Zehir Gibi Sözler

Son Güncelleme: 14.12.2019 00:19

Zehir Gibi Sözler Sevgiliye Kısa Zehir Sözler

Zehir sözler, zehir zemberek sözlerBenim sana verebileceğim çok bir şey yok aslında; çay var içersen, ben var seversen, yol var gidersen.” Aşık Veysel Şatıroğlu

4 Duvar Arasında Beddualarımı yazıyorum Duvarlara, Yalvarıyorum ALLAH(c.c)’ıma Alsın Canımı Kabul etsin Sana Dualarımı Zehir Olsun yaşadığın hayat Zehir Olsun Her şey Sana bu hak!

Hep Sevenler mi Acı Çekecek Bu Dünyada Uyan Sözlerim Sana Uyan yalancı Sevda! kalbimin ortasına Koydum Adını çıkaramıyorum Zehirledin Kanımı… zehir zemberek sözler

Seni öldürecek Kadar Seviyorum Seni o kadar çok Seviyorum ki Kalbimle Değil nefretimle Seviyorum Seni nefretimle Adını Anıyorum Dualarımda…

Zehir Olsun Seninde hayatın Benim gibi belki o zaman Anlarsın içimdeki Sevgiyi.. zehir sözler facebook

Bu Sözlerim Aşk Sevgi üstüne mutlu Sözcükler Değil! Bu Sözlerim Sana Aşkın ve Sevginin Nefret Dilinden, hayatın benimkinden Beter olsun Aşkı kalbin tatmasın Sevgiyi Duyguların yaşamasın! kalbin Hayat için Değil ölmek için Atsın!

Senin için Umutlar besledim Senden Çok mu şey istedim? Senin için gelecekler için dua istedim seni sevmek için ALLAH(c.c)’ımdan Seni istedim Sence çok mu istedim?

Sen Odamdaki Mis Kokularımsın Sen Gözlerimdeki Dünyaya renkli Bakışlarımsın, Ama Şimdi Sen Hayatımda iz bırakansın adına beddualar yazıp nefretle adını andığımsın.

Yılan Gibi Girdin hayatıma Zehirledin beni ummadığım Anda Şimdi Acıyorum Anılarımı yaşama Direncim kalmadı hayatta.

Ne kadar Acımasızmışsın Vurdun Çektin tetiği öldürdün içimdeki Seni Git Artık iStemiyorum Seni!

Geç Oldu Ama Anladım Yalan Sevgini Zehir ettin günlerimi Git dönme geri Lanet olsun Yinede Seviyorum Seni.
çürüdü kalbim sayende atmaz oldu hissedemiyorum bedenimde zehirledin yalan sevginle şimdi ağlıyorum seni düşündükçe.

Zehirli bir yıLan gibisin yaklaşma bana uzak dur sevgimden, ben kendi içimde yaşar kendi içimde bitiririm sevgimi sen bak yeni dalgalarına.

geçmi başladık erkenmi yaşadık bilmiyorum ama sevgin zehirledi beni yaşamak istemiyorum…

uzatma bana ellerini çek gözlerimden gözlerini istemiyorum seni sevgini! Zehirledin beni Mafh Ettin gençliğimi şerefsiz Seni!

Hayata Bakış Açımdın mutlulukları yaşatan bir taddın hayatımda şimdi acı ve zehirli bir yılansın saklan çıkma çukurundan dışarı başını ezerim yoksa!!!

Neden bu Dertler üstümde Neden? Sende Zehirli çıktın Dertlerime Dert bindirdin!

Kısa Süreli Yalnızlıklarımda Zehirlediğin Kalbime bakıp Ağladım şimdi yaşamak için sebep mi Arıyayım Yoksa öLüm için Neden mi Arıyayım?

hayatım olmuş tarumar hiç bir güzellik mutlu etmiyor inan! sevgini arıyorum sokaklarda bulamıyorum aşkın rüzgarını..

Yıldızım mısın, Karanlığım mı? Güneşim misin yoksa Ay’ım mı? bende bilemiyorum Artık Bırakıp gidişlerinle Kırdın Kalbimi Aldın Alımı ANlayamıyorum Artık Duygularımı..

Seven Bilir Sevgiyi istemeyen Sevmez Çeker gider bakmaz Geriye beni Zehirledin Sensiz Olamıyorum geceleri Ağlıyorum Delice.

Sözlerim belki Mana taşımıyor ama çok şey anlatıyor sen hayatta mani ararken ben hayata Anlattım Derdimi Manili olmasada Dinliyor Seviyor hayat Dertlerimi..

Değersiz anıların sadece değersiz insanısın, sevgisiz umutların yalancı tadısın, Sevmiş gönlümün Şimdi Neferti Düşmanısın…

benim hayatımı Zehir ettin insafsız! yaşamaktan Soğudum insanlardan kaçmaya Başladım güvenemiyorum Kimseye herkez Senin Gibi Gözümde Lanet olsun Senin Sevgine karakterine!

İlgili Makaleler

Hayatım Zehirlenmiş kalbim tükenmiş, yalan sevgiler kalbimi bitirmiş şimdi ağlarım kendime boşuna geçti zaman farkına varamadım biLe!!!

Lanet Ediyorum yalan Sevgilere kalsın istemez yalancı sevgili bedenimde! senin yüzünden içerim her gece zehirledin beni hayince!!!

o Sözler hala Kulağımda Çınlar Delice Attım içime Biriktiriyorum Sözlerini içimde, Zamanı gelince Boğacağım Seni bu Sözlerle hayatını Zehir Edicem Anla Halimi Görüceksin Zamanı gelince!

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni zehir gibi sözünüzü lafınızı yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Anlayan yok sözlerimden Uyku firar gözlerimden Yanlışların hesabı Duaların sevabı Soruların cevabı var. Benim hiçbir şeyim yok !

  2. Sevgin de yalan aşkın da yalan hayatıma girdin oldun yılan ummadığım yerde söyledin yalan bu dünya sana kalmayack ulan

  3. sevme kızım beni ben bir serseriyim cigara sararım sen saat .da ben şafakta kalkarım sen parfüm ben esrar kokarım randevu verme güzelim ben o saatte harman almışım-sevme kızım beni toz toprak kokarım şarkı türkü bilmem şiir yazarım elini uzatma silah diye tutarım ama gir me rüyama kızım kafana sıkarım

  4. anlayamıyorum,neden senin gibi bir hayvanı sevdim ki ben herhalde seni insana benzettim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir