Rüyada Civciv Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada civciv görmek ne anlama gelir sayfamızda, sevimli yapılarıyla hemen herkesin sevmeye doyamadığı civciv sürüsü yada ölüsü gibi rüyaların açıklaması ve yorumu yapılacaktır.

Rüyada Civciv Görmek

Rüyada görülen civciv, hayatınızı yaşamak ve ileride yapmayı düşündüğünüz hayallerinizi gerçekleştirmek için bir planınız olduğu anlamına gelir. Civcivin rüyada görülmesi, kişinin sevdiklerinin sevgisine ve ilgisine ihtiyaç duyduğuna işarettir.

Hata yapmak istemediğiniz için bazı konularda karar vermekten korkuyor olduğunuza ve bu kararları sizin yerinize başkasının vermesini istediğinize yorumlanır. Rüyada görülen civciv, çocuklarla ilgili olaylara alamet eder. Sizi kontrol etmek veya sizi durdurmak isteyen insanları dinlemeyi bırakmanızı tavsiye eden uyarı niteliğinde bir rüyada olabilir bu.

Bunun yanında bazılarına göre sevineceğiniz durumların olacağına delalettir. Çok çaba harcamadan ve ummadığınız bir anda size gelecek olan mal ve paranında habercisidir.

Rüyada Civciv Sürüsü Görmek

Rüyada Civciv Sürüsü Görmek

Rüyada görülen civciv sürüsü, evlenmek ve bir aile kurmak istediğinizi ifade eder. Ancak bu rüyayı gören kişinin gerçek hayatta zaten bir ailesi varsa, ailenizde büyük bir değişim yaşayacağınızın işaretidir. Hayatınızda değişiklik yapmak isteğinizi, yeni bir yola çıkma isteğinizi anlatan bu rüya, korkularınızdan ve şüphelerinizden dolayı bunu gerçekleştiremediğinizi söyler.

Başka rüya yorumcularına göre rüyada civciv sürüsü görmek, kişinin kısmetinin açılmasına, maddi olarak kazancının artmasına, bolluk içerisinde yaşayacağı bir hayatı ifade eder demişlerdir. Ayrıca miras kalma durumu olanlara yüklü bir miktarda para kalacağını da söylemişlerdir.

Civciv İle İlgili Görülen Diğer Rüyalar ve Anlamları

Rüyada civciv ezmek, elinde olmadan istemeden çok sevdiğiniz bir yakınınızın kalbini kıracaksınız demektir. Rüyada çok fazla civciv görmek ise, çok kalabalık sosyal çevre yada aile içerisinde kişinin düştüğü yalnızlığı simgeler.

Rüyanda kirli civciv görülmesi, çocuklarının sana büyük saygı duyacağı anlamına gelir. Rüyada civcivleri yıkadığınızı görmek, çocuklarınızla ilgili bir olayda rol oynayacağınızı gösterir.

Rüyada civciv almak, çocuklarının evliliklerinde sorun yaşayacağını gösterir. Rüyanda bir civciv satarsan, mutlu bir evliliğin olacak demektir. Rüyada civcivli tavuk gördüyseniz bu sizi ve evladınızı simgeler.

Rüyanızda bir civcivin elinizde bir şey yediğini görmek, gelecekte doğacak çocuklarınızın insanlar tarafından sevileceğini ve yüksek saygı duyulacağını gösterir. Rüyanızda bir civcivin sizinle konuştuğunu görürseniz, çocuklarınızın size partnerleri veya ilişkileri hakkında danışacağı anlamına gelir.

Rüyada herhangi bir civcivi öldürmenin hem iyi hemde kötü anlamı bulunmaktadır. Kişinin rüyasında civciv öldürdüğünü görmesi, yapmadığınız bir şeyden dolayı iftiraya uğramaya delalettir. Rüyada civciv öldürmek, çok sevdiğiniz birisini kaybetme korkusunun yansımasıdır. Bunlardan başka, günaha girmeye, suçsuz birisine zarar vermeye ve bunlardan dolayı vicdanen rahatsız olmaya yorumlanır.

Rüyada civciv topladığının görülmesi, çok hayırlı ve sonuçları açısından güzel bir rüyadır. Çok yakın bir zamanda evlat sahibi olmanın müjdesini verir. Eğer bu rüyayı gördüğünüz zaman evli değilde bekarsanız bu sefer de sizin evlilik yapacağınızın müjdesini verir. Toplanan civcivlerin sayıca çok fazla olması demek, doğacak evladınız annesine babasına ve vatanına hayırlı birisi olacağını gösterir.

Rüyada görülen civcivin renginin sarı olması, genellikle mutlu durumlar ve mutlulukla ilişkilendirilir. Rüyada sarı civciv görmek, çocuğunuzun size maddi olarak yardımcı olacağı anlamına gelir. Bu türden rüyaları genelde sevdiği insanlara karşı aşırı korumacı olan insanlar görürler. Bu korumacılığın aşırı olduğu insanları boğduğunuz anlamı da çıkarılabilir.

Rüyada görülen siyah civciv ise, çocuklarınızın maddi olarak sıkıntı yaşayacaklarının habercisidir. Beyaz civcivler de, sorunları olan evlatlarınızın sıkıntılarının düzeleceğinin habercisidir.

Rüyada kırılan yumurtanın içerisinden civciv çıkması, monoton giden hayatınıza yenilik katacak gelişmelerin işaretidir. Evde değilde başka bir yerde olursa bu, bolluk, bereket ve kısmet alametidir.

Rüyada civciv görmek sevinçle yorumlanır. Rüyada civcivlere yem vermek aile içinde sevinecek bir toplantı yapılacağına; civcivleri alıp avuç içine alıp sevdiğini görmek, bir çocuğunuz olacağına delalet eder.

Rüya Ateş

Yıllardır çeşitli sitelerde astroloji ve rüya tabirleri hakkında anonim olarak yazılar yazmaktayım. Artık ortaya çıkmanın ve kendimi göstermenin zamanı geldi diye düşünüyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir