Rüyada Çakıl Taşı Görmek Ne Demek?

Rüyada çakıl taşı görmek ne anlama gelir? Kişinin rüyasında çakıl taşı topladığını görmesinin anlamı ve yorumu nedir? Rüya yorumcuları çakıl taşını nasıl yorumlamışlardır?

Son Güncelleme: 15.12.2020 22:31

Rüyada Çakıl Taşı Görmek

Rüyada çakıl taşı görmenin anlamı, para, servet ve bir rivayete göre de, bela ve musibettir. Birinin kendisine bir avuç çakıl taşı verdiğini gören, o kimseden para alır. Evinde birçok çakıl taşları görmek, zengin olmaya delalet eder.

Gökten yere çakıl taşı düştüğünü görmek, size bir yerden gelecek olan paraya işarettir. Hiç ummadığınız yada beklemediğiniz bir yerden para alacaksınız demektir. Rüyada çakıl taşı görmek, ilim adamı, evlat, evlenme, mal ile yorumlanır. Böyle bir taşı olduğunu gören, düşmanına üstün olur.

Rüyada çakıl yığını görmek bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına, dertlerinden arınacağına, sevinçli ve güzel günler göreceğine yorulur.

Rüyada Çakıllı Kum Görmek

Rüyada çakıllı kum görmek, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği toplu mala, zorlukları aşarak istediği haysiyete, zorluklarla mücadele ederek hak edilen daha çok kazanca, zorluklara göğüs gererek hasret duyduğu güce, zorlukların sonrasında hak ettiği sevince işaret ettiği söylenir.

Rüyada Çakıllı Yolda Yürümek

Rüyada çakıl taşı üzerinde yürümek düşmanlar ile mücadele edeceğine, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına işaret etmektedir. Rüyada çakıllı yolda yürümek, sevdiğine gönülden bağlanacağına, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bir anda yokluğa düşüleceğine işaret eder.

Rüyada Çakıl Taşı Toplamak

Rüyada çakıl taşı toplamak ve koynuna koyduğunu veya yuttuğunu görmek, ilim adamlarına; bir rivayete göre de, zenginlere yaklaşır demektir. Çakıl taşlarını denize attığını gören, malını denizde kaybeder. Çakıl taşlarını kuyuya attığını gören, malını evlenmek için veya bir hizmetçi alarak harcar.

Rüyada denizden çakıl taşı toplamak zarar verici olaylar yaşanacağına, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına rivayet etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir