Bir Aşk Hikayesi 25.Bölüm Fragmanı 1 Ekim Salı

Reklamlar

Bir Aşk Hikayesi 1 ekim fragmanı yayınlandı. Bu bölüm Ceylan için oldukça zor geçecek arkadaşlar çünkü hem ailesi hemde aşkı yok artık. Yalanlar arasında kalanlar asıl yalanı bu bölümde izleyecekler ne yapacaklarına karar verecekler. Ölüm biraz daha yaklaşıyor her ikisine de bu bölümde dostlar.

bir-ask-hikayesi

Bir Aşk Hikayesi 25.Bölüm Fragmanı izle 1 Ekim Salı
[pro-player width=’495′ height=’415′ type=’video’]http://fragmanizle.tugbam.net/wp-content/uploads/2013/09/biraskhikayesi25.flv[/pro-player]

Korkut ölümü kabullenmiştir belki ama daha yapması gerekenler vardır. Emine için, Umut için en çok da Ceylan için… Ceylan’sa Tolga’nın evlilik teklifini reddettiğinde annesini de kaybetmiştir. Elinde ne aşkı ne ailesi kalmıştır. Artık yapabileceği tek şey Korkut’un dediği gibi “Birlikte yaşamamıyorlarsa birlikte ölmektir” Korkut ve Ceylan karavanda yanyana geldiklerinde acı dolu bir yüzleşme yaşanır. Diğer tarafta olaylar Korkut’u anne ve babası arasında seçim yapmaya iter. Korkut annesini bir kez daha kurtarırken Gönül bunun karşısında ezilerek; Korkut’a iyilik yapmak için annesini bulmaya karar verir. Gerçeğe adım adım yaklaşırken en büyük yalanın ortaya çıkmasına az kalmıştır. Korkut “Bir anne oğluna nasıl sarılır bilmeden ölücem” diyen Korkut’u neler beklemektedir?

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.