Koç Burcu Bebeğinin Özellikleri

Koç Burcu Bebeğinin Özellikleri – Koç burcu bebekleri için hazırlanmış koç burcu bebeği ile alakalı genel özelliklerin bulunduğu sayfamız arkadaşlar.

En sevdiği cümle: “Önce ben”
İyi yönleri: cesaretli, enerjik, maceraperest, sevmeyi bilen
Kötü yönleri: aceleci, sabırsız, tezcanlı

Koç burcundan olan bebek dikkatleri kendi üstüne çekmesini bilir. Onu asla görmezlikten gelemezsiniz. Onu ihmal ettiğinizi düşündüğünde, onun gözyaşlarıyla karşılaşacak ve ona ilginizi tekrar yönlendirdiğinizde ne kadar kolay sakinleştiğini göreceksiniz.

Özellikle koç burcu bebeğinin sürekli birşeylerle meşgul olması eğlenmesi açısından önemlidir.Daima ilgi beklediği için belli bir süre sonra kendinize zaman ayıramadığınızın farkına varmanızda muhtemeldir. Cesaretli, kontrollü ve daima ilgi bekleyen koç burcu bebeği sizden gelen ilginin farkına vardığı andan itibaren de sımsıcak sevgisini tatlı gülücükleri ile hissettirecektir.

Bu özellikleri ile Koç Burcu çocuklarının ilk dönemlerinden itibaren disiplin edilmeye fazlası ile ihtiyaçları olacaktır.Oldukça dinamik olan bu burcun bebeği ilk zamanlarda sizi biraz yorabilir. Bu sepeple ilk andan itibaren belli başlı kuralarınızdan taviz vermememiz sizin için faydalı olacaktır.

Bu kadar hareketli bir bebek elbette boş durmayacak ve daima birşeyleri karıştırıp kurcamala çabası içinde olacaktır.Bu sebeple sizde olduğunuzdan daha dikkatli davranmalı ve anlık oluşabilecek kazalara karşı minik bebeğinizi korumalısınız.
Bebeklik süresince oldukça sesli oyuncaklara ilgi gösterecektir.Birden bire gülüceklerinin yerini gözyaşları alırsada sakın şaşırmayın…
Doğumunuzdan itibaren sizi ; kendisi gibi hareketli ve canlı tutmayı başaracaktır.
Minik bebeğiniz ile işiniz biraz zor olsa da, ona değer..

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir