Bekar olmanın faydaları

Okumaya korkuyorum çünkü burada yazılanları okuyunca evlenmek istemeyeceğim gibi geliyor bana. Kadınlar için bekar olmanın avantajlarını sıraladık ama neden erkekler yok derseniz oda yakında burada olacak.

Belli bir yaşa kadar güzel geçse bile bekarlık ama ilerleyen zamanlarda etraf tarafından tepki toplamaya evde mi kaldın sen denmeye başlıyor. Onlara bu işin faydaları hakkında bilgiler verin belki bu tür söylemlerden vazgeçerler.

Var mı bekarlık gibi dedirten, yararları nelerdir sıralayacağız burada. Erkekler genelde evliliğe soğuk bakarken kadınlar neden evlilik isterler?

Bekar olmanın faydaları

Bekar olmanın faydaları

Bekarlık günleriniz hayatınızın en heyecanlı ve güzel dönemi aslında. Eğer bu fikre katılmıyorsanız sahip olduğunuz avantajlara bir kere daha göz atmaya ne dersiniz?

– Erkeklerin o hassas erkeklik egosunu hiçbir şekilde tatmin etmenize gerek yok. Bunun yerine yakın arkadaşlarınızın dertlerini dinleyebilir, onlarla birlikte ağlayabilirsiniz.

– Sürekli olarak epilasyon yapmanıza hiç gerek yok. Canınız istediği zaman ve istediğiniz şekilde tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

– İç çamaşırlarınızı, kirli kıyafetlerinizi, çoraplarınızı saklamanıza gerek yok. Her şeyinizi evin herhangi bir köşesinde çıkartabilirsiniz.

– Dilediğiniz kadar eski eşyayı evinize yığabilirsiniz.

– İstediğiniz filmi istediğiniz saatte izleyebilirsiniz. DVD kiralamak için kimsenin fikrini almanıza gerek yok.

– Ailenize daha çok vakit ayırabilir, uzun zamandır yapmayı planladığınız şeyleri birlikte yapabilirsiniz.

– Bir partide ya da barda içiniz rahat olarak istediğiniz adamla flört edebilirsiniz. Sürekli arkanıza dönüp “Hayatım bak şurada arkadaşlarımla olacağım” demenize de gerek yok.

– Pembe dizileri, yemek ve dekorasyon programlarını kendinizi bütün kadınlar adına savunmanıza gerek kalmadan rahatlıkla izleyebilir ve bunlar üzerinde yorum yapabilirsiniz.

– Kız arkadaşlarınızla saatlerce telefonda sohbet edebilirsiniz.

– Erkek arkadaşlarına bira ve yemek ikram edip bütün gece boyunca seksi kadınlar hakkında atıp tutmalarını dinlemek zorunda değilsiniz.

– Bir yere davet edildiğinizde kimseye “olur mu?” diye sormanıza gerek yok. Karar sizin, gidin ve eğlenin.

– Hiç temiz çorabı kalmamış diye çamaşır yıkama derdiniz yok.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir