Balık Burcu Çocuğunun Özellikleri

Son Güncelleme: 06.09.2020 08:25

Balık Burcu Çocuğunun Özellikleri

Çocuğu balık burcunda doğanlar nasıl olmalı ve balık burcu çocuklarına nasıl davranılmalı hepsini bu yazımızda bulacaksınız arkadaşlar. Balık burcu erkek çocuğu ve balık burcu kız çocuğu özellikleri ile nasıl davranmalı işte yazımızda.

balik-burcu-cocugunun-ozellikleriBuyurun Balık burcu çocuklarının özellikleri nelerdir

Hüzünlü bir prenses ve prens kimliğindedir. Düşleriyle beslenen ve büyüyen bir çocuktur. İnanılmaz bir hayal dünyası vardır. Sezgileri son derece güçlü, insanlar hakkında verdiği yargılar doğru çıkan, gizli saklı hareket eden, siz daha neyin ne olduğunu anlamadan sizi minik oyunlarla kandırabilen, çok cana yakın ve sıcak tavırları olan, duygularını yüceltebilen ve öyle yaşayabilen, güzelliği dikkat çeken, gizemli duruşu olan, duyguları kolayca değişebilen, bir anı diğerine pek uymayan, aşırı duygusal, bağımlılıklarına çok düşkün olan, çabuk ağlayan, karar vermekte zorlanan, aktiflikten hoşlanmayan, uyumayı seven(en rahat uyuyan bebekler ve çocuklardır, ileriki hayatlarında da uykuyu çok severler), hayallerini gerçekmiş gibi anlatan ve yaşamaktan hoşlanan, inanılmaz öyküler anlatan ve başkalarını da bunlara inandırabilen, karşısındaki söylemeden onun derdini, hislerini çözebilen, hemence kaynaşabilen, uyum sağlamasını bilen, kendini üzecek bir şeyler bulabilen, bulunduğu ortamdaki her şarta boyun eğebilen, bir tepkisi diğerinin tam tersi olan ve bunlar arasındaki geçişi kolayca yapabilen, zengin bir iç dünyası olan, hareketlilikten hoşlanmayan, korunmaktan hoşlanan, aşırı ilgi ve sevgi bekleyen, insanlardan çabuk etkilenen, durup dururken tirajik bir şey yaratabilen, başkalarına kolayca inanan ve sonra üzülen, hayal kırıklığı yaşadığında uzun süre toparlanamayan.

Yetenekli olduğu alanlar: Psikolog, Ruhsal Danışman, Senaryo yazarı, Sanatçı, kahin, Medyum, Astrolog, Dekorasyon konusunda uzman, Sinema Sanatçısı, Doktor, Şair, Müzisyen, Dernek yöneticisi, Dert dinleyen, Reklam ve Tanıtım, Hayır işleri yapan, Ressam, Din Görevlisi, İç Mimari, Barış için Arabulucu.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. bana benziyor ayrıca yetenekli olduğum şeyler içinde iç mimari de var ve ben büyünce iç mimar olmak istiyorum burcumun davaranışlarına da uyuyorum ama neden balık burcunun en saf burç olduğunu merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir