Yeni Yıl Mesajları

Yeni Yıl Mesajları Sözleri

Son iki yılda ülkemiz ve dünya için hiç güzel geçmedi. Ölümlere öyle alıştık ki en yakınımız olsa bile umursamaz oluverdik. Tüm insanlık çok kötü zamanlardan geçti ve bir seneyi daha böyle bitirdik. 2023 Bizler için ne getirir nasıl bir hayat bizi bekliyor bilmiyorum ama umalım ki 2022 gibi geçmesin. İnsanların birbirine dokunamadığı hep mesafeli kalmak zorunda kaldığı, ağzımızda maskelerle bir sene geçirdik.

Sayfamızda bir daha bu kadar kötü bir sene görmeme temennisi ile ve kimsenin bu sene ki kadar kötü, karmaşa, savaş ve pandemi gibi karamsar duygulara kapılmaması temennisi ile yılbaşı tebrik kutlama ile ilgili dosta aileye yollayabileceğiniz en güzel yeni yıl mesajlarını sözlerini bulabilirsiniz.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice yıllara!

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle.

Yeni Yıl Mesajları 2023

Yeni Yıl Mesajları

Zaman ne kadar çabuk geçiyor değil mi dostlar? Yeni bir sene başlıyor ve bizler ne olduğunu anlayamadan bakmışız ki o yılda bitmiş biraz daha yaşlanmışız ve öbür seneye geçmişiz. Geçmiş yıllara baktığımız zaman hayat bize gülmemiş olabilir acılarımız sıkıntılarımız yakamızı bırakmamış olabilir ama her yeni doğan güne heyecanlı bir şekilde uyandığımız gibi bu seneyi de öyle karşılamalıyız.

Burada sizlere etkileyici ve eğlenceli yeni yıl mesajlarını resimli olacak şekilde yayınladık o yüzden artık biraz neşelenin. Her sene olduğu gibi bu senede yılbaşına hızlı girmek isteyenler için yanlarında olamayanlara bile cep sms yolu ile gönderebilecekleri mesajlar işte burada.

İlgili Makaleler

Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu yıllar.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2022’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz. Nice Yıllara.

Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar.

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.

Yeni Yıl Mesajları
Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle..

Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2023 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! Rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. YENİ YILIN KUTLU OLSUN.

Yine bir yıl başı geldi. Bu yıl başı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Her yeni yıl başka bir güzel. 2023 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatmasını diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

Sağduyu aklın gardiyanıdır. Görevi: Kuşkulu düşüncelerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. 2023 yılının hepinize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle.

Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2023 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..

Hiç yanlış yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2023 yılında yanlışlarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle yepyeni yıllar.

Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

Nerede hayat varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm ümitler ve başarılar seninle olsun. Mutlu huzurlu yıllar dilerim.

Yeni Yıl Mesajları Resimli
Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar olsun!!

Cevap verememek-susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim.

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah(c.c)’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler.

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğurulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım. Nice yıllar, mutlu yıllar.

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılda hepinizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle.

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hala yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle.

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar.

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş nazlim.net en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah(c.c)’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun. Armağanınla yücel.

Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar.

Yeni Yıl Mesajları Sözleri
Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!

Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2023 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim.

Yeni Yıl Sözleri

Yeni Yıl Sözleri

En güzel 2023 yeni yıl sözlerini bulabileceğiniz bu sayfamızda 2022’yi geride bırakıp 2023 yılına girdiğimiz bu zamanlarda sevgilinize arkadaşınıza ailenize gönderebileceğiniz yeni yıl sözlerini uzun ve kısa olarak hazırladık.

Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun.

En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2023 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara.

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2023 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

2022’ye ELVEDA, 2023’e MERHABA! Hoş geldin Yeni Yıl.

2023 Yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2023 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle.

Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır. Nice mutlu yıllar sana yakışacaktır.

Mutlu insan, sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

Her yeni yıl bir başka güzel. 2023 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

2023 Yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

2023 Yılı öyle bir yıl olsun ki, 2022 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.

Yılbaşı Mesajları Sözleri
Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. 2023 paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar.

Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

2022 Yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2023 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!

Yeni Yıl Kutlama Mesajları

Yeni Yıl Kutlama Mesajları

2023 Yeni yılını kutlamak için sevdiklerinize gönderebileceğiniz yazılar yayınlamadan önce bir kaç cümle etmek istiyorum. Benim ve bir çok insanın eminim geçen senesi çok berbat geçti neden diyeceksiniz çünkü ülkemiz hiç iyi şeyler yaşamadı ve bu senede çok kötü geçecek gibi görünüyor. Bizler onları bir kenara bırakarak yeni yıl kutlama tebrik sözleri mesajları bu yazımızda hazırladık.

Öncelikle sağlık diyeceklerin çok olacağını biliyorum ama daha farklı yılbaşı kutlama mesajları olanlar yorum bölümden paylaşsınlar yayınlayalım arkadaşlar. İşte yılbaşı kutlama mesajları.

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle. İyi yıllar!

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize nazlim.net uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2023 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice Yıllara.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2023 nolu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. MUTLU YILLAR.

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2023 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!

İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar.

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla nazlim.net pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle

2023 Yılı öyle bir yıl olsun ki, 2022 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.

Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim.

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2023 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. MUTLU YILLAR.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Nice mutlu yıllara.

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum.

Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!

2022 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2023 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER.

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Sevgilinizin yeni yılını kutlamak için 2023 yılında ona en güzel sevgiliye yılbaşı mesajlarını uzun ve kısa olarak siz gönderin arkadaşlar. Biraz karışık ama aradığınızı mutlaka bulacaksınız. Ayrıca burada yazılan sevgiliye yeni yıl mesajlarının hepsini kendi sayfalarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sevgilinize biraz seviyeli ve saygılı mesaj göndermek istiyorsanız bunu deneyebilirsiniz. Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu yıllar olsun!

Çok sevdiğim hayatımın aşkı sevgilim. Kalbin hangi arzuların özlemi ile çarpıyorsa hayat rüzgarları seni ona kavuştursun.

Aşk senin gülüşünde saklı. Yeni yılda yine bana öyle güzel gülmeni ve tatlılığının şekerliliğinin hiç kaybolmaması dileği ile. Yeni yılını tebrik ederim aşkım.

Sevgiliyi kutlarken araya kendinizi de katıp sen yerine biz demek istiyorsanız bu mesaj işinize yarayacaktır. Yeni yıl bize kutlu olsun. Yeni yıl sana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Sensiz geçen günlerimin kazası yok sevgilim. Bu yeni yılda da ayrı olsak da ilerde ayrılmamak üzere tekrar birleşeceğimiz günlerin gelmesini iple çekiyorum. Mutlu yıllar canım sevgilim.

Hayatım bir tanem. Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle nice mutlu yıllara sevdiceğim.

Yeni yıl; hem ülkemiz ve hem de bizim beraberliğimiz için umutlu, bereketli, 2023′de hem ülke hem de aramızda yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dilerim. Nice yıllara aşkım benim.

Ömrümün geri kalanını beraber geçirmek istediğim sevgilim. Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku nazlim.net her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

İyi ki tanımışım iyi ki seninle beraberim dediğim hayatımın anlamı sevgilim. Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem.

Sevgiliye Yılbaşı MesajlarıYine aynı dileklerimi söyleyeceğim sana sevgilim. Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. 2023 yılı kutlu olsun bir tanem.

Dünyanın en tatlı kadını/erkeği yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun aşkım.

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Yeni nice senelere.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle. Anladın sen onu bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? 2023 sana mutluluklar getirsin aşkım.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileklerimle.

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? 2023 sana mutluluklar getirsin bir tanem.

Gönlüm yeni yıla da seninle girdi. Mutlu yıllara bir tanem.

Yıllar her şeyi değiştiriyor biz hep aynı kalalım. Nice seneler aşkım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir