Kadınların Merak Ettiği 5 Soru ve Cevapları

Kadınların Merak Ettiği 5 Soru ve Cevapları – Yazıyı okuyunca dedimki kendi kendime evet gerçektende kadınlar bu soruları çok merak ediyorlar.

kadinlarin-merak-ettikleri
Kadınların genelinin romantik bir evlilik ve aşk istemeleri sonucu oluşan bu soruların cevapları da sizlere enteresan gelecektir.

Beraber harika bir gece geçirdikten sonra partnerinizle yan yana yatakta uzanıyorsunuz ve birbirinize daha bağlanmış hissediyorsunuz. Bu çekim öncesi sahneyi bozabilecek tek şey bunun ne kadar hoş olduğundan konuşmaktır. Ancak tam da kulağına “Sen ne düşünüyorsun?” diye fısıldadığınızda durun. Neden? Tam da partnerinizdeki neler oluyor bakışını önlemek için.

Yalnız değilsiniz. İlişkilere gelince, birçok kadın erkeklerin ne düşündüğünü merak eder. Sırlar ilişkileri yıkabilecek kadar kuvvetli düşmanlar kabul edilir. Ancak hiçbir şey gerçekten daha uzak olamaz. Aslında, her partnerin kendi özel dünyasının olması çok önemli, düşünceleri, duyguları, sınırları, sadece ve sadece ona ait olacak şeyler, başkasına değil. Yani iyi niyetli bir kadın ne yapar? Nerede fazla dokunulmamış başlık varsa onları okur. Eğer şu 5 soru hiç dudaklarınızdan ayrılmıyorsa eşinizin kulağında sadece müzik olabilir? Bakın:

1) Başka kadınlardan hoşlanıyor musun?
Bunu merak etmeyin. Bazı kadınlar bunu sürekli sorar. Başka kadınlara bakmayan ve etkilenmeyen erkek ya çok yaşlıdır, yorgundur ya da yalan söylüyordur. Eğer bir erkek bunu gizli yapıyor, diğer kimselere bunu göstermiyor ya da bunu yaparken kendinizi güvensiz ve diğer kadınlarla yarış halinde hissetmenize neden olmuyorsa bunun yanlış bir tarafı yok. Başkalarına bakması ve diğerlerine cevap vermesi sizi arzulanılır bulmadığı ya da sizi başkalarıyla karşılaştırdığı anlamına gelmez. Çoğu erkek kadınlara bakarak cinselliklerini ve fantezilerini güçlendirir. Bunun hakkında konuşmasını isterseniz sadece kendinizi sinirlendirmekle kalmazsınız aynı zamanda onu utandırırsınız da. Doğal olarak yapacaklarını sansürsüz yapamaz hisseder. Size olan aşkının tadını çıkarın ve onu yalnız bırakın.

2) Eski ilişkilerinde ne oldu?
Bazı kadınlar erkeklerinin geçmişinde olup biteni öğrenmeye takıntılıdır. Eski kız arkadaş ya da eşlerle boy ölçüşebilip ölçüşemeyeceklerini öğrenmek isterler, şimdi eskisi kadar mutlu olup olmadığını ve bir kalp acısının gerçekten dinip dinmediğini. Bu konulardan hiç birini açmaya gerek yoktur.

Özellikle eski ilişkisinde neyin kötü gittiğini öğrenmek isteyebilirsiniz. Unutmayın, eskiden farklı bir adam olmuş olabilir, hatalarından ders almıştır. Eski hatalarını ona karşı kullanmaya kalkmayın çünkü muhtemelen bunları hatırlamak istemeyecektir. Onu kötü bir şekilde tanımanızı istemez. Sizinle olduğu gibi kendini iyi hissetmesine izin verin ve diğer partnerleri ile olan eski anıları deşmeyin. Eskiyi eskide bıraktığınızda, durduğu yerde duracaktır.

3) İlişkimizin nereye (ve nasıl) gittiğini düşünüyorsun?
Çoğu kadın ilişki sohbetlerine dalmadan duramaz. Genel olarak erkeklerinin ilişki hakkında ne hissettiklerini bilmek isterler, bu yüzden detayları öğrenmek için soru sorarlar. Sorun şu ki bu tip konuşmalar erkekleri rahatsız eder. Bu soru oldukça geniştir ve adam aslında ne sorduğunuzu anlamayabilir. Örneğin, bu evliliği tartışmak için bir ön soru mudur yoksa sadece sizinle olan ilişkisinden memnun olup olmadığını mı öğrenmek istiyorsunuz?

Tabii ki erkeklerin ilişkilerin nereye gittiği hakkında fikirleri vardır, aynı kadınlar gibi. Asıl problem böyle ağır bir konu açtığınızda, bazı erkekler verdikleri cevaba göre bunun onları içten ve rahatsız bir konuşmaya götürebilecek olmasından korkarlar. Yargılanıyor ya da eleştiriliyorlar gibi hissedebilirler ve bu çok sık olur. Sürüklenip gitmelerine neden olur. Bütün beklentilerinizi bir tek konuşmaya sıkıştırmak yerine ilişkinizde iletişimi her zaman açık tutmaya çalışın. Böylece her ikiniz de duygularınızı istediğiniz gibi söyleyebilir ve doğal olarak dinlenmesini ve yerine getirilmesini sağlayabilirsiniz.

4) Ne düşünüyorsun? (Genellikle yatakta)
Bazı kadınlar erkeklerinin yatakta sadece kendilerini düşündülerinden emin olmak isterler ama bu bir erkek için çok karışık bir sorudur. Sizi sevse ve sizinle çok mutlu olsa bile seks sırasnda başkalarıyla ilgili fanteziler kurmak bir erkek için çok normaldir. Bu orda sizinle beraber olmadığı anlamına da gelmez. Bu sadece onun kendini farklı şekillerde tatmin etme şeklidir.

Onları sizinle paylaşmak istemiyorsa sakın gizli fantezilerinden bahsetmeyin. Eğer o bahsetmiyorsa, muhtemelen kendini eleştirilmiş, suçlu ve belki de kısıtlanmış hissediyordur. Öte yandan, eğer fantezilerini paylaşmak isterse de bu sakıncalı olabilir. Aklından geçenleri sindirebileceğinize ve bunları düşünmesinin sizinle ilgilenmediği demek olmadığına kendinizi hazırlayın. Bunları duymamak istemeniz tamamen kabul edilir. Sadece ona isteklerinizi kibarca söyleyin.

5) Arkadaşlarınlayken benimle olduğundan daha mı çok eğleniyorsun?
Birçok kadın partnerlerinin ilgisi ve dışarıda başkaları ile geçirdiği vakit konusunda takıntılıdır. Özellikle de dışarıda erkek arkadaşlarla geçirilen geceler için. Partnerlerinin sevgisini bir kanıtı olarak kadınlar her türlü etkinliğe dahil edilmek isterler. Ve bir erkek arkadaşlarıyla dışarıdaysa, onlara kendileriyle daha iyi zaman geçirdiklerini gizlice söyletebilmek için bu soruyu sorarlar. Bazı kadınlar erkek ailesi ile beraber olduğunda bile tehdit altında olduklarını düşünürler.

İlgili Makaleler

Aslında, erkeğiniz erkekçe takılmaya ihtiyaç duyar ve sizi ne kadar sevdiği önemli değildir. Onu gerçekten sevmek onun kendi gibi olmasına, bütün ihtiyaçlarını gidermesine izin vermektir. Sizi ne kadar severse sevsin hayatında başkalarına da ihtiyaç duyar. Ne kadar tatmin olursa, size o kadar verecek şeyi olur O yüzden arkadaşlarıyla zaman geçirmesine izizn verin. Detayları sorgulamayın. Sağlıklı bir ilişkinin iyi yanı ikinizin de duygularına güvenmesi ve kimle olursa olsun ve ne yaparsa yapsın diğerini mutlu görmek istemesidir.

Mynet

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir