Başbakan Erdoğan Şahan Gökbakar ve Tombişim anısı

Başbakan Erdoğan Şahan Gökbakar ve Tombişim anısı

Beyaz tv kanalında geçen gün ustanın hikayesi belgesinde yayınlanan Şahan Gökbakar’ın bir toplantıdaki anısı herkesi güldürdü. Aslında konuşmasından anlayamadım Başbakanımıza kızmış mı yoksa alınmış mı bu lafa ama ben dinleyince güldüm şahsen. İşte o detaylar:

tombisimBaşbakan Erdoğan, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Usta’nın Hikayesi belgeselinde önemli açıklamalarda bulundu. Programda ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın Başbakan Erdoğan’la olan anısı gülümsetti.

“NABER TOMBİŞİM”

Dolmabahçe’de Başbakanlığın davetiyle sabah kahvaltısına katıldığını anlatan Gökbakar, Erdoğan’ın kendisine o toplantıda ‘tombişim’ diye hitap ettiğini söyledi.

Gökbakar yaşanan o diyaloğu şu sözlerle anlattı:

BAŞBAKAN ERDOĞAN’LA GÖZ GÖZE GELDİK

“Davet edildiğim toplantıda kendimce hazırlık yapıyorum kafamda. başbakan böyle derse ben de böyle derim falan. Salona giren Başbakan Erdoğan tek tek el sıkarak geldi ve tokalaşırken ‘Naber tombişim’ dedi. Ben de ‘İyiyim Başbakanım siz nasılsınız’ dedim. O da ‘Hala erimedin mi’ dedi devam etti. Ben de kahvaltının son anlarına kadar yemedim. Tam tabaklar toplanmaya yakın bir iki bir şey ağzıma attım derken Başbakan Erdoğan’la göz göze geldik ve ben elimdeki çatalı bıçağı anında bıraktım.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı