Rüyada Kaş Görmek

Rüyada kaş aldırmak ne demek? Her ne kadar zorluklarla karşılaşılsa da sonunda işlerin düzelmesi yorumu yapılan rüyada kaş görmek neye işarettir? Tüm cevapları bu yazımızda bulacaksınız.

Belki geçim sıkıntısı içerisinde olan birisi için bu rüya evde bolluğun olmasına, fakirlikten zenginliğe doğru ilerlemeye yani parasal durumunun düzelmesine işarettir. Ayrıca sonradan gelen bu zenginlik ile birlikte kişinin yaşamında değişiklikler olacağına, lüks yaşamaya başlayacağına, taliplerin de artış olmasına delalet eder.

Rüya yorumlama işini meslek edinmiş tabirciler bu konuda daha başka şekilde ifadeler kullanmışlar ve özellikle bazıları bu konuyu olumsuz şekilde yorumlamışlardır.

Rüyada Kaş Görmek Ne Anlama Gelir?

Kişinin bulunduğu makamdan bir üst makama geçmesine, ailesinde yada arkadaş çevresinde olduğu kadar kendisini tanıyanlarda da çok sevilmeye, parasal durumunun düzelmesine işarettir. Hiç sorunu olmadığını düşünse bile sonradan çıkacak olan sağlığında ki kötüleşmenin düzelmesine, şifayı bulmasına, işlerinin açılıp ne yapacağın evi nasıl geçindireceğim düşüncesinin son bulmasına delalet eder.

Rüyada kaş gören kişinin, şimdi değilse bile ilerde önüne engellerin zorlukların çıkacağına ve bunlarla boğuşacağına, düzlüğe çıkmak için çabalamaya zahmet çekeceğine alamet eder demişlerdir.

Rüyada Kaş Aldırmak

Rüyada Kaş Aldırmak

En fazla görülen rüyalardan birisi de rüyada kaş aldırdığını görmektir. Kişinin her ne kadar huyu ve davranışları güzel olsa da önüne gelen fırsatları teptiğine işarettir. Bu rüyayı bir erkek görüyorsa yani erkeğin kaş aldırdığını görmesi, kendisinden beklenmedik şekilde kötü işler yapmaya, bazen helal olmayan yoldan haram para kazanmaya ve bir kadından kendisine kötülük gelmesine delalet eder.

Bu rüyayı gören kadın ise yani kadının kaşını aldırdığını görmesi, beklemediği birisinden ihtiyacı olduğu anda kendisine yardım geleceğine, sorunlarını çözeceğine, kısmetinin açılacağına işarettir.

Rüyada Kaş Almak

Rüyada kaş aldığını görmek, kişinin kendisine gelen talipleri varsa onları geri çevireceğine, elindekini avucundakini yavaş yavaş yitirmesine yani yapacağı yanlış kararlar ile artıdan eksiye düşmesine alamet eder. Rüyada kaşını aldığını görmek, kendisi için kötü planları olan zeki bir düşmana, maddi açıdan zarar etmeye para kaybı yaşamaya, başkalarına kimseye söylememesi için söylenilen şeylerin ortaya çıkmasına işarettir.

İlgili Makaleler

Rüyada Kaş Dökülmesi

Rüyayı gören kişinin kaşlarının döküldüğünü görmesi, yapmadığı bir şey yüzünden yada söylemediği bir durumdan dolayı, yapmış gibi veya söylemiş gibi davranılarak zor durumda bırakılacağına işarettir. Kendisine büyük iftiralar atılması sonucu psikolojisinin kötü olacağına, kendi köşesine çekileceğine, geçim zorluğu çekeceğine delalet eder.

Rüyada Kaş Kesmek

Rüyada kaşlarını kestiğini görmek, kendisinin şana ve şöhrete kavuşacağına, eski durumuna göre artıya geçmesine, zenginliğe kavuşup çok para kazanmaya, elinde fazla olan mallarının bir kısmını yardıma muhtaç kimselere vermeye işarettir.

Bunlardan başka bazılarına göre de şöyle yorum yapılmıştır. Kişinin çok sevdiği vazgeçilmez olarak gördüğü bir şeyden vazgeçeceğine işarettir. Bu aşkından ayrılmak olabilir yada daha başka meseleler olabilir ama isteyerek yada istemeden bir vazgeçme durumu vardır.

Rüyada Kaş Yolmak

Rüyada kaşlarını yolduğunu görmek, insanların hoş karşılamadığı toplum tarafından hiç iyi görülmeyen bir durumla karşılaşmaya, elindeki paranın azalmasına yada yok olmasına işarettir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir