Kadınların Birbirlerine Söyledikleri 15 Yalan

Kadınların birbirlerine söyledikleri 15 yalan sayfamızda, hepinizin hayatında diğer kadınlardan duyduğunuz çok tanıdık cümleleri ve neden yalan söylediklerini anlatacağız.

Tıpkı erkekler gibi kadınlarda birbirlerine yalan söylerler ve bunlar bazen o kadar kötü şeylerdir ki sırf laf olsun diye söyleyip kendileri asla uygulamazlar.

Kadınların Birbirlerine Söylediği Yalanlar

Kadınların Birbirlerine Söyledikleri Yalanlar

1. Ona kötü davranmalısın. İyi davrandığın sürece kaybeden sen olursun.

Bu yalanı mutlaka bir kız arkadaşınızdan etrafınızda tanıdığınız birisinden duymuşsunuzdur. Halbuki erkeklerin de sevgiye ve birlikte oldukları kadının desteğine ihtiyacı var. İyi bir adam, ona bir kral gibi davrandığınızda sizi hafife almaz, aksine size değer verip kalbinin baş köşesine oturtur.

2. Bütün erkekler kötüdür. Hepsinin köküne kibrit suyu dökmek gerekir.

Bu sözler, geçmişte kötü ilişki seçimleri yapan ya da aşk hayatı bozulan kadınların, arkadaşlarına kendilerini tatmin etmek için söylediği yalanlar arasındadır. İyi bir erkeğe sahip olan veya iyi erkekleri tanıyan kadınlar, iyi erkeklerin var olduğuna tanıklık edeceklerdir.

3. Eşin seni mutlu etmiyorsa, kendine bir tane yedek bul.

Bunu söyleyen kadın, büyük olasılıkla bu tür işlerle uğraştığı için size de sadakatsizliği teşvik ediyor. Saygıdeğer kadınlar çözümün başka bir erkekle sohbet etmek, flört etmek veya seks yapmak değil, sorunları bir çift olarak çözmek olduğunu bilirler.

4. Aşk mı oda neymiş. Kendine zengin bir adam bul ve evlen.

Kadınların çoğu, arkadaşlarına sırf parası yüzünden sevdiği kişiyi bırakıp zengin biriyle evlenmesini tavsiye ederler. Arkadaşlar şunu sakın aklınızdan çıkarmayın. Bir erkek, sizin onunla parası için mi yoksa sevdiğiniz için mi birlikte olduğunuzu anlar. Ve bir adam onunla sadece para için olduğunuzu anlarsa, size değer vermez. Ve siz de, bir kez para kazandığında ona o kadar değer vermeyeceksiniz.

5. Sakın evlenme. Bütün kadınlar acı çekiyor.

Bunu söyleyen kadınların çoğunluğu evlilikte mutsuz ve ihtiyaçlarını dışarıda karşılayan kişilerden oluşmakta olduğu için onlara güvenmeyin. Sizi seven ve iyiliğinizi isteyen bir arkadaş asla böyle tavsiyeler vermez aksine evlenen kadınların büyük bir bölümünün mutlu olduğu söyler.

6. Eğer seni aldatıyorsa, sende onu aldat, ödeşmiş olursun.

Aşk, kesinlikle bir oyun değildir. Erkeğinizin hiçbir ahlaki değerinin olmaması, sizinkini de kaybettiğiniz anlamına gelmez. Dışarı çıkmayı yada kalmayı seçseniz de kendi onurunuza sahip olun. Vücudunuzu intikam için asla kullanmayın.

7. Saçların ne kadar güzel olmuş. Kuaförünü merak ettim.

Bir kadının kendi hemcinsine söylediği en meşhur yalanlardan birisidir. Umurumda olmasa ve beğenmese bile diğer kadına saçının çok güzel olduğunu söyler. Hayatı boyunca gitmeyeceği kuaförün yerini sorar. Kadınlar devamlı gittikleri kuaförlerini çok zor değiştirirler ve başka yere asla gitmezler.

8. Yaşını hiç göstermiyorsun. Hatta 10 yaş daha genç görünüyorsun diyebilirim.

En klasik yalanlardan birisi de olsa kadınlar hemen hepsi bu yalana bayılır. Çünkü kadın için yaş önemlidir ve her zaman genç görünmek ister. Diğer kadın bunu bildiği için ona bu şekilde yaklaşır ve daha samimi bir ortam oluşmasını sağlar. Buradaki amaç kadınla aradaki buzları eritip daha da yakınlaşmak.

9. Kilo vermişsin sanırım. Harika görünüyorsun.

Doğru bir tartı her zaman gerçeği söyler. Tartıdan başka göz var nizam var diye bir cümlede boşuna kurulmamıştır. Bu bilindiği halde kadınlar diğer kadına kilo vermişsin diyerek yalan söylemeyi tercih ederler. Çünkü bu kadınların en sevdiği cümlelerden birisidir. Her kadın kilo vermek ister ve bunun da karşısındaki tarafından onaylanmasını bekler.

10. Kalçaların inan büyük değil. En azından benimkinden güzeller.

Özellikle doğum kadınların büyük bir bölümü kalçalarından ve göbekten şikayetçidir. Ne yazık ki istenilen sonucu elde etmek için çok sıkı bir çalışma gerekir. Kadınlar sırf kaşı tarafı memnun etmek yada kendisinden daha güzel olmasını istemediği için böyle yalanlar söyleyebilirler. Benimkinden bile güzel derken karşı tarafın ayarlarıyla oynayıp ha ondan iyiyse artık diyet yapmayayım moduna getirmek isterler.

11. Fiziğin bir harika. O fizik bende olsa öyle şeyler giyerdim ki herkesin ağzı açık kalırdı.

Her kadın vücudunun güzel olmasını ister. Diyet ve spor yapmak istese de bundan bir süre sonra vazgeçer. Fiziğinin güzel olduğu yalanını söylemekte iki türlü amaç olabilir. Fiziği harika olmadığı halde ona açık ve dar elbiseler giydirerek fazlalıklarını belli ettirip küçük düşürmektir.

12. Ya saçmalama. Senin verdiğin sırrı başkasına söyler miyim hiç.

En büyük yalanlardan birisidir. Kadınların büyük bir bölümü aynı erkekler gibi sır tutamazlar. Başkasının verdiği sırrı da kısa zamanda başkalarına söylemekten kendilerini alıkoyamazlar. Ne yazık ki durum böyledir ama her kadın için aynısı söylenemez.

13. Bu yaptığın yemeğin tadı nefis olmuş. Mutlaka tarifini bana da vermelisin.

14. En doğrusunu yapmışsın. Kadın dediğin böyle davranmalı. Bende inan aynısını yapardım.

15. Birbirinize çok yakışıyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir