Balık Burcu Bebeğinin Özellikleri

Son Güncelleme: 09.09.2020 05:23

Balık Burcu Bebeğinin Özellikleri Balık Burcu Bebeklerinin Özellikleri

Balık burcu bebekleri hangi özellikleri taşır ve balık burcu bebeği hakkında bilgileri uzmanların yazdıkları çerçevesinde sizlerle paylaşalım arkadaşlar.

balik-burcu-bebegiBilmiyorum benim fazla inanasım yok burçlara ama inananlar için ve söylediklerinin doğru çıktığını düşünenler için işte o özellikler.

Balık burcunda doğanlar çekingen ve mahcuptur. Hassas, duygusal, hayalperest ve sempatiklerdir. İstediklerini tatlılıkla ve güleryüz ile yaptırırlar. Sert tavırlar ve istediklerinin yapılmaması onların hemen kırılmasına ve küsmesine yol açar. nazlim.net Çok naziktirler ve çevrelerini incitmek istemezler. Burçlar kuşağının en korkağıdır. Onu korkutmayın hemen kaybolur, sık sık cesaretlendirilmeye ihtiyaç duyar.

Özenli, dikkatli ve ayrıntılı öyküler oluşturur, yalancı olabilir çünkü duygusallığı en üst düzeydedir ve kırılmamak için bu yola girebilir. Balıklar kendilerine ait olan yerlerden geri çekilmezler ve sonuna kadar sahip çıkarlar.

Aslında resim, müzik ve edebiyat gibi konularda kabiliyetlidirler, ancak hayal aleminde yaşarlar.Kendi haline bırakılırsalar daha da içine kapanırlar ve hayalleriyle başbaşa kalmayı tercih ederler. Anne ve babanın sevgi göstermesi, yaşına uygun çocuklarla arkadaşlık etmesini ve dışa dönmesini sağlamaları lazımdır. Zamanla daha atak ve girişken bir tip olur.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir