iPhone 4S Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

iPhone 4S Türkiye Fiyatı ve Özellikleri – İphone 5 modelini piyasaya sürmeden önce iphone 4s modelini piyasaya sürdü ve kullanıcılarına tanıttı. Nazlım kullanıcıları için fiyat araştırması yaptık bakalım sonuçlar nedir.

Apple dün merakla beklenen yeni iPhone modelini dünyaya tanıttı. Beklentilerin aksine iPhone 5 yerine, iPhone 4S’i tanıtan firma daha makul bir fiyat strateji uygulanacağını da duyurdu.

Peki ülkemizde bu telefon ne kadar fiyatla satışa sunuluyor? Önümüzdeki hafta içerisinde Apple’ın satışına başlayacağı iPhone 4S’i ülkemizde operatörlerden önce spot satıcılar piyasaya sürecek.

Şimdiden yüklü miktarda ön sipariş hazırlığına giren spot satıcılar ise iPhone 4 zamanında olduğu gibi, Türk açık artırma sitelerini tercih ediyor. Ufak bir araştırmadan sonra, cihazın spot piyasadaki fiyatını görmek mümkün.

Spot piyasa iPhone 4S için, 2.116 TL ile 2.600 TL arasında bir fiyat talep ediyor. Telefon piyasaya çıktıktan sonra yurt dışındaki bağlantıları sayesinde, birkaç gün içerisinde alıcıya ürünü teslim etme garantisi veren satıcıların bir çoğunun ise online alışveriş kredisi oldukça olumlu.

Online spot satıcılar, iPhone 4 zamanında da bu tarz satışlar yaparak operatörleri ve teknoloji marketlerini geride bırakmıştı. Operatör satışları başlayana kadar iPhone 4S’in fiyatı 2 bin liranın altına düşmeyecek.

Spot satıcılara güvenemiyorsanız Kasım ayında operatörlerin konratlı olarak iPhone 4S’i satışa sunacaklarını unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir