancak LG tarafından üretilen cihazın, LG G2’nin oldukça geride kalması ilginç olmuş. Nexus 5, birinci sırada LG G2’nin yer aldığı listede, Xperia Z1’den önde ama HTC One, iPhone 5S ve Galaxy S4’ün gerisinde yer almış.

Şu Listeye Bir Göz Atın Sonuçlara Bakın:
lg-nexus-5-pil-omru-sarzi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir