İçten Sözler

İçten sözler, sevgiliye içten mesajlar yazımızda, içinizden gelen yani gönülden duyguların yazıya dökülmesi sonucu ortaya çıkmış sözleri bulacaksınız.

Büyük bir bölümü amatör kişiler tarafından söylenmiş bu sözlerin geneli de aşırı duygusallık içeriyor. Sizlerde sevdiğinize yada başkalarına bu yazıları gönderebilirsiniz.

İçten sözler

İçten Sözler

Bir çiçek sev hiç solmasın, bir dost sev arkandan vurmasın, bir yuva seç hiç yıkılmasın, bir sevgili seç seni hiç unutmasın.

Bir gün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim…

Bir gün beni anımsarsan eğer, önce bir gülümse; gülücükle an adımı, “beni seven bir çocuktu” de ve sonra seni ne çok sevdiğimi öğrenememiş olmanın acısıyla esef et!

Kaybetme korkusu ta içimdeyken, bekle diyorsun, döneceğim bir gün. Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen her gün.

Ağladığımda gözyaşım gibisin dudaklarıma süzülürsün, güldüğümde sevincimsin yüzümdeki yumuşaklıksın, sinirlendiğimde deli yüreğimin asi duygularısın ve seni gördüğümde ben koyu bir aşk kölesiyim senin için.

Aşk, gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalır ama dikenlerinden hesabını, gülden soramazsın.

Yaramaz kalbim seninle uslandı. Sevmek nedir öğrendi. Seni seviyorum derken daha hızlı atmasını, sevgi üretmesini öğrendi.

İlgili Makaleler

Dünya seninle güzel sensiz boş. Hayatı seninle yaşamayı seviyorum sensiz bitkisel hayata girmiş gibi oluyorum. Seninle sevmeyi seviyorum. Sevgiler seninle daha güzel geliyor yüreğime.

İnsanların umudunu kırma. Belki de sahip olduğu tek şey odur.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

An gelir insan gülerken ağlarmış, gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler bilir misin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.

Birini sevmek için bir dakika, onu tanımak için bir saat unutmak için ise bir ömür yetmezmiş. Ben seni nasıl unutucağım?

Sen dünyaya geldiğinde herkes güldü bir tek sen ağladın. Öyle bir hayat yaşa ki sen öldüğünde herkes ağlasın bir tek sen gül.

Dualarınıza dikkat edin! Bir gün gerçekleşebilirler.

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın. Onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla.

Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı.

Dostlar ırmaklar gibidir; Kiminin suyu az kiminin çok, kiminde ellerin ıslanır sadece, kiminde ruhun yıkanır boydan boya…

Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam, ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Unutulmadın!

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım.

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

Gözyaşı ile bitecek kadar karamsar sevmedim seni, ben seni umutlarıma katıp hayaller kurarak sevdim aşkım.

Sen hayal değilsin benim için. Sen benim için teksin. Seninle bütün oluyorum seninle gülüyorum hayata.

Aşkı sordum kalbime sen dedi, yalnızlığı sordum bedenime asla kabul etmem dedi. Ölüme sordum kendimi sensizlik dedi.

Beyaz hayatımda parlak bir geleceksin yanımda bir tanem. Sen bir ışıksın ve seninle yolumu buluyorum yarınlarımda sevdiğim.

Ceylan gibi bakışların beni kalbimden vuruyor. O gözlerin yok mu o gözlerin. Ela gözlerin beni benden alıyor bebeğim..

Gülüşün yeter bana bir anlık mutlu olmak değil o gülüşün benim için bir ömürlük bebeğim. Gülüşünle içim ısınır sözlerinle dünyam yeniden aşk melodileri dinler senin sayende bebeğim.

Sana ne sözler yazmak istiyorum ama seni sözlerle ifade edemiyorum. Sana ne şiirler yazdım ama sen olunca hepsi kafiyesiz kalıyor.

Saçma hayatımda, saçmalıklar içinde kalmışken senin düzgün duygularınla saçmalayan saçmalıkları attım. Seninle düğün bir hayata başladım.

Bir sen gel hayatıma başka kimse gelmesin bir tanem. Ha birde Azrail gelsin oda bu dünyadaki tek gerçeğimiz olsun aşkımızdan sonra.

Çok seviyorum seni çok. İçimde garip bir duygu anlayan yok. İsmini yazdım kalbime artık kalbimde ismin çok derinlerde. Sen benim en derinden sevdiğim tek kişisin bebeğim.

Yalan dünyadaki tek gerçeğim olmak için hoş geldin sevdiğim. Sen yalanların içinde gerçek bütün çirkinliklerin arasında en güzel insansın.

Ben kalbimi sana veririm düşünmeden. Ben geleceğimi sana adarım hiç kimseyi dinlemeden. Sen benim sevdiğim sen benim dilberimsin.

Bu şehir beni sensiz boğuyor. Bu şehir sensiz çekilmiyor sevdiğim. Seninle bu şehir anlam kazanıyor, seninle renkleniyor bu şehir. Aynı hayatımı renklendirdiğin gibi sevgilim.

İçten mesajlar

İçten Mesajlar

Sen benim yaşama sevincim ve sen benim ölme arzumsun aşkım. Senin için yaşarım senin için ölürüm gülüm.

Hepsi gidici sen kalıcı, hepsi anlık sen ömür boyu, hepsi çocukça sen gerçekçe, hepsi öylesine sen ölesiye!

Korkma! Sakın sevmekten korkma. Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak.

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım. Aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım.

Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum. Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum.

Semadaki tüm yıldızlar sönünce,
Gözlerinde gecenin yalnızlığını hissedince,
İçten içe muhtaç olunca bir dost sohbetine,
Unutma ki seni düşünen bir var bu şehirde.

Hayallere dalıp gitmem ben,
Çünkü tek hayalim sensin benim!
Hiç bir şey isteyemem ben.
Çünkü bir tek istediğim sensin benim.

Aşkınla sararıp solacak kadar.
Sevginle bahtiyar olacak kadar.
Uğruna canımı verecek kadar.
seviyorum desem inanır mısın?

Belki hatıralar unutulup gidecek.
Belki bu sevgiler yok olup eriyecek.
Ama şunu unutma!
Bu kalp sonsuza dek seni sevecek.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında,
Suyun damlasında, selin coşkusunda,
Kimi yanımdasın kimi rüyamda,
Ama hep aklımdasın sakın unutma.

Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam.
Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam.
Dönerim dersin ama kadere inanamam.
Bıraktığın anılarla sensiz yaşayamam.

Belanı arıyorsan günahın sana yeter.

İstediğin zaman gidersin ancak istediğin zaman kafana estiğinde dönemezsin. Ben her şekilde seslenirim sana ama lafım anlayana.

Terk edeni terk etmek büyük zevktir ama seveni terk etmek en büyük kahpeliktir!

Bana umut bağlama ben toprağa söz verdim.

Başarının sırrı başarısızlıklarda gizli. Bir gün keşfedeceğim.

Gözlerimi açtığımda yerde bir sürü çorap vardı, tanıyamadım benimkileri. Sonunda azmettim, kokladım ve buldum.

Bu yazıyı okudun da eline ne geçti ha! Aç elini, kayda değer bir şeyler verim de boş gitme akşam evine.

Yolu bulman için çok yorulman gerek, beni bulman için sadece benim olman gerek.

Bir gün sevgilim sordu. Aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye. Ertesi gün gördüm onu bir başkası ile. Kulağına fısıldadım aşk ıstıraptır diye.

Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek; O zaman ölmek için yaşamak gerek!

Güldüm ağlattılar. Sevdim aldattılar. Sarıldım bıraktılar. Sağ olsun dostlar, sevenler, sevilenler. Beni zorla şair yaptılar.

Aşk sevip de ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. Sende kalsın!

Ölümüm olur senin uzaklara gidişin…

Uzaklardan bakıyorum sana seni seviyorum ne olur anla bırakma elimi bırakma hayallerimi seninle yaşıyorum bebeğim..

Sen yeryüzünde gördüğüm tek gerçeksin sen hayallerimin biricik prensesisin…

Seninle mutlu olmak istiyorum bu hayatta. Sadece sen ol hayatımda. Sadece sana hasret kalayım bu dünyada bir tanem.

İçten gelen bir sevgi benimkisi duygularım katıksız saf sana aşık bu bendeki serseri biriciğim.

Hayatımda tanıdığım en güzel insansın hayatımda tanıyacağım son insansın ve hayatımdaki en içten sıcak insansın.

Güzel duygularla besliyorum içimdeki seni seviyorum aklımdaki seni ve seviyorum kalbimdeki seni. Sen bedenimde bir sen oldun kopamıyorum. Sende ille de sen sen!

Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur.

Camların buharına seni çizdim eriyip avucuma düştüler. Defalarca öptüm ama yine de hasretini gideremediler.

Seni uzaktan sevmeyi, bana bakmadan görmeyi, seni duymadan dinlemeyi, gözyaşlarımla gülmeyi, kavuşmak için sabretmeyi, her şeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla.

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum.

Apansız uyanırsan gecenin bir yerinde, gözlerin uzun uzun karanlığa dalarsa, bir sıcaklık duyarsan üşüyen ellerinde ve saatler gecikmiş zamanları çalarsa, bil ki seni düşünüyorum.

Bekle beni sevgilim. Belki gelirim bir demli çay kokusu gibi, ilkbaharda yağan ılık bir yağmur gibi dolarım içine, delice esen bir rüzgar gibi. Bir sonbahar günü yürürken eline düşerse bir yaprak sakın bırakma! Benim elimdir sakın unutma!

Öyle sözler vardır ki her şeyi anlatan, öyle anlar vardır ki her zaman anımsanan, aldığım nefes değil seni bana hatırlatan, yüreğimde sen her zaman yaşayan, yaşanan, yaşanılan.

Her şey yalan dolan bir sen hariç. Seni düşününce tüm benliğim yok oluyor. İşte o zaman aşkımın uğruna kurduğum cümleler bile devrik oluyor.

Şunu bil ki sevgilim bir gün benim gözlerimdeki ateşe yüreğimdeki aşka tutulursan cehennemdeki ateşten bile maruz kalırsın ve şunu da bil ki bir gün gözlerimin ateşine kapılacaksın.

Sözlerdir aşkı anlatan, gözlerdir kalbi kandıran, kalptir aşkı yaşayan. Dudaklar; romantizmi yaşatan… Dudaklar sözleri söyler, sözler ayrılık ister, kalp bu sözlere yıkılır, gözler gözyaşı akıtır.

Yastığımla uykumu baş başa bıraktım, sırf seninle yalnız kalabilmek için! Bu da yetmedi kendimi de bir kenara bıraktım şimdi burada yalnız sen varsın. Bir tanem.

Aşk aynı gül gibidir. Rastgele tutarsan dikenleri batar, yapraklarını açarsan duyguları akar, tutmasını bilirsen o sana tapar.

Senin için ağladım, senin için ateşe atıldım, acıları paylaştım; Şunu bil ki dünya durana canım çıkana dek buna devam edeceğim. Seni seviyorum.

Hayatta hiç bir şeyim az olmadı senin kadar ve hiç bir şeyi özlemedim seni özlediğim kadar.

Yine zalim kış sabahı gözlerimde ve yine sadece sen varsın hayallerimin en ücra köşelerinde bile. Ve bir gece ve bir gece daha ve sonsuza dek yanımda olsan. Sarılsam sana sımsıkı doyasıya özlesem seni gizlice.

Birilerine ismini söylesem kaybolup bitecek gibisin. Boğazımda düğümsün yutkunsam gideceksin. Yutkunmasam öleceğim.

Sevmek sesini duymaktı, sevmek gözüne bakmaktı, sevmek elini tutmaktı, sevmek seni yaşamaktı, asla unutmamacasına…

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz. Unutma ki sevmek her zaman beraber olmak değil. Sensizken bile seninle olabilmektir sen seviliyorsun.

Bir gün öleceğimi biliyorum beni gömenlere söyle ki, ellerimi açmasınlar. Çünkü ellerimin içinde ellerinin sıcaklığını götüreceğim.

Şimdi uzak bir kenttesin ya yağmur yağıyorsa! Düşüyor mu yüreğine tane tane? Sen istiyorsan gelirim serilirim kıyılarına.

Kapatıyorum gözlerimi karanlığa doğru bakıyorum, seni görüyorum karanlıkta, açıyorum gözlerimi birden kayboluyorsun, işte o zaman ben gidiyorum karanlığa doğru, sessiz ve sensiz.

Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler. Yüreğine sus dersin, belki sözünü dinler. Giden gitsin aldırma, yangınlarda söner. Sakın bakma arkana, krallar önde gider.

Sevdan ne yalnız bir yükseliş demektir nede yıldızlar gibi parlayıp sönmektir. Ölmezliği düşünmek bence boşuna emektir. Sevdan seni sevip bir daha geri dönmemektir.

Çok mudur insan sevgiliye bir ömür verse yaşarken başında bulunman mukadderse sevgilim bekliyorum mezarımda gözlerinden bir damla yaş düşerse. Güzelliğini sevmedim kalbini sevdim sen anlamasan da.

Sen istediğin kadar sakla, gündüze sar biriktirdiğin geceleri. Ben beni sevmediğini güneşten öğrendim! Ve sen benim seni sevdiğimi. Biri seni sevince anlayacaksın!

Ne güneşi istiyorum karanlığıma, ne de yıldızları istiyorum gece yarılarında. Çok değil, bir tek seni istiyorum yalnızlığıma.

Bütün resimler sana benziyor hayret bütün aynalarda sen varsın simdi sigaramsın dudaklarımda biraz sonra bir kağıt ve akşam içtiğim içki olacaksın.

Sevgim sinirsiz ama anlayabilene dostluğum sonsuz ama paylaşabilene sen harikasın ama benim olduğun surece.

Aşkımızı ben mi yazdım senin gönül defterine şimdi soruyorsun bunlar doğrumu diye bana sorma bana sorma bundan sonra.

Bir gün sıyrılacağız olup bitenlerin arasından. Anılar kalacak. Anılar eritecek içimizi. Belki de kavuşacağız imkansızım sonsuza kadar.

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün, derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün, sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün.

Bir romandın okuyup da bitiremediğim, bir hayaldin yalvarıp da hükmedemediğim. Bir sendin merhaba deyip elveda diyemediğim. Tek bildiğim var oda seni özlediğim.

Büyük aşklar engeller karşısında yok olup gitmeyen, bir o kadar büyüyerek bir çığ halini aşan aşklardır. Benim aşkımda bunlardan biri, yüreğim ve sen bir bütünsün bunu unutma.

Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın. Karanlığa bak yüzümü göreceksin. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan öpüleceksin.

Ne haz var senden ayrı, ne bir tat senden öte. Bir yüzünü görmek bile, değer bin bir zahmete. Vereceğin her acı gönülden kabulümdür. Sendeki cehennemi değişmem bin cennete.

Bir bakışın manası hiç bir sözde yok. Bir bakış bazen zehir bazen şifa verir. Bir bakış bir bakışı aslından emin eder. Unutma bir tanem sevenler daima gözleriyle yemin eder.

İki kıyı gibiyiz. Bizi ayıran deniz aslında tek bağımız. Senin üstünden geçen bulut, benim yağmurum. İki kıyıyız hep, biraz uzak ama sonsuza dek bir arada.

Dünyada hiç kimse için ağlamaya değmez, değende ağlatmaz zaten, eğer bir gün ağlarsan başını dik tut ki göz yaşların ağladığın insan kadar alçalmasın.

Ya sözlerin aklımda, yada aklım adında. Ya hayalin karşımda, yada sesin kulağımda. Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum. Ya özlemek çok güzel, yada özlenen çok özel.

Öyle zor ki düşüncelerimi söyleyememek, öyle zor ki gece uyumadan hep seni düşünmek, öyle zor ki gözlerine bakıp da seni seviyorum diyememek.

Gam yemezdim sevgilim aşkın ile ölürsem, yine seni severdim şu dünyaya gelirsem, eğer gözlerinde başka bir hayal görürsem, ben o zaman sevgilim ben o zaman ölürüm.

Seni saçaklarda titreyen bir serçenin kanat çırpası kadar masum ve bir annenin duası kadar içten seviyorum bir tanem. Seni çok ama çok seviyorum.

Güneş alev alev yanıp parlasa bile unutmayacağım seni kül olana kadar. Beni kırıp incitsen bile dost bileceğim seni sonuna kadar.

Sana yüklediğim anlamları senmişsin gibi düşünme, aldanırsın! O anlamlarla sadece bende varsın. Ben seviyorsam sen bahanesin.

Ne varsa aradığım bil ki sende bulmuşum. Senden önce yoktum seninle var olmuşum. Sende bütün ümitler sende bütün hayaller, beni sende arama ben zaten sen ölmüşüm.

Gözlerine baktığım an dünyanın yarısı yok oluyor. Seninle geçen her an, sensiz geçenleri zorlaştırıyor. Her şeyimsin.

Seni tanıdığımda hayatım anlam kazandı. Sen varsan her şey tamam, sen yoksan her şey yalan.

Aşkımsın güzelimsin, yüreğimdeki tek dileğimsin, tutunacak tek dalım sen aşım yarınlarım sen helalimsin.

Bir gül olmak isterdim neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip, bir daha oradan çıkmamak için. Seni seviyorum.

Vefasız sendin beni diller dökerek mutlu eden, lakin ne çabuk böle vefasız oluverdin yokmuş bilirim ben gibi hep aşka gülen sevdim diye güller gibi heyhat soluverdim.

Bir şarkı bestelesem içinde sevgimi anlatsam. Her doğan günde daha çok umut ve sev dolu olan bir şiir yazsam. Ve tüm bunlar gerçek olsa, ne dersin benimle olmaya.

Ne seni benden daha fazla seven, nede benim sana daha fazla verebileceğim sevgim var. Anla işte seni ne kadar sevdiğimi mavişim.

Bir gün zaman ellerinden kayar tutamazsın hasretle yanar yüreğin unutamazsın öylesine bendesin ve öylesine sende olurum ki istesen de beni unutamazsın.

Kalbim kopsa yerinden avucuna atacağım, elimden gelse ömrüne ömür katacağım yemin olsun.

İlgili Makaleler

48 Yorum

 1. 2 tane gül olsun biri kırmızı 1 beyaz sen beni unutursan kırmızı güler solsun ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun

 2. Seni çok seviyorum sinir kupummm kocam helalim özlemim hasretim panik atağım kısacası kaderim 18.08.2016

 3. SENİİİİİİ ÇOKKKKKKKK SEVİYORUMMMM
  İ❤A İROMMMM

 4. Ucurumun kenarina dusecek olsam tutacak tek dalim sen olsan inanki dusmekten deyil seni kirmaktan korkarim

 5. müzeyyen seni çok ama ççoooooookkk seviyorum. senin o mavi gözlerin beni benden alıyor..

 6. bir çiçeğin açmak için sebepler bulduğu bende yaşamaya dair sebepler bulmak için yaşıyorum bir gün gelirde yaşamak için bir sebep bulamazsam ÖLEMEM IÇIN MUTLAKA BİR SEBEBIM VARDIR SENI COOKK SEVİYORUM ANLA ARTIK….

 7. Ölmek geliyo içimden ama yapamıyorum.
  Peki neden biliyo musun?
  Ölünce seni sevememekten korkuyorum hemde çok korkuyorum…

 8. Herkesin annesi güzel cocuk dogurur ama senin annen cok abartmş be melegim

 9. …Eyy Yâr!Bırakacaksan elimi hiç tutma.Tutacaksan şu elimi Allah aşkına bırakma.Sahte sevgilerde gül olmaktansa şu dünyada,seni gerçekten sevenin kalbine merhem olsanya fazlasıyla…

 10. Bana bakan gülümseyen o kara gözlerine kurban olayim bitanem canin askim seni cok seviyorum

 11. sevgi cok güzel birşeydir sen deger verirsen sevdıgınde sana akıl almaz degerler verir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir