Ankaradaki Epilasyon Merkezleri

Ankaradaki Epilasyon Merkezleri Ankarada Epilasyon Merkezleri Ankara ilimize ait epilasyon merkezlerinin telefon numaralarını buradan öğrenebilirsiniz arkadaşlar.

Ankaradaki Epilasyon Merkezleri

ArtPlast lazer Epilasyon Kliniği – Gaziosmanpaşa
Lazer Epilasyon Gaziosmanpaşa MeDioStar MIXT yüksek enerjili diod lazer ile çok açıktan çok koyu tene kadar değişen bir spektrumda tüm cilt tiplerine rahatlıkla uygulamalar yapılabilmektedir.Tel: 0312 448 23 61
İl : Ankara

EPİLAFORM
LAZER EPİLASYON KAVAKLIDERE. Alexandrite lazer sistemi ile istenmeyen tüylerinizden kurtulun. Detaylı bilgi ve çok özel fiyatlarımız için 0312.4670707 arayınız.
İl : Ankara

BİLGEM GÜZELLİK UZMANLIĞI EĞİTİM MERKEZİ
Bilgem güzellik uzmanlığı eğitim merkez meb sertfikalı ve özel eğitim vermektedir.Güzellik uzmanlığı,estetisyenlik, makyaj, ıpl ve lazer epilasyon,kalıcı makyaj,protez tırnak, eğitimleri verilmektedir
İl : Ankara

ÇAĞDAŞ FAZİLET CİLT BAKIMI VE EĞİTİM MERKEZİ
Hijyenik ortamda, deneyimli uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen onlarca hizmetimiz mevcuttur.
İl : Ankara

EPİLAZER LAZER EPİLASYON GÜZELLİK MERKEZLERİ KIZILAY
2003 yılında Tunalı Hilmi Şubesi ile hizmet vermeye başlamış olan Epilazer Güzellik Merkezleri, uzman ve deneyimli kadrosuyla kısa zamanda özellikle estetik lazer epilasyon alanında öncü bir kuruluş haline gelmiştir.TUNALI-BAHÇELİ-KIZILAY-BATIKENT ve KIRIKKALE olmak üzere 5 ayrı merkezde hizmet vermeye devam etmektedir.Kullanılan Lazer Epilasyon Cihazları Amerikan FDA ( Food and Drug Administration) onaylı olup muayene ve danışma ücretsizdir.
İl : Ankara

GİZSPA ESTETİK GÜZELLİK MERKEZİ KIZILAY
Ankara nın ilk SPA merkezi olması ve bu konseptte sunduğu hidroterapi ve özel vücut bakımları ile de kalitenin sizleri beklediği bir mekandır. Bay ve bayanlara küvet ve kapsül bakımlarında hidroterapi, bitki ve çamur banyoları, yosun uygulamaları, aromaterapi, buhar banyosu, infrared bakımları, vibrasyon masajı, jet duşlar ve sualtı masajı ile toksinlerden arındırma, stres azaltıcı bakımlar yapılmaktadır.
İl : Ankara

LAZERLİFE GÜZELLİK MERKEZİ
Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve sağlıklı yollarından biridir. Lazer epilasyon cihazları sayesinde oluşan lazer ışığı, kılların içindeki melanin tarafından emilerek kıl köküne iletilir. Kıl köküne ulaşan lazer ışığı da kıl kökünü tahrip ederek bir daha kıl çıkmamasını sağlamış olur.
İl : Ankara

LİNYA LAZER GÜZELLİK MERKEZİ
Medikal estetik hekimi ve akupunkturist Dr. Nilgün Bozdağ ve Uzman estetiysen Şenay Şengül tarafından kuruldu.
İl : Ankara

ARTPLAST ESTETİK CERRAHİ VE LAZER KLİNİĞİ
ArtPlast 2006 yılı Ocak ayından itibaren Ankara da hastalarına özel olduklarını hissettiren bir hizmet anlayışı içinde geleceğe doğru uzanmaktadır.
İl : Ankara

BEAUTY LİFE WELLLNESS CLUB ESTETİK VE GÜZELLİK SALONU ATAKULE
Profesyonel kadromuz, güzellik uzmanları ve doktorlarımızla güzelliğinize güzellik katmak veya hala farkedemediğiniz güzelliğinizi keşfetmek için şık dizayn, içaçıcı ortamlar, güleryüzlü hizmet ve en önemlisi temiz ve hijyen uygulama titizliği ile konforlu mekanlarımızda Cilt Bakımları – Vücut Bakımları – Medikal Estetik – Saç ekimi – Lazer Epilasyon – Solaryum – Kuaför ve Fitness hizmetleri sunuyoruz.
İl : Ankara

Jasmine Lazer Epilasyon
Tel no: 0 312 440 1808

Beauty Life Wellness Club Atakule
Tel no: 0 312 442 36 50

Kent Güzellik Merkezi
Tel no: 0 312 438 60 40

Foliage Güzellik Merkezi
Tel no: 0 312 467 00 70

Ankara Lazer Güzellik Merkezi
Telno: 0 312 434 4343

Clnc Lazer Güzellik Merkezi
Telno: 0 312 425 2341

Lazerlife Güzellik Merkezi
Telno: 0 312 430 0034

Epilazer Güzellik Merkezi Kızılay
Telno: 0 312 418 62 70
0 312 418 62 71

Estia Güzellik Merkezi
Telno: 0 312 418 80 60

Linya Lazer Güzellik Merkezi
Telno: 0312 425 24 93

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir