Aşk Sözleri

Reklamlar

İçeriğimiz aşk sözleri 2019, en güzel aşk sözleri kısa ve öz, aşk sözleri sevgiliye, aşk sözleri anlamlı olanlar içinden seçilmiştir.

Hayatımız, belli bir yaşa kadar onun etrafında gelişiyor desek yeridir. Her insan mutlaka hayatında bir kere de olsa bile aşık olmuştur. Günümüzde ise aynı anda beş kişiye hatta daha fazla kişiye bile aşık olanlar olabilir. Dikkat ederseniz tarih boyunca üzerine en fazla yazı yazılan konu aşktır. Romanlar, şiirler, tiyatro oyunları, diziler, sinema filmleri hatta müziklerde bile en çok işlenen tema aşktır.

Dini şairler ALLAH(c.c)’a olan aşk hakkında yazılar yazarken, diğerleri hep karşı cinse olan duygularını satırlara dökmüşler. Harika yazılar ortaya çıkmış ki; bunlar arasında en güzel olanları sevgiliye aşk sözleri yazılarıdır. Eskilerin söylediklerini zaten sosyal medya aracılığı ile çoğumuz biliyoruz ama yeni yeni bu konu hakkında öyle sözler söyleniyor ki hepsi de mükemmel arkadaşlar.

Aşk SözleriAşk Sözleri 2019

Burada yazacağımız sözlere gelecek olursak; yazımız içerisinde en güzel aşk sözleri resimli olarak bol bol eklenmiştir. Bunun yanında aşk sözleri uzun olsun diyenler için uzun cümleler, aşk sözleri kısa olsun diyenlere de kısaca kısa kelimeler eklenmiştir. Ne ararsanız bulacaksınız bundan emin olabilirsiniz. Bazı yerlerde görüyorum kimsede olmayan sadece bizde olan diye yazıyorlar da inanmayın. Söyleyenler belli yazılanlar belli, çoğunda aynı şeyler var ne farklı bir yazı olacak ki? Yeni aşk sözleri var mı onlara bakmak gerek değil mi? Bizde de bunlardan bulacaksınız.

Sevgiliye Anlamlı Aşk Sözleri Uzun ve Kısa

Ne kadar seviyorsun diye soruyorlar bazen. Bende cevap veriyorum. Hak etmediği kadar.

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğu için aşığım sana!

“Sarhoş olmaya gerek yok ki; Sen ‘SAR’. Ben ‘HOŞ’ olurum zaten.”

Bir insanin sana neler verebileceği değil, senin için nelerden vazgeçebileceği önemlidir!

Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canıma okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.

Ey Sevgili! Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi, taşıyabilir miydin acaba bendeki seni

Ben gidiyorum dediğimde, ‘gitme’ diyen birini değil, Ben de geliyorum, yalnız gidemezsin! diyen birini istiyorum..

Bazen diyorum ki, ne olacak söyle gitsin. Sonra diyorum ki, söyleyince ne olacak? Sus bitsin.

Bazen alabileceğin en büyük intikam; affetmektir. Ve bazen karşındakine verilebilecek en güzel cevap gülüp geçmektir.

“Gitmek unutmak değildir sen bunu çok iyi biliyorsun. Aklımda gözlerin varken, sen buna gitmek mi diyorsun”

Hiçbir hayale sığdıramadığım tek gerçeğimsin. Sevdim işte, ötesi de yok gerisi de.

Eğer birini unutmak istiyorsan onun adını kumlara yaz sabahleyin dalgaların ve fırtınanın onu sildiğini göreceksin; eğer birini seviyorsan kalbine yaz ki hiçbir fırtına ya da dalga onu silemesin!

Mavililer giyer deniz olurum, yeşiller giyer bahar olurum, belli olmaz belki bir gün beyazlar giyer senin olurum.

Bizim de dünyamızda sabah olacak gülüm, düşmezse düşmesin yakamızdan ölüm. Umuduma bin kurşun sıksa da ölüm. Unutma, umuduma kurşun işlemez gülüm.

Bizim ömrümüzde ırmaklarımız vardır. Sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır, günler ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin.

Günün ilk ışıkları sahile vurduğunda, martılar yalnızca ikimizin anlayacağı bir dille sunu fısıldar denizin kulağına: Seni çok özledim…

Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine o tarifsiz sıcaklığı koymayı başarıyorsun.

Seni unutmak için ant içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

Allah(c.c)’ım bana bir yol göster ona çıksın.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel asklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana…

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun.

Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

Aşk Sözleri FacebookSeni öyle bir severim ki, şeytan bile maşAllah der.

Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin?

Allah(c.c) gücü erkeğe, güzelliği kadına vermiş. Ne var ki her şeyi yenen güç, güzelliğe yenilmiş.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhane deyim ya da tam karşısında.

Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar. Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse saman yolundan bir yıldız düşer.

Aşk Sözleri ResimliKalp dediğin atıyor zaten, marifet ritmi değiştirebilen de.

Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu bir tanem!

Aşk, kalemiyle yazanların değil, yüreğiyle yananların işidir.

Kimsin sen? Yasamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğim sin, sevdiğimi söyleyebildiğim.

En Güzel Aşk Sözleri

Bir tebessüm kadar güzel. Bir nefes kadar önemlisin.

Ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü mezar nede şeytan bir günahı seni beklediğim kadar.

Resimli Aşk Sözleriİmtihanın adı AŞK olunca, dile “Elhamdülillah” yakışır.

Hasret yağıyor bu gün sokaklara, resmin var sanki göz kapaklarımda, ne zaman gözlerimi kapasam seni görüyorum karşımda.

Hiç zorlanmamıştım kalbimden gelen sesi kelimelere çevirmekte, içimdeki duygulara hakim olamıyorum nedense, sana söylemek istediğim bir söz var ama, korkum engel oluyor sözlerime.

Geceyi sana yazdım güneşi sana, alev alev yanıyor içimdeki sevda, yetmiyor söndürmeye denizler, ebedi aşk için hazır bu can adanmaya.

Hayatıma bir yalnızlık çöküyor sen uyuyunca, gecenin karanlığında kayboluyorsun usulca, her sabah gözlerimi açtığımda, yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma.

Sen güllere özenme, güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin.

Hasret ve özlem sevdiğinle güzel, karşımdaki senin gibi olunca özel, tut onun elinden yada gönlünden, bak o zaman ayırabiliyor mu ecel.

Çölün suya duyduğu özlem bile, benim sana duyduğum aşkın yanında hiç kalır! Ben sana kavuştuğum gün, çöller gözyaşlarımla ıslanır.

Huzur içinde ellerimi kavuşturuyor ve bekliyorum, rüzgara, gelgite yada denize aldırmıyorum. Artık zamana yada kadere isyan etmiyorum, bana ait bana gelecek çünkü.

Hasretin bir yağmur gibi yağıyor üzerime, yokluğun engeller koyuyor bedenime, bir gün ay gibi doğsan gecelerime, beni de alır mısın aşkım o sıcak yüreğine?

Sen. Yüreğimdeki gülüşün gizli sahibi, ruhumdaki çiçeği besleyen toprak. Yeni bir günde yeniden doğan umudum, yanlışlarım arasından seçtiğim tek doğrum. Beraberken huzur bulduğum, kaybetmekten korktuğum, yanımdayken bakmaya doyamadığım biricik aşkımsın. Seni seviyorum!

Sen yokken, birkaç defa daha sevdim seni. Helal et.

Unuturum diye uyudum, yine seninle uyandım. Belli ki uyurken de sevmişim seni.

Yemin ettim senin üstüne.. Yemin ettim sevmem bir daha. Çekerim ben acıyı dertleri. Seveceksen beklerim bir ömür seni…

Gözlerim rahatsız ediyorsa seni kapatırım bir daha bakmam. Sözlerim rahatsız ediyorsa seni susarım bir daha konuşmam. Varlığım rahatsız ediyorsa seni ölürüm bir daha karşına çıkmam. Sevgim rahatsız ediyorsa seni üzgünüm bir tanem buna engel olamam.

Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler. Yüreğine sus dersin, belki sözünü dinler. Giden gitsin aldırma, yangınlarda söner. Sakın bakma arkana, krallar önde gider.

Ben senin gözlerine daldım dalalı tattım derinliğinde serin sularını. Ben senin gözlerine daldım dalalı unuttum karaları limanları.

Kendimle savaşım ve duygularımla verdiğim o sayılı mücadele sanırım artık bu gece sona erdi ve ben ilk defa demir kapıların ardında gizli güneşimin senin yüreğine doğmasına izin verdim.

Ben seni bir serçenin göz yaşı kadar seviyorum. Şimdi diyeceksin ki bu kadar mı ama bilmediğin bir şey var serçeler ağladıklarında ölürler.

Seni unutmayı düşündüm bu gece, bir sigaranın üstüne adını yazdım. Sigara bittiğinde unutacaktım seni, duman duman atacaktım seni içimden, rüzgar savuracaktı küllerini fakat seni unutmayı düşünürken, nereden bile bilirdim ki seni her nefeste içime çektiğimi!

Şair bensem şiirim sensin. Deli bensem, zincirim sensin. Aşık bensem aşkım sensin. Ben hala yaşıyorsam sebebi sensin.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, zannetme ki ellerim ellerini tutmayacak, kapansa da gözlerim, ebediyen son sözüm seni seviyorum olacak.

Bazen şarkılar bile anlatamaz aşkımı sana, ne şiirler anlam bulur ne şarkılar yanında sevgilim.

Bulutlara yazacağım sana olan sevgimi, yağmurlar yağdığında anlayacaksın sana olan hasretimi.

Aşk, acılar içinde yaşanan zamana bir gülücüktür.

Neyin var?” sorusuna “sen yoksun” diyesim var. Bildiğin gibi değil.

Güneşin buz tuttuğu bir alev görürsen o bil ki senin için yanan kalbimdir.

Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki?

İnsanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken ayakları altında ezilen papatyaların farkına bile varmazlar.

Bir delinin seni öpmesine izin ver, ama bir öpücüğün seni deli etmesine izin verme.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.

Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!

Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum.

Rüzgarın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun.

Eğer aşkta güzel bir an varsa oda başkalarını baştan çıkartan o yüreğin benim için kan ağladığı zamandır.

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi parlıyordu. Ama ben seni güneşi seçtim. Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.

Dünde bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy.. Ben hep oradayım.

En büyük okyanusta bir su damlası olmak, uçsuz bucaksız sahilde bir kum tanesi olmak ama en önemlisi milyonlarca insanın içinden senin sevgilin olmak…

Bir yudum mutluluk, peşinden koşuyorum, ne olacak halim bilmiyorum, sevmişim seni bir kere, doyamadan gidiyorum.

Sizde Kendi aşk sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

Reklamlar

"Aşk Sözleri" için toplam 86 yorum yapmış

 1. senem   04 Temmuz 2016 at 22:58

  artık seni seviyorum diyene tek 1 cevabım var kaç günlüğüne????????? :):)

 2. samet   08 Haziran 2016 at 13:09

  ben yanıldım hayat vurma yüzüme
  yol verdim sevdanın en delisine
  o yüzden ömrümden giden gidene
  şu yalnız başımı eğdirme beni

 3. SUDE   21 Mayıs 2016 at 09:48

  YA FARKIMA VARDIĞINDA FARKI KALMAMIŞ OLURSA

 4. Mustafa   03 Nisan 2016 at 18:07

  Aşk sözleri kısa, aşk sözleri yeni, aşk sözleri facebook, aşk sözleri twitter, en güzel aşk sözleri 2016

 5. deniz   29 Mart 2016 at 16:03

  Ey Sevgili!
  -Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
  -Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni

 6. mikail   09 Mart 2016 at 16:16

  bazen diyorum ki ne olacak söyle gitsin sonra diyorum ki söyleyince ne olacak sus bitsin

 7. melike kose   02 Mart 2016 at 21:21

  Sana ayetle sesleniyorum sevdiğim
  ”Ve Ellefe Beyne Kulubihim”
  Klaperi birbirine ısındıran Allah’tır 🙂

 8. fatma nur cansu kaplan   01 Mart 2016 at 18:54

  aşkım benim nekadarda özledim F..:…:::: M ONUN KADAR KİMSE VERMEDİ BANA DEĞER AŞKIM KALBİMİ O GÜLDÜRDÜ ONU ÇOK KÖTÜ SEVİYORUM

 9. sadece seni seven   29 Şubat 2016 at 19:41

  hani sorarlar ya sevmek nasıl bişey diye bak kardeşim birisini tanıyor sun ona bağlanıyor sun tüm sevginle tüm kalbinle bağlanıyor sun ona o kadar çok ısınıyorsunuz ki bir birinize 1 dk ayrı kalamıyorsun ondan o kadar çok seviyor sun ki sevdiğini kimselere anlatamıyor sun sevdiğin kadına bile nasıl nerden başlayacağını bir türlü bulamıyor sun sadece elinde telefonun karşın da da resmi oluyor başlıyor sun içten anlatmaya aşık çocuk diyorlar sana ama neden böyle içten yazdığını kimse bilmiyor ki gün geçtikçe daha çok bağlanıyorsun ona çünki gün geçtikçe daha çok seviyorsun onu ve sana seviyorum deyişi aklını alıyor seni taaaa kimsenin bulamayacağı yere götürüyor kayboluyor sun gözlerinin içine baktığında sanki cennete dalıyorsun hiç çıkmak istemiyor sun ondan onun düşünüyor sun her gece çok özlüyorsun onu ve ağlıyor sun onun için delice özlüyor sun ve kimseye söyleyemiyor sun ki çünki kimse anlamıyor onu nasıl çok sevdiğimi mutlu olmak istiyor san sevecek sin tüm sevginle sevecek sin her gece hayalini kuracak sın isteyecek sin.. 17 – 08 – 2015 de başladım ve de nefesim bitene kadar seveceğim seni
  SENİ ÇOOOKK SEVİYORUM MİNİK KUŞUM

 10. edik   16 Şubat 2016 at 19:22

  seni ne kadar sevsemde beni yine sevmedin amma allah sevdi

 11. simab   16 Şubat 2016 at 16:26

  aşk bir sanat olsaydı ben sanatkar olurdum sevgilim..

 12. maviligri_111_   24 Ocak 2016 at 12:45

  eğer canını yakıyorsa gülüşüm benim kalbimde senin yerin yoktur gülüm 😀

 13. Atakan   18 Ocak 2016 at 21:54

  Benim sevdiğim renk senin gözlerinde kaldı sevgili…

 14. çiek   04 Ocak 2016 at 12:34

  ask bu dunya da kı en guzel duygudur eger bu duygu karsııklıysa işte o zaman aşkın ne kadar da cok güzel olduğunu anlayacaksınız ben karşılıklı ask yaşıyorum hepinize benım aşkım gıbı aşk nasip olur İnşaAllah

 15. sofi   29 Aralık 2015 at 16:03

  Aşk Bir Heves Olduğu için hiç aşık olmadım, Sevda bir Nefes olduğu için, Sadece Sevdalandım…. ( ? ).

 16. uygar   26 Aralık 2015 at 19:41

  aşk dediğin gelip geçicıdir bu sözü unutma 😉

 17. onur   07 Ekim 2015 at 20:34

  iyi

 18. Firari gecem   27 Eylül 2015 at 06:52

  Gökyüzündeki yıldızları avucuna bırakacak gücüm yok ama,lakin senin sevgini taşıyacak kadar büyük yüreğim var

 19. ahmed   10 Ağustos 2015 at 16:17

  çok güzel sözler var

 20. Selvigül   30 Temmuz 2015 at 15:11

  – Hoşçakal Sevgilim –

  seninle yaşadığımız o güzel günleri

  Birde sakın beni unutma

  – Hoşçakal –

 21. Selvigül   30 Temmuz 2015 at 15:09

  Elimde kadeh
  karşımda resmin
  hem içiyorum
  hemde sana aqlıyorum vicdansız …!!

 22. ranna   21 Temmuz 2015 at 00:52

  ben senle anlamlıyım BARISIM sensiz anlamsız

 23. ranna   21 Temmuz 2015 at 00:50

  ben senle anlamlıyım BARIŞ sensiz anlamsız

 24. nurullah   28 Haziran 2015 at 20:37

  sana bir kutu çikolata göndersem hepsi ısırılmış olsa ve hepsinin içindebir kağıt olsa şöyle yazsa-hepsini denedim senin kadar güzelini bulamadım

 25. mehmet   15 Haziran 2015 at 12:40

  Hayatta üç şeyi çok sevdim.1 seni 2 seni seven kalbimi 3 seni seven kalbimi seven kalbini

 26. sude   28 Mayıs 2015 at 16:21

  off aşk

 27. fikretcan   20 Mayıs 2015 at 20:44

  hayatımda 2 hedef vardı 1 milli takıma girmek biride senle evlenmek milli takım oldu ama sen yoksun bu hayat neye yarar

 28. zafer urhan   09 Mayıs 2015 at 12:54

  incecik belinle parlak gözlerinle en çok ta güzelliğinle kalbimi çaldın

 29. murathan yazar   08 Mayıs 2015 at 14:49

  Kendime yakisani severim. Herkeze yapisani degil

 30. misafir   06 Mayıs 2015 at 19:44

  bn bir çoçuğu seviyodum ama çıktığı var ne yapmalıyım

 31. zeynoo   28 Nisan 2015 at 22:13

  aşkk benimkinin ismi osmannn

 32. seranay   14 Nisan 2015 at 15:57

  hayatta onun sayesinde dayanıyorum askımmmmmmmmmmmmmmmmmmm FURKAN

 33. Melike   15 Mart 2015 at 07:14

  anayasamızın 269. maddesine göre seni tutukluyorum, kalbime kilitliyorum, sakın kaçmaya çalışma çünkü seni seviyorum ♥♥♥

 34. Elif Aslan   03 Mart 2015 at 16:39

  Mutlu olmak kimin umrunda sen yanımda ol yeter 😀 <3 😉 😉 😉 😉 😉 :* :* :* <3 <3 <3 <3

 35. Elif   03 Mart 2015 at 16:36

  Sen benim bakmaya bile gerek duymadığım ezberimsin ♥

  Gülüşün diyorum çok datlu ♥ 😀

  Onun gülüşü varken milletin kahkahasından banane ki 😀 <3 ♥ ☺

Leave a Reply

Your email address will not be published.