Dudak Dolgunlaştırıcı En İyi 7 Ruj

Dudaklarınız olduğundan daha dolgun görünsün istemez misiniz? Burada dudakları dolgun gösteren en iyi 7 ruj markasını öğrenecek diğerlerinden farkını keşfetmiş olacaksınız.

İnce dudaklara sahipseniz yada dudaklarınız ile dikkat çekmek istiyorsanız dudak dolgunlaştırıcı rujları denemenizi tavsiye ederim. Burada öncelikle dudak dolgunlaştırıcı nedir ne işe yarar gibi genel bilgileri öğrenecek daha sonra ise bir Kylie Jenner veya Angelina Jolie olmanızı sağlayacak ürünler hakkında bilgileneceksiniz.

Dudak Dolgunlaştırıcı Nedir? Ne İşe Yarar?

Dudak Dolgunlaştırıcı Nedir? Ne İşe Yarar?

Dudak dolgunlaştırıcılar, dudaklarınızın içindeki ve çevresindeki kan dolaşımını artırarak dudakları dolgunlaştırmanıza yardımcı olan güzellik ürünleridir. Bazı dudak dolgunlaştırıcılar, daha dolgun dudak yanılsaması yaratmak için ışığı yansıtan yansıtıcı maddeler de kullanır. Bu ağrısız, kullanımı kolay ürün, dudaklarınızın boyutunu artıran ve nemlendiren birkaç bileşen içerir. Hyaluronik asit, mentol, keklik üzümü, zencefil ve kapsaisin (acı biberlerde bulunur) gibi maddeler dudaklarda şişmeye neden olur.

Aşağıda cüzdanlarınıza uygun en iyi dudak dolgunlaştırıcılar listelenmiştir. İhtiyacınıza göre değerlendirme yapıp dileğinizi seçmek size kalmış.

Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj Ürünleri

1. Buxom Tam Dolgunlaştırıcı

Buxom

Canlandırıcı bir karıncalanma ile dudaklara anında büyüleyici bir parlaklık sağlar. Bu besleyici formül, herhangi bir dudak renginin üzerine sürülebilir veya tek başına uygulanabilir.

Artıları

Paraben içermez.
Sülfat içermez.
Fitalat içermez.
Geniş renk yelpazesi ile dilediğiniz rengi bulabilirsiniz.
Uzun süreli etki yapar.
Dudakları nemlendirir.

2. NYX Pump it Up Lip Plumper Dudak Dolgunlaştırıcı

NYX Pump it Up Lip Plumper

NYX Profesyonel dudak dolgunlaştırıcı, dokuz tonda renk ile karşımıza çıkmaktadır. Bu parlak dudak dolgusu, anında kalın, dolgun dudaklar sağlar. Bu dudak güçlendirici, tamamen kapatıcılık sağlayan kremsi bir formüle sahiptir.

Artıları

Dudakları nemlendirir.
İnce parlaklık sağlar.
Hafif karıncalanma hissi uyandırır.
İstediğiniz renk ve tonda bulmak mümkündür.

3. Dior Addict Lip Maximizer Dudak Dolgunlaştırıcı

Dior Addict Lip Maximizer

Dior Addict Lip Maximizer isimli bu ürün dudaklarınızı sadece dolgunlaştırmakla kalmaz aynı zamanda nemlendirmeye de yarar.

4. Mac Lipstick Shades

Mac Lipstick Shades

Mac Lipstick Shades isimli bu ürün, kadınlar tarafından dudaklarına hacim kazandırmak için en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

5. L’action Lip Dudak Dolgunlaştırıcı

L'action Lip Dudak Dolgunlaştırıcı

Ürün açıklamasında 4 hafta gibi bir süre kullanıldığı takdirde, dudaklara dolgunluk, doku, hacim ve parlaklık kazandırdığı söylenmekte.

6. Maybelline Watershine Lipstick Dudak Dolgunlaştırıcı

Maybelline Watershine Lipstick Dudak Dolgunlaştırıcı

Daha parlak renklerin dudakları dolgun gösterdiği görüşünü yerle bir eden bu soft renkteki ürün ile dudaklarınız daha dolgun görünecek.

7. Maybelline Color Sensational Dudak Dolgunlaştırıcı

Maybelline Color Sensational Dudak Dolgunlaştırıcı

Maybelline ile dudaklarınızı hem daha hacimli hem de parlak ve yumuşacık hissetmeniz mümkün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir