Yeni Sözler

İçeriğimiz yeni sözler, kısa yeni laflar, yepyeni sözler ve bu konularla ilgili başka yazılardan oluşmaktadır.

Kapandı kalbimin kapıları. Atmaz oldu umutlarım, atmaz oldu adımlarım. Şimdi yoksun yanımda seni düşünür seni özlerim. Sen beni ben ise hayatı bıraktım sevgilim.

Her yeni gün güzeldir, içinde sen varsan.

Bu hayatta umuda gidecek hiç gemim, yeni hayallere açacak hiç yelkenim kalmadı artık.

Huzur ve aşk istiyorsak, sonbaharda yeni limana yelken açmalıyız.

Bu aralar herkes benim kaybettiğimi sanıyor. Ama kaybettiklerim sadece piyonlarım. Oyun yeni başlıyor.

Manzarası sen ol gözlerimin, her baktığımda yeni mutluluklar göreyim.

Unutma ki insanlar hiç bir zaman değişmez, sadece yalan söylemenin yeni bir yolunu bulurlar.

Gittiğin yerlerden sadece yeni hatıralar al ve sadece ayak izlerini bırak.

İçmek, problemlerini çözmese de sana bir sürü yeni ve ilginç problem yaratır.

Kişi bir yere gitmek için değil, yeni şeyler görmek için yola çıkar.

Resimli yeni sözler

Yeni yapraklar çıkabilsin diye eski yaprakları temizler hüzün. Üzülme, sonbahar serttir ama sonu aydınlıktır.

İlgili Makaleler

Yarınlar için güneşim ol benim, yeni umutlarım yeni hayallerim ol biricik sevgilim.

Kalbim kırık dökük ve de yaralıdır. Tamirat dolayısıyla geçici bir süre yeni aşklara kapalıdır.

Sessizlik yeni düşüncelere yelken açmak için uygun bir limandır.

Yenilere değil eskilere ezberlettik adımızı, yeni piyasa olanlar titreyerek söyler namımızı.

Eski sevgilimin yeni sevgilisi, boşuna bakma profilime ben senden güzelim.

Bir isyanı oynuyorum hayatta. Terk edilmişlerin hakkını arıyorum yalan hayatta. Her şey yalan olmuş, her şey toz olmuş. Sadece aldanmışız, zamanın pembe rüyalarına.

Ne sözler anlatır sevgimi nede şiirler anlatır içimdeki huzuru, sevinci. Sen yazılmamış bir nota gibisin. Sen yazılamayacak kadar anlamlı bir şiir gibisin. Sen aslında sadece benimsin benim. Hayatımdaki en güzel melodisin sevgilim.

Sen gül sevgilim, sakın asma yüzünü. Sen her güldüğünde ben senin için bir adım daha atacağım umutlarımıza. Sen yanımda olduğun sürece katlanırım bu yalan hayata aşkım.

Acısa da kalbim sözlerinle, ağlasa da gözlerim her gidişinde, yine seni seveceğim sevgilim. Bekleyeceğim seni, gittiğin gibi gel sevgilim daha fazla üzme kalbimi daha fazla üzme gözlerimi bebeğim…

Eskiyen anılarımı hatırlarım ve ağlarım, ne güzel günlerdi derim ve hatıraları gözyaşlarımla kapatırım. Seni düşünürüm, seni yazarım ve her yazdığım şiirleri yine hatıralarıma saklar ve bakar ağlarım. Ben aşığım ben sadece sana sevdalıyım gül çiçeğim.

Kalbimde ki aşka, dudaklarımda ki gülüşe, akan göz yaşlarıma, yalnızca ѕen layıksın; Çünkü benim için çok özelѕin aşkım.

Bir sırrım νar kimseye söyleyemediğim bir Allah(c.c) bilir birde ben biri daha bilѕin istiyorum oda ѕen bilmem saklayabilir miѕin seni sevdiğimi söylesem.

Kardelenleri bilir miѕin güzelim beуaz karların içinde açan bir çiçektir ѕende benim güzelim sevdalarımın içinde açan bir çiçekѕin ѕen benim kardelenimѕin.

Bu gece gözlerini kapatma, gökyüzüne bak rastlayacaksın bana! Sevgimi yeryüzünde anlatamadım, belki göklerde anlatırım ѕana.

Sevgi hak edenin, umut sabredenin, zafer inananın, mutluluk bekleуenin bunların tümü ѕenin olsun.

Korkma! Ѕakın sevmekten korkma: Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öyleѕine zor ki kurşunu haνada sevdayı sıcacık yürekte tutmak.

Ѕil baştan уaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip ѕana aşık olmaktan.

Bazı insanlar hayalleriyle bazıları sevgileriyle yaşarlar, sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlarıyla hayallerine ulaşır.

Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya çalış. Yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır…

Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter.

Nasıl uzaktaki yıldız parlak geliyorsa insana, uzakta olduğum için tutkunum sana, hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana imkansız olduğun için gülüm aşığım sana..

Günün en tatlı esintiyle bir yudum sevgi gönderiyorum, pencereni aç, al onu içeriye, içine çek ve kalbinin en kuytu köşesinde benim için sakla…

Aşkı sen öğrettin. Ağlamayı da, dertlerin üstüne dert koymayı da, hadi öğretsene unutmayı da.

Bizim yöremizde kaderimiz doğuştan yazılır. Şiirlerimiz hayatımızı anlatır, sevgim yüreğim kadar mert olur. Seni unuttum kelimesi sadece mezar taşında olur.

En güzel elbisemi tabutuma sersinler. Yılanlı akrepli yerlere mezarımı kazsınlar. Eğer seni unutursam bebeğim, mezarımın taşına şerefsiz yazsınlar.

Sen hiç hasreti tattın mı severken, hiç ağladın mı gülerken, sen hiç sevdin mi sevilmiyorken ve hiç ayrılmak istedin mi canından çok severken

Aldanır bizlere kem gözle bakanlar bizler ise en mesut insanlar sil hayalinden o karaktersiz eseri senden senden çok üstündür şu hor gördüğün serseri.

Sevgi güzellik ister, güzellik emek ister, güzellikten de öte gülüm yürekte ateş ister.

Her sabah yaşadığımın farkına varmadan önce seni özlediğimin farkına varıyorum. Sensiz bir güne başlamaktansa hiç uyanmamak istiyorum.

Biz ince bel, ela göz, sütun bacak hastası değiliz güzelim gümbür gümbür yürek diledik kavgamızda, ateşin yanına barut barutun yanına ateş olasın diye sevdik ama anlamadılar!

Sen yürü ben gölgen olurum, sen sor ben cevap olurum, sen suç işle ben mahkum olurum, sen iste yeter ki aşkım ben her şey olurum.

Hatırlamak görmek kadar güzel ise, unutulmak ölüm kadar acıdır.

Tüysüz itte bit olmaz. Yavşaktan yiğit olmaz.

Ben sana kıyar mıyım o kadar hıyar mıyım?

Çok geçen günler var ki hatırı cihan değer. Bir şeye Murad etme olmazsa inat etme gör mevlam neyler neylerse güzel eyler.

Hak tecelli eyleyince her işi asan eder halk eder ashabını bir lahsada ihsan eder.

Yeni mesajlar

Zararlı değilsin, sadece bağımlılık yapıyorsun sevgilim.

Sadece gözlerin baksın bana. Sadece kalbin benim için atsın bu hayatta işte o zaman aşık olurum sana bebeğim.

Aşk sadece güzel sözler söylemek değildir. Aşk aslında güzel sözleri gözlerle ifade etmektir sevgilim.

Hayat umurumda değil artık, sen ol yanımda yeter sevgilim. Sen ol ki yanımda hayat bizi kıskansın her şeyim.

Bir gözyaşı kaldı senden hatıra gözlerime. Bir yalnızlık bıraktın senden ayrı geçen saatlerime. Bir seni bekledim mutluluğun, huzurun olduğu yerde. Gelmedin seni bekledim her nefesimde.

Yarınlarımda bir güneş ol istedim. Sadece sözlerinle değil gözlerinle de beni ısıt istedim sevgilim. Senden başka bir hayat istemem, senden uzakta yalan gülüşler istemem. Bir tanem ben seninle hayat bulmuşum seninle giderim sevgilim.

Senden uzaklarda olsam da kalbimdesin bir tanem. Hayalini kurarım gecelerime. Gözlerini çizerim gecenin sessizliğine. Ben bir seni sevdim sevgilim ancak seninle atar bu kalbim her şeyim benim.

Yarınlara değil gözyaşlarım sadece aşkımıza. Bırakıp gitme beni arkada karanlıklara atma bir tanem. Ben sadece seni sevdim. Bu kalbim bir sende atar, bu kalbim bir sözünle hayata küser sevgilim..

Gülüşüne aldandı gözlerim, sözlerine aldandı zavallı kalbim. Haydi şimdi mutlu ol bu galibiyet senin, ben ağlarım yarınlarıma ben ağlarım aldanışlarıma sen mutlu ol yalancı sevgilim.

Senin bir gülüşün unutturur bana acıyı, derdi elimi tutuşun ısıtır. Buz kesmiş bedenimi ve senin bir bakışın yeter sevgilim işte ben o zaman ne yalan dinlerim ne ölüm bilirim sevgilim…

Hasretler içinde kalbim, seni özledim her şeyim, seni bekler nasır tutmuş ellerim, seni bekler atmak için çırpınan kalbim seni seviyorum bir tanecik sevgilim…

Hayatı seninle yaşarım, hayatın tadını seninle çıkartırım sevgilim hadi tut ellerimi kaçalım yalanlardan hadi tut soğumuş kalbimi gözlerinle ısıt bedenimi sevgilim..

Seninle sohbet edince güler gözlerim, sen güldüğün zaman sanki hızlanır zamanla yarışır kalbim. Sen benim yaşama sebebimsin sevgilim. Sen bana yalan dünyada gerçekleri hissettirensin biriciğim.

Otoritenin sesi mantığın sesi olup her kesime itaat etmelidir….

Seninle olmanın en heyecanlı yönü ne biliyor musun? Birilerinin bizi görme tedirginliğiyle korkusuzca yollarda yürümek..

Sevmek uykuda onu sayıklamaktır. Sevmek o varken ben demeyi unutmaktır. Sevmek O yokken zindanı tatmaktır.

Ask bir güle benzer; çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın, diken kısmında ise sonsuz acıları tadarsın…

Aşk gözlerde baslar, dudaklara iner, kalbi fetheder, tekrar gözlere çıkar, yas olup iner.

İnsanlar başlarına gelenler için hep içinde bulundukları durumu suçlarlar. Ben durumlara inanmam. Bu dünyada başarılı olan insanlar istedikleri durumları arayan ve bulamadıkları zaman onları yaratanlardır.

Başka insanların hayatlarını aydınlatanlar kendileri de bu ışıktan uzak duramazlar.

İnsan nereye yelken açtığını bilmedikçe hiçbir rüzgar doğru rüzgar değildir.

Doğru zamanda söylenmiş bir özdeyiş, acıkmış olana ekmek vermek gibidir.

Aşk bir turşu suyuna benzer. İçmeyenin ağzını sulandırır, içenin midesini bulandırır..

Aşk onun her fiskesinde, bir kez daha kanlar içinde uzun uzun can çekişmektir.

Gerçek dostlar yıldızlara benzerler, karanlık çökünce ilk onlar gözükürler.

Aşk azapların en eşsizi sevinçlerin en derinidir.

Elde ettiklerimizle geçinebiliriz ama ancak verici olursak anlamlı bir hayat sürdürebiliriz..

İnsanlar başlarına gelenler için hep içinde bulundukları durumu suçlarlar. Ben durumlara inanmam. Bu dünyada başarılı olan insanlar istedikleri durumları arayan ve bulamadıkları zaman onları yaratanlardır.

Dehanın onda biri hayal gücü, onda dokuzu terdir.

İnsanı az bilmek kadar kuşkulandıran hiç bir şey yoktur.

Sürekli olarak kendini yönetebilmek, insanin sahip olabileceği en değerli yeteneklerden birisidir.

Aptal, susarak kazandıklarını konuşarak kaybedendir.

Eğer kendinizi disipline edemezseniz, başkaları tarafından disipline edilirsiniz.

İş yaşamında tatminsizlik, gelişme ve büyüme için şarttır.

Ne tarafa gidersen git, gittiğin yol rüzgara karşı ve yokuştur.

Başarının sırrı detayda gizlidir.

Açıkça nefret etmek, asil düşüncesini gizlemekten daha soylu bir davranıştır.

Başa gelen cehaletlerden başkalarını sorumlu tutmak cehalet alametidir.

Başkalarını ziyaret ve onlara hediye vermek kalplerin kilidini açan iki altın anahtardır.

Bazı kişiler için başkalarının kusurları birer hazinedir. Onları bulmak için her türlü yola başvururlar.

Bilginin efendisi olabilmek için, çalışmanın esiri olmak gerekir.

Bilgisine göre davranmayan kimse, üzerine kitap yüklenmiş hayvandan başka bir şey değildir.

Bilgisizliğin üç biçimi vardır; gerekeni bilmemek, kötü bilmek, gereksiz şeyi bilmek.

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme, unutma ki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.

Aşklar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok… Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya.

Tanrım beni bir son bahar günü öldür ki o zalim mezarıma getirecek bir gül dahi bulamasın!

Sana olan aşkım içimde öyle büyük bir ateş ki! Söndüğünü sandığın anda bile dünyayı kül edecek kadar yakıcıdır….

Aşk bir futbol topuna benzer önce peşinden koşarsın sonra tekmeyi atarsın.

İnsanlar çiçekleri seçerler ama koparırlar ağaçları severler ama keserler hayvanları severler ama avlarlar birinin bana seni seviyorum demesinden çok korkuyorum.

Gönül verse bile vicdanın el vermez. Belki bir gün bırakıp gider o mesut yarin mutluluk nazlim.net veren elleri. Ama o elleri başka kimler tutar kim bilir sevgilinin yarasına bilmeden tuz basar.

Hayatın hızıyla yaşadık o aşkı, her şey bir anda başladı, yaşandı ve bitti… Yan yana gidip de bir süre, ayrı yönlerde uzaklaşan iki tren gibi…

Günün en tatlı esintiyle bir yudum sevgi gönderiyorum, pencereni aç, al onu içeriye, içine çek ve kalbinin en kuytu köşesinde benim için sakla…

Aşk uğruna ölmek kolaydır, uğrunda ölünecek aşkı bulmak zordur.

İçimde yılgın rüzgârların ayak sesleri, sende daha yeni yeni kavak yelleri. Doğrusu yanlışı, ağrısı sancısı, ne varsa yaşanacak. Gözyaşı, ayrılık, pişmanlık, dargınlık hepsi benim olacak.

İlgili Makaleler

76 Yorum

 1. Ölüm dediğin nedir gülüm? Ben senin için yaşamayı göze almışım

 2. SEVDİKLERİNİZİN KİYMETİNİ İYİ BİLİN ONLARA DEGER VERİN,CUNKU….HAYAT SEVDİKLERİNİZ YANİNİZDAYKEN COOOOOK GUZEL…….

 3. Denizde gemi seviyorum seni yelkende yaziyorr unutma beni

 4. Gözlerimi gören sanıyor madde bağımlısı bilmiyorlar sana olan uykusuzluğumun sancısı

 5. Esrar gibisin sevdiğim varlığın kafa yapıyor yokluğun krize sokuyor

 6. Seni seven bir insan vardır… Bazıları hiç kimseyi sevmez :)))

 7. mak nedir söyle
  bilirmisin kızım sen acılarla yaşamı!!!
  derdin kederin bir tek aşkın için olmalı
  sana hiç vaktim yok aşk yalan olmalı…
  BEN SEN GİBİ OLAMAM HİÇ BİLESİN
  VE sen BEN GİBİ GELDE DERDE AL HADİ..
  gözlerimden akan yaş senin için değildi hayatımı mahfeden o gözleririn içindi..
  yıktı gitti kendisi geride kaldı nefreti.
  bu sözlerde anlattığım inanki aşk değildi…!!
  bilirmisin kızım sen

 8. hepniz slk sınız yan bu yazdıklarınız saçma birşey bakın şirm atı sevdim çifde attı gülü sevdim dikeni batı seni sevdim marko g*tün kalktı

 9. Al vur hanceri kana bulansin fazla vurma denine cunku aora sen varsin

 10. benim hiç koklamaya kıyamadığım bir gülüm olmadıki,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir