Nokia Lumia 925 Fiyatı ve Özellikleri Nelerdir

Nokia Lumia 925 Fiyatı ve Özellikleri Nelerdir

Nokia ile ilgili satılma haberleri dünyayı sallarken yeni telefonu Lumia 925 ile ilgili haberler ve fiyat haberleri de değişik değişik şekilde gelmeye devam ediyor. İşte yeni bilgiler.

nokia-lumia-925-fiyatiMicrosoft ile yaptığı işbirliğiyle Windows Phone işletim sistemini kullanan Nokia, geçen çeyreğe göre telefon satışlarını global pazarda yüzde 32 artırarak Lumia serisi cihazlardan 7,4 milyon adet sattı.

Yeni ve güçlü modellerle yeniden doğan şirket, geçen yıl 1,3 milyar euroluk zararını da 2013’ün ikinci çeyreğinde 115 milyon euroya kadar düşürdü. 12 milyon şarkı cepte Türkiye Genel Müdürü Çiçek Uyansoy, markanın Türkiye’de de her yıl düzenli olarak büyüdüğünü ve şu anda pazar üçüncüsü olduklarını belirtti.

Lumia serisinin eylül ayında piyasada olacak en güçlü üyelerinden 925’i tanıtan Uyansoy “Kamerası en güçlü cihazlardan biri” dedi. Lumia 925, siyah-beyaz renk seçenekleri ve alüminyum çerçevesiyle öne çıkıyor.

Lumia ailesinin müziksever kullanıcılarına en büyük jesti olan “Mix Radio”uygulaması ise farklı müzik türlerinden 12 milyon şarkıya ücretsiz ulaşım fırsatı sunuyor.

*4,5 inç AMOLED

*768×1280 piksellik ekran

*Snapdragon S4 işlemci

*1,5 GHz

İlgili Makaleler

*1 GB ara bellek

*16 GB dahili bellek

*Fiyatı 1395 lira

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir