13 Temmuz 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 09.09.2020 20:37

13 Temmuz 2016 Çarşamba Günlük Burçlar

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Bugün kendi istek ve talepleriniz doğrultusunda baskıcı tavırlarınız hem iş hem özel ilişkilerinizi etkileyebilir. Karşınızdakilerin duygularına otoriter ve mesafeli davranmanız ciddi bir tartışmaya ve öfkeye yol açabilir. Kariyerinizde yoğun bir süreç geçirmekte olduğunuz için ailenize vakit ayıramamanız kontrolünüzde olmayan sonlanmalara neden olabilir.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Çalışma hayatınızda duygusal davranışlarınız bugün zarar getirebilir. Endişeleri bir kenara koyarak akılcı değerlendirmeler yapmalı, girişimlerinizi bir süre için ertelemelisiniz. Olaylara objektif bir yaklaşım sergileyememeniz kontrol edemediğiniz gelişmeleri neden olabilir. Eskiyle tüm bağınızı kesmeniz ve alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz iyi olacaktır.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Bugün sevdiklerinize karşı fazla korumacı yaklaşabilir, eskiye olan bağlılığınızdan dolayı duygusal yıpranmalar yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize varmak için gösterdiğiniz çaba keyif ve mutluluklarınızdan vazgeçmenizi gerektirebilir. Romantik ilişkilerinizde yaşanabilecek gelişmeler öfkeyle ani tepkiler vermenize ve sonuçlarından üzülmenize yol açabilir.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Bugün bazı bitiş ve başlangıçlar yaşayabilir; oldukça gerilimli ve hareketli saatler geçirebilirsiniz. Ani ve fevri davranışlar aile hayatınızda gel gitlere neden olabilir.Karşınızdakilerin sizi duygusal olarak yıpratabilir; hırsınıza yenilerek gereksiz kavgalara girebilirsiniz. Akılcı davranmaktan yana olmalı; doğru bilgilerden yola çıkarak adım atmaya gayret etmelisiniz.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Bugün kuzen, komşu, kardeş veya yakın çevrenizle yaşayacağınız olaylarda duygularınızın etkisi ile davranmanız öfkeli söylemlere neden olabilir. Objektif düşünmeye çalışmalı; değerlendirmelerinizde akılcı olmalısınız. Kontrol edemediğiniz ani olaylar üstünüzde baskıya yol açabilir. Çıkacağınız yolculuklarda, atacağınız imzalarda dikkatli olmalısınız.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Finansal konularda sizi endişeye sürükleyen gelişmelerin yaşanması duygusal tepkiler vermenize neden olabilir. Ekonomik gelirlerinizi dengede tutmak ve ailenin kaynaklarını korumak adına savaş vermek zorunda kalabilirsiniz. Bir anda yaşanan gerilimler öfkenizi kontrol edememenize ve duygusal yıpranmalara yol açabilir. Harcamalara ve borçlanmalara karşı dikkatli olmalısınız.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Burcunuzdaki Ay’ın etkisi ile kendinizi ve isteklerinizi daha güçlü ifade edebilirsiniz. Fakat karşınızdakilerin uzlaşmaz tavırları kendinizi korumak için ciddi bir mücadele vermenizi gerektirebilir. Bugün her türlü ilişkinizde çok dikkatli olmalı, çatışma sürecinde öfkenize yenilmemelisiniz. Mantıklı düşünmeye gayret etmeli; hırsla atılan adımların tehlikeli olabileceğini hesaba katmalısınız.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Ailevi konular ya da sevdiklerinizi ve değerlerinizi koruma isteğiniz huzursuzluk yaratabilir; içten içe kendinizi yıpratabilirsiniz. Bugün düşmanlıklara ve saldırılara karşı dikkatli olmalı, kontrol edemediğiniz olaylar için gereğinden fazla öfkelenmemelisiniz. Sonradan pişman olmamak için akılcı değerlendirmelerde bulunmalı; girişimlerinizi ertelemelisiniz.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Bugün aile ve arkadaşlık ilişkilerinde sık sık geçmişe takılabilir, değişime direnebilirsiniz. Hedeflerinize tutkuyla bağlılığınız sürekli ilerlemek istemenize yol açabilir. Fakat yaşanan aksiliklerden dolayı planlarınızı ertelemeniz öfkelenmenize neden olabilir. Sevdiklerinizle ilişkilerinizde aşırı korumacı davranmaktan vazgeçmeli, olayları olduğu gibi kabullenerek sakinliğinizi muhafaza etmelisiniz.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

İş ve sosyal hayatınızı etkileyecek gelişmeler karşısında öfkeli tavırlar sergileyebilirsiniz. Ev, aile ya da toplumsal konumunuzla ilgili konularda aşırı korumacı davranmanız duygusal yıpranmaya neden olabilir. Bugün ilişkilerinize ve söylemlerinizde dikkatli olmalı, tartışmaların sonucunun beklenmedik bitişlere yol açabileceğini bilerek hareket etmelisiniz.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Görüş ve düşüncelerinizde eskiye sıkı sıkıya bağlılık göstermeniz ani gelişen düşmanlıklaraneden olabilir. Size verilen bilgilerin doğruluğunu araştırmadan karar almamalı, sağlığınıza dikkat etmeli; heyecan yaratacak olaylardan uzak durmalısınız. Öfkeli söylemler hem aile hem de yakın çevre ilişkilerinde çatışmalara yol açabilir, yolculuklarda dikkatli olmalısınız.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Finansal konular gündeminizde önemli bir yer tutabilir. Ortak kazançlar, kira gelirleri, vergi, sigorta veya borsa ile ilgili sizi krize sürükleyen gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ailevi değerleri muhafaza etmek adına fazla korumacı davranmanız çatışmalara yol açabilir. Duygusal yıpranmalar öfkenizi kontrol edememenize neden olacağından akılcı davranmaya gayret etmeli ve mantıklı değerlendirmeler yapmalısınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir