Rüyada Yoldan Sapmak Görmek

Reklamlar

Rüyada Yoldan Sapmak Görmek Ne Anlama Gelir

Bu rüyayı yorumlamak için rüyanın nasıl görüldüğünü bilmek gerekiyor. Yoldan sapmak burada mecazi anlamda mı yoksa gerçek anlamında mı kullanılmış bakmak gerek. Gerçek hayatta nasıl kötü bir şey ise bu rüyada da aynı anlamı içermektedir. Rüyada yoldan sapmak nedir ne demektir tabiri yorumu sizlerle bu yazımızda olacaktır arkadaşlar. Bu rüyayı gören kimse dikkatlice en ufak detayına kadar hatırlamalıdır çünkü söylemediği hatırlamadığı bir şey ters anlamlar yorumlar yapılmasına da sebebiyet verebilir.

Rüyada Yoldan Sapmak Görmek Ne Anlama GelirRüyada Yoldan Sapmak Görmek

Rüyada bir aracın yoldan çıktığını görmek; rüyada seyir halinde bir trenin raydan çıktığını görmek; iş ve dünyalık işlerinizin bozulacağına, niyet ve amelde zayıflık ve yalancılığa, yanlış davranışlara ve itikat bozukluğuna delalet eder.

Rüyada yoldan saptığını görmek; işlerinizin bozulacağına, ticaret ile uğraşıyorsanız, zarar edeceğinize, memur iseniz; terfi durumunuzun tehlikede olduğuna, bulunduğunuz mevkide bir tehlike atlatacağınıza, bekar iseniz; sevdiğiniz kimse ile aranızın açılacağına, küçük bir tartışma yaşayacağınıza, evli iseniz; aile içinde çıkacak bir huzursuzluğa delalet eder.

Rüyada eğri, büğrü bir yoldan çıkıp, düz ve doğru bir yola girdiğini görmek; dinde salaha, güzel ahlaka, hidayete ermeye, kitap ve sünnete uymaya, dinde güzelliğe delalet eder. Rüyada, düz bir yoldan saptığını gören kimsenin, hak ve hidayetten uzaklaşmasına işarettir. Eğri bir yoldan saptığını gören kimse ise, sapıklığı terk ederek doğru ve düzgün hareket etmeye işarettir.

Rüyada bir devlet reisinin yoldan çıktığını görmesi; makamından ayrılacağına, devlet işlerinde çıkacak karışıklığa, bulunduğu mecliste küçük düşeceğine dikkatli olması gerektiğine önemli bir uyarıdır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.