Rüyada Yılbaşı Görmek

Son Güncelleme: 13.09.2020 06:52

Rüyada Yılbaşı Görmek

Ben bu yazı yazarken yeni yıl yaklaşmak üzere idi ve kutlanmasına neredeyse bir ay gibi kısa bir süre kalmıştı. Biz Müslümanlar için pek bir anlamı olmasa da özellikle hıristiyanlar için oldukça önemli bir gündür. Bu açıdan bakarak rüyaların yorumu ve tabiri değerlendirilmelidir.

Öncelikle yılbaşı ne demektir onu açıklayarak konumuza başlayalım. Yılbaşı, herhangi bir takvime göre bir yılın bitimi ve yeni bir yılın başlangıcıdır. Yılbaşı gecesinden sonra içinde bulunulan yıl -özellikle ilk birkaç hafta boyunca- yeni yıl olarak betimlenir. Dünyada en yaygın kullanılan takvim olan Gregoryen takvimini kullanan ülkelerde 1 Ocak yeni yılın ilk günüdür.

Yılbaşı ile ilgili rüyalar evlenmeye ve aşka yorumlanır. Ummadığınız bir yerden elinize para geçecek. Bu rüya, mutlu bir evlilik yapacağınız anlamına da gelir. Rüyada bir yılbaşı gecesini kutlarken görmeniz, yeni yatırımlar yaptığınıza ve bu suretle çok para kazanmak ihtimali içinde bulunduğunuza, yenilikler düşünerek, isinizi buna göre tanzim edeceğinize işarettir. Beklemediğiniz bir yerden elinize para geçecek. Mutlu bir evlilik habercisidir.

Rüyada Yılbaşı Görmek Ne Anlama GelirRüyada Yılbaşı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Yılbaşı Kutlamak Ne Manaya Gelir

Rüyada yılbaşı kutladığını görmek, rüya sahibinin yeni hedefleri ve yeni planları olduğuna delalet eder. Kişi, bugüne kadar biriktirdiği parasını kar zararı hesabı yaptıktan sonra kendisine hayır getireceğine inandığı bir işe yatıracak ve Allah(c.c)’ın izniyle bu işten umduğunu bulacak demektir.

Rüyada Yılbaşına Girmek Ne Demektir

Şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada Yılbaşı Bileti Görmek

Rüya sahibinin ummadığı bir anda şansının açılacağına ve büyük nimetlere kavuşacağı manasındadır. Hayatında bir takım şeylerin düzeleceğine ve işlerinin yoluna gireceğini simgeler. Kişinin büyük beklentilerinin ve hayal ettiği şeylerin gerçekleşeceğinin çok yakın zamanda olacağını gösterir. Adım adım her işte muvaffak olacağı anlamına gelir. Rüyada yılbaşı bileti görmek, kısmetlerin artacağına ve şansının bahtının açılacağına işaret eder. Gören kişinin hayatında bugüne kadar sabrettiklerini mükafatını alacağına ve iyi yönde ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada Yılbaşı Bileti Almak

Yokluktan ve fakirlikten kurtulmaya, çekilen hastalıklara ve dertlere şifa bulmaya, eski defterleri kapamaya ve gelecek için karlı işler yapma olanağı elde etmeye ve başarılı olmaya tabir edilir.

Rüyada Süslü Yılbaşı Ağacı Görmek

Rüya sahibinin müjdeli haberler alacağına, keyfinin yerine geleceğine ve ağız tadıyla yaşayacağına yorumlanır. Aynı zaman da Rüyada yılbaşı ağacı görmek, dertleri bir kenara atmaya, hafiflemeye, huzur bulmaya, güzel günlere kavuşmaya delalet edilir. Rüyada yılbaşı ağacı süslemek rüya sahibinin yüzünü güldürecek onu mutlu edecek güzel olayların yaşanacağına işarettir. Aynı zaman da bu rüya umutlarının gerçekleşeceğine, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, kişinin aldığı kararların ve attığı adımların kendisine hayır getireceğine tabir edilir. Her bakımdan hayra yorulan bir rüya şeklidir kişide bolluk ve bereketin hayrın ve kısmetin getiricisi olarak bilinir.

Rüyada yılbaşı çiçeği görmek

Rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada yılbaşı hediyesi almak

Her kararlarında onların arkasında olacağına, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine ve sevdiklerine hasret kalacağına, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, ele geçen kazancın azalacağına, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, bu sayede kazançlı adımlar atılacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yılbaşı kutlamak

Rüyada yılbaşı kutlaması görmek, kişinin hayatı için yeni planlar yaptığına işaret eder. Yeni başlangıçlar yapacağına ve hedeflerine kısa sürede ulaşacağına delalettir.

Rüyada yılbaşı biletinin çıktığını görmek

Ne yazık ki uğursuzluklarla karşılaşmaya ve melanetli olaylar yaşamaya rivayet edilir. Kişinin güvenliğinin kalmayacağı, huzurunun kaçacağı, üzüntüden sağlığının bozulacağı ve yataklara düşmesine neden olacak bir takım musibetler yaşayacağı anlamına gelir. Belaya girmeye, insanların gazabına uğramaya, mutsuz olmaya ve uzun süre çaresiz kalmaya tabir edilir. Kötülüklerin eksik olmayacağı günlerin yaşanacağı ile rivayet edilir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir