Rüyada Kırmak / Kırılmak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kırmak görmek, rüya görenin üzüleceği bazı durumlarla karşılaşacağı anlamına gelir. İster bilerek isterse bilmeden kırılmış olsun yine bu rüya aynı manaya gelir. Kırılmış olan şeyin tamiri mümkün değilse o zaman bu rüya daha kötü anlamlar içerebilir ve hayırlı değildir.

Rüyada kırılmak görmek, rüya sahibinin zarar göreceği yada maddi anlamda kayıplar yaşayacağı anlama gelir. Bazıları rüya yorumcuları bu gibi rüyaların anlamları hakkında ölümü ifade eder demişlerdir. Rüyada bir şeyin kırıldığını görmek, hemen her konuda kişinin başına gelecek ve onu üzecek durumlardır. Bunların başında iş hayatında zarara uğramak ve aile içerisinde yaşanacak tartışmalardır.

Rüyada bir müzik aletinin kırılması, rüya görenin başına hayırlı şeyler geleceği anlamına gelir. Kişinin işleri açılacak ve kısa zamanda tekrar mutlu günlerine geri dönecek demektir.

Rüyada tutup çektiği bir ipin kopması yada bağlı olduğu yerden koptuğunu görmek, rüya sahibinin işlerinin bozulacağına işarettir. Bazı rüya yorumcuları da bu durum hakkında kişinin hayallerinin yıkılması tabirini yapmışlardır.

Rüyada tespih ipinin koptuğunu görmek, gören kişi açısından ecelinin yaklaştığının işaretidir. Yeni nesil tabirciler içinde işlerin bozulması ve projelerin iptal olması manasına gelir.

Rüyada bir eşyanın kırılması, kişinin başına gelecek zararlar ve maddi sıkıntı yaşamak anlamına gelir. Bazen de arkadaş çevresiyle kavgalar yapmaya ve onlarla küs olmaya işarettir.

Rüyada bir şeyi kırdığını görmek, gören kişiden başkalarına gelecekler zararlar manasına gelir. Yani kişi istemeden de olsa bir şeyi kırarsa, kendisine yakın olan çevresinden birine haksızlık yapıp, kalbini kıracak demektir. Rüyada vücudunun bir yerinin kırıldığını görmek ise, kişinin ölümüne alamettir.

Rüyada bir ağaç dalını kırdığını görmek, çevresinde sayılan ve itibar gören birinin yakınına sözle veya kaba kuvvet kullanarak ceza vermek demektir. Bazılarına göre de ağaç dalını kırmak, rüya görenin o kimseyi öldüreceği anlamına gelir.

Rüyada bir taşı kırmak, insanlara zararı dokunan ve kaba davranan birinin kalbini kırmak anlamına gelir. Kılıç kırmak ise insanlar arasında yükselmek manasına gelir.

İlgili Makaleler

Rüyada bir maden parçasını kırdığını görmek yada demir kırılması, işlerin bozulmasına, üzüntü ve kedere düşmeye işaret eder. Altın kırmak, rüya sahibinin sevineceği durumlar olacağı manasına gelir.

Rüyada cam veya ayna kırdığını görmek, bir kadının incinmesine işarettir. Tahta ve kürsü kırdığını görmek, onların sahipleri için musibete; diş kırmak ait olduğu kimseye bela gelmesine alamettir. Bir hayvanin boynuzunu kırmak, rüya görenin çevresinde olan itibarının azalmasına delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir