Rüyada Musalla Taşı Görmek

Rüyada musalla taşı görmek ne anlama gelir? Birisinin kendisini yada başka birini musalla taşında görmesinin anlamı ve yorumu nedir?

Rüyada Musalla Taşı Görmek Ne Demek?

Camilerin avlusunda üzerine cenazenin konduğu dikdörtgen şeklinde taşa verilen isim olan musalla taşı rüyada görülürse, yorumcular bunu pek iyiye yormaz. Şimdi burada olumsuz şekilde başladık diye hep onlardan bahsedecek değiliz öncelikle size iyi gelecek açıklamaları söyleyip daha sonra kötü olanlara geçelim.

Rüyada musalla taşı görmek, ticarette çok önemli başarılara imza atmaya, bulunduğu makamdan daha yüksek bir makama çıkmaya işarettir. Değişik rüya yorumcuları musalla taşı görmeyi, hapiste ise oradan çıkıp özgürlüğüne kavuşmaya, güzel bir işi varsa işten çıkarılmaya yorumlanır.

Bu yazdıklarımızdan başka kötü anlamları ise, kişinin üzüntülü zamanlar geçirmesine, sıkıntılarla baş etmek zorunda kalmasına ve çeşitli yerlerinizde sorunların olmasına delalettir. Yeni nesil rüya yorumcularına göre rüyada görülen musalla taşı, evli olan erkeğin karısından boşanmasına ve bulunduğu yerden çok uzak bir yere gitmeye seyahat etmeye alamettir.

Rüyada Musalla Taşı GörmekRüyada musalla taşı görmek, sıradan olmayan rütbedeki insanların daha yüksek bir makama çıkacaklarına yada görevden alınmalarına, çeşitli borçları varsa onları ödemeye yorumlanır.

Rüyada Musalla Taşında Yattığını Görmek

Rüyada musalla taşına yatmak, kişinin kendisine ve ailesine hayırlı bir evladı olacağına, kazancının bol olacağı ticari işlere atılacağına, birilerine verdiği sözler varsa onları yerine getireceğine işarettir.

Bu konuda hakkında çok fazla rüya tabircisi yorum bildirmiş ve çok görülen bir rüya olduğu için hepside fikirlerini düşüncelerini beyan etmişler. Aile içerisinde sıkıntılar yaşanacağına, maddi sorunlar yüzünden tartışmalar yaşanacağına, arkadaşlarıyla arasının bozulacağına gibi yorumlar yapmışlardır.

Rüyada Musalla Taşında Yıkandığını Görmek

Rüyada musalla taşı üzerinde yıkanmak, çok büyük üzüntüler yaşamaya, değer verdiği ve güvendiği insanlardan ihanet görmeye, maddi anlamda büyük sorunlarla karşılaşmaya alamettir.

Başka tabirciler ise bu durumu, sağlıkla alakalı sorunlarla uğraşmak zorunda kalmaya, şansının iyi gitmemesine, her işinde bir sorunun çıkmasına şeklinde yorumlamışlardır.

İlgili Makaleler

Rüyada Musalla Taşında Cenaze Görmek

Rüyada musalla taşının üstünde ölü birini görmek, gelecek günlerin sizin açınızdan sıkıntılarla dolu olacağına, işlerinizde ise çeşitli engeller ile karşılaşmanıza, kazancınızda azalmalar olacağına maddi kayıplar yaşamaya delalet eder.

Rüyada Musalla Taşı Yapmak

Kişinin rüyada musalla taşı yaptığını görmesi, bolluğun bereketin ve refahın sembolüdür. Hayatınızın sıkıntısız güzel bir şekilde ilerleyeceğine, ayrıca işlerinin açılmasına, ailevi sorunlardan kurtulmaya ve bol para kazanmaya işarettir.

Rüyada Musalla Taşına Yazı Yazdığını Görmek

Çok fazla görülmese de musalla taşına yazı yazmak, monoton bir şekilde devam eden hayatın değişikliğe uğramasına yorumlanır. Şehir değiştirmeye, iş dolayısıyla bir yerden başka yere gitmeye alamettir.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir