Rüyada Çığ Görmek

Rüyada çığ görmek ne anlama gelir? Sayfamızda, dağların herhangi bir yerinden koparak aşağıya doğru artan bir şekilde yuvarlanmasıyla oluşan kar yığınına verilen isim olan çığın rüyada görülmesini yorumlayacağız.

Çığ rüyaları, tehlikenin habercisi ve kısa bir zaman içerisinde bunun gerçekleşme ihtimali olduğunu ifade etmektedir. Böyle rüyalar bunalıma gireceğinizi ve duygu birikimlerini temsil etmektedir.

Rüyada çığ görmek

Rüyada çığ görmenin yorumu, çok ciddi durumlarla karşılaşmak ve bu sebeplerden ötürü gergin olmak demektir. En kısa sürede yaptığınız planlarda değişiklik yapmalısınız. Rüyada çığ görmek, sizin akrabalarınızın yaptığı bir olaydan dolayı sizin de kötü durumlara düşüp sıkıntılar yaşayacağınıza işaret eder.

Çığ görmek, herhangi bir tatil planınız yada yapmayı istediğiniz bir işe engel olacak başınızdan geçecek kötü olayları ifade etmektedir. İlk zamanlar bu tehlikenin farkına varamayacak ama daha sonra hem kendinizi hem de ailenizi korumak için elinizden gelen her şeyi yapmaya çalışacaksınız.

Rüyada çığ düşmesi

Rüyada çığ düştüğünü görmek, kendinizi enteresan tartışmalar içinde bulacak ve çeşitli kişilerle kavga yapmak zorunda kalacaksınız. Bazı rüya yorumcuları da böyle rüyalar için hiç tahmin etmediğiniz ve sizi şok edecek bir haber alacaksınız demişlerdir. Rüyada çığ düşmesi, hayatınızda ve yaşam tarzınızda bir değişime ihtiyacınız olduğu, insanlara karşı daha dürüst davranmanız gerektiği anlamına gelir. Ayrıca çok zorlu bir rakibiniz olacağına işarettir.

Rüyada çığ düşmesinden kurtulmak

Rüyada çığ düşmesinden kurtulduğunu görmek, ileriye yönelik planlarınızda kusurlar olduğuna ve sizin bunu fark edeceğinize planlarınızı değiştireceğinize işarettir. Rüyada çığ düşmesinden kurtulmak, iş hayatınızda yada çevrenizde ani değişimlere neden olacak durumlar yaşayacaksınız demektir. Sakin olmalı ve önünü sonunu çok iyi düşünerek bu süreci güzel şekilde atmaya çalışmalısınız .

Rüyada çığ düşmesinden kaçmak, kendi iç dünyanızda olan zayıflıklarınızı kimseye belli etmemeye ve bunları gizlemeyi başarmaya delalet eder.

Rüyada çığ altında kalmak

Rüyada çığ altında kaldığını görmek, sorumluluk ve ağır çalışma hayatının sizi bunaltacağına, strese gireceğinize işaret etmektedir. Hangisini seçeceğinize karar veremeyeceğiniz çok zorlu bir projenin yada kimi destekleyeceğinizi şaşıracağınız bir tartışmanın ortasında kalacaksınız demektir. Rüyada çığ altında kalmak, ruh sağlığınıza dikkat etmeniz gereken çok zorlu bir döneme girdiğinizin habercisidir.

Rüyada çığ altında kalan birini kurtarmak

Rüyada çığ altında kalmış birini kurtardığını görmek, etrafınızda size çok güvenen ve o güveni kötüye kullanmamanız gereken birisi olduğuna işarettir. Rüya yorumcularına göre çığ altında kalan birini kurtarmak, söz verdiğiniz bir şeyi yapmayı unuttuğunuza, aklınıza geldikten sonra yapmanız gerektiğine alamettir.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir