Kadınların Birbirlerine Söyledikleri 15 Yalan

Kadınların birbirlerine söyledikleri 15 yalan sayfamızda, hepinizin hayatında diğer kadından duyduğunuz çok tanıdık cümleleri ve ne neden söylediklerini okudukça oldukça fazla şaşıracaksınız.

Tıpkı erkekler gibi kadınlarda birbirlerine yalan söylerler ve bunlar bazen o kadar kötü şeylerdir ki sırf laf olsun diye söyleyip kendileri asla uygulamazlar.

Kadınların Birbirlerine Söyledikleri Yalanlar

Kadınların Birbirlerine Söyledikleri Yalanlar

1. Ona kötü davranmalısın. İyi davrandığın sürece kaybeden sen olursun.

Bu yalanı mutlaka bir kız arkadaşınızdan etrafınızda tanıdığınız birisinden duymuşsunuzdur. Halbuki erkeklerin de sevgiye ve birlikte oldukları kadının desteğine ihtiyacı var. İyi bir adam, ona bir kral gibi davrandığınızda sizi hafife almaz, aksine size değer verip kalbinin baş köşesine oturtur.

2. Bütün erkekler kötüdür. Hepsinin köküne kibrit suyu dökmek gerekir.

Bu sözler, geçmişte kötü ilişki seçimleri yapan ya da aşk hayatı bozulan kadınların, arkadaşlarına kendilerini tatmin etmek için söylediği yalanlar arasındadır. İyi bir erkeğe sahip olan veya iyi erkekleri tanıyan kadınlar, iyi erkeklerin var olduğuna tanıklık edeceklerdir.

3. Eşin seni mutlu etmiyorsa, kendine bir tane yedek bul.

Bunu söyleyen kadın, büyük olasılıkla bu tür işlerle uğraştığı için size de sadakatsizliği teşvik ediyor. Saygıdeğer kadınlar çözümün başka bir erkekle sohbet etmek, flört etmek veya seks yapmak değil, sorunları bir çift olarak çözmek olduğunu bilirler.

4. Aşk mı oda neymiş. Kendine zengin bir adam bul ve evlen.

Kadınların çoğu, arkadaşlarına sırf parası yüzünden sevdiği kişiyi bırakıp zengin biriyle evlenmesini tavsiye ederler. Arkadaşlar şunu sakın aklınızdan çıkarmayın. Bir erkek, sizin onunla parası için mi yoksa sevdiğiniz için mi birlikte olduğunuzu anlar. Ve bir adam onunla sadece para için olduğunuzu anlarsa, size değer vermez. Ve siz de, bir kez para kazandığında ona o kadar değer vermeyeceksiniz.

5. Sakın evlenme. Bütün kadınlar acı çekiyor.

Bunu söyleyen kadınların çoğunluğu evlilikte mutsuz ve ihtiyaçlarını dışarıda karşılayan kişilerden oluşmakta olduğu için onlara güvenmeyin. Sizi seven ve iyiliğinizi isteyen bir arkadaş asla böyle tavsiyeler vermez aksine evlenen kadınların büyük bir bölümünün mutlu olduğu söyler.

6. Eğer seni aldatıyorsa, sende onu aldat, ödeşmiş olursun.

Aşk, kesinlikle bir oyun değildir. Erkeğinizin hiçbir ahlaki değerinin olmaması, sizinkini de kaybettiğiniz anlamına gelmez. Dışarı çıkmayı yada kalmayı seçseniz de kendi onurunuza sahip olun. Vücudunuzu intikam için asla kullanmayın.

7. Saçların ne kadar güzel olmuş. Kuaförünü merak ettim!

8. Yaşını hiç göstermiyorsun. Hatta 10 yaş daha genç görünüyorsun diyebilirim.

9. Kilo vermişsin sanırım. Harika görünüyorsun!

10. Kalçaların inan büyük değil. En azından benimkinden güzeller.

11. Fiziğin bir harika. O fizik bende olsa öyle şeyler giyerdim ki herkesin ağzı açık kalırdı.

12. Ya saçmalama. Senin verdiğin sırrı başkasına söyler miyim hiç.

13. Bu yaptığın yemeğin tadı nefis olmuş. Mutlaka tarifini bana da vermelisin.

14. En doğrusunu yapmışsın. Kadın dediğin böyle davranmalı. Bende inan aynısını yapardım.

15. Birbirinize çok yakışıyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir