İlk Buluşmada Yapılması Gerekenler

İlk Buluşmada Yapılması Gerekenler – İlk Buluşmanın Püf Noktaları – İlk buluşmada yapılması gerekenler ve ilk buluşmada karşıdakini etkilemek için neler yapılmalı gibi sorularımıza cevaplar bulacağız.

İlk Buluşmada Yapılması Gerekenler

-Başkası Değil Kendiniz Olun

En önemli kural sizin kendinizin olmasıdır.Asla taklitçi bir tavır takınmayın.Böyle yaparsanız karşıdakinin gözünden düşer ve güvenini kaybedebilirsiniz.Kendinize güvenmeniz ise karşı cinsin utanmasını sizin ise daha sağlam durumda olmanızı sağlar.

-Karşıdakini Dikkatli Dinleyin

Karşıdakini iyi dinlemek ve anlamak ona sizin ne kadar saygılı, düşüncelere önem veren biri olduğunuzu gösterir.Ne derse desin iyice dinleyip ona göre cevap veriniz asla konuyu değiştirme çabasında olmayınız.Sürekli olarak da aşktan bahsetmeyiniz ortamı sıkabilir.

-Eğlenceli Vakit Geçirin

Gün boyunca asık suratlı olmayın ortamı değiştirecek gülümsemenize neden olacak espriler yapmayı deneyin.Ancak bunu da abartmayınız yerli yerinde espriler yapmalısınız.Eğer espri yapamam diyorsanız aktivitelerle eğlendirmeye çalışın.Örneğin lunaparka gidin yemek yemeye götürün bir cafede oturun…

-Doğruları Söyleyin

Yalan söylemeyin!Hakkınızda doğrular ne ise onları açıkça söyleyin en küçük detayına kadar.Bir ilişkide en önemli hususlardandır bu konu.Siz ise en başta yalan söylemeye kalkışırsanız başlamadan bitirmiş olursunuz.

-Ne Hissettiğiniz Hemen Söylemeyin

İlk buluşmada duygularınızı açıklamaya çalışmayın.Özellikle bayansanız bunu asla denemeyin.Erkek arkadaşın sonraki görüşmelerde bunu dile getirmesi daha iyi olacaktır.

-Cinsellikten Uzak Durun

İlgili Makaleler

İlk gün sizin için tanışma faslı olsun.Sakın ola bir öpücük eli omza atma hiç düşünmeyin.Gününüz muhabbet ve küçük gülümsemelerle geçsin.Böylesi daha iyi olacaktır.

İlk Buluşmanın Püf Noktaları

Hoşlandığınız biriyle ilk buluşmanızın başarılı geçmesi için bunları deneyin.

1. Görünümünüze özen gösterin. Erkeklerin şık ve kendine yakışan bir takım giymesi ilk izlenim için iyi bir tercih.

2. Kibar olun. Kulağa basit gelen bu öneri aslında o kadar da zor. Yanlış bir iltifat kapıların yüzünüze kapanmasına sebep olur.

3. Zamanında orada olun. Kimse beklemekten hoşlanmaz.

4. Çok fazla içmeyin. Kontrolünüzü kaybedeceğiniz kadar içmek gereksiz konuşmalar yapmanıza neden olabilir.

5. Yemekte sürekli iphone mesajlarınızı kontrol etmeyin, işten konuşmayın. Gece birbirinizi daha iyi tanımak için çalışın.

6. Güzel bir ilişki istediğinizi belli edin. Hayatınızı güzelleştirecek bir şeyler mi istiyorsanız aşk için zaman yaratın.

7. Patron olmayın. Buluşma sırasında istediğiniz siparişleri onun vermesine izin verin.

8. Oyuncu olun. Aşk keyifli, flörtçü olmalıdır. Hem siz hem de onunb iyi vakit geçirmesi önemli.

9. Hediye verin. Bir erkek güzel bir çiçek verip, iyi bir şarap açtırabilir. Siz de ona uygun bir hediye seçebilirsiniz.

10. Randevunuza bir şans verin. İlk buluşmalarda çiftler bazı şeyleri göremez. Bu nedenle en az üç kez görüşmenizde yarar var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir