Oğlak Burcunun Güçlü Yönleri

Oğlak Burcunun Güçlü Yönleri Nelerdir?

Önderlik gücünün, sabrın ve köklülüğünün, yapılanmanın ve güvenliğin temsilcisi siz Oğlaklar, evrensel enerjiler öğrendiklerinizi başkalarına sunabilmeniz, gösterebilmenizi sağlar.

Yöneticiniz Satürn gezegeninin güçlü titreşimleri altında, güvenle ilerlersiniz. Toplum içindeki konumunuzu, hedeflerinizi gerçekleştirerek sağlamlaştırabilirsiniz.

Hırsınız yolunuzdaki azığınız, amaçlarınız itekleme gücünüz, bugüne dek oluşturduğunuz tecrübeler ışığınızdır. Eğer sizler olmasaydınız, başarı denilen olguyu tanır mıydık, elde ettiklerimizin değerini bu denli anlar mıydık? Hayır bu asla mümkün olmazdı.

Evren size sabır denilen muhteşem bir güç sunmuştur. Bu güç eninde sonunda sizi ödüllendirir, ektiğiniz her tohumun ağaca, ağaçların ormanına dönüşmesini sağlar.

Hiç şüpheniz olmasın ki, bugüne dek verdiğiniz emek, gösterdiğiniz çaba karşılıksız kalmaz. Her öğrendiğiniz bilgi sizi başarıya götürür ve mihenk taşı olur.

Doğal yetenekleriniz ve çalışkanlığınızla her tür kaynağı pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Siz Zodyak çemberinin en üstünde yer alan bir burçsunuz. Diğer burçlara yol gösterebilen, onlara örnek olabilen kuvvetli ve güvenilir kişilersiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir