Yay Burcunun Güçlü Yönleri

Yay Burcunun Güçlü Yönleri Nelerdir?

Yay burçları olaylara karşı içlerinde olan inanç ve azimle sağduyulu davranırlar. Onlar için çözümü olmayan bir şey yoktur ve her zaman bu yolu bulmak için uğraşırlar.

Sıradan şeyler size cazip gelmez. Hep en zor yollara gider ve bunu başarınca onun verdiği hazzı mutluluğu yaşarsınız.

Sevgili Yaylar, ufukların kaşifi, yeniliklerin müjdecisi, inancın güçlü temsilcileri olan sizler, ortak bilinç duygusu içinde, muhteşem yeteneklerinizi her alanda gösterebilen, diğerlerine yol gösterebilen, evrensel enerjinizin size çizdiği yolda güvenle ilerleyen burçlar kuşağının gezginci şövalyelerisiniz.

Baktığıyla yetinmeyen, bilgilenmek için delice arzu duyan, her zaman için yüksekleri hedefler ve özgüven duygunuzu ayakta tutabilirsiniz.

Hayatın zorlu yollarında, karşınıza çıkabilecek her türlü engeli, yöneticiniz Jüpiterin size verdiği inanç gücüyle aşarsınız.

Sizler uzak yolların kaptanlarısınız. Bilindik yollarda ilerlemek yerine, kendinize yeni bir hayat kurabilmek için uzakları hedef alırsınız.

Büyümeye, gelişmeye, genişlemeye açık ruhunuz, sıradan olanla asla yetinmez, rutin bir hayatın içinde kaybolup gitmeyecek kadar özeldir. Hangi engel, hangi kişi ve durum sizin bağımsız karar alma gücünüzün önüne geçebilir ki?

Hangi sorun, inancınızla aşılmaz ki? bilgilenmek için zirvelere çıkabilir, öğrendiklerinizi başkalarıyla paylaşarak onların da büyümelerini sağlarsınız. Tecrübelerinizi başkalarıyla paylaşabilecek kadar yüce gönüllüsünüz. Ne zaman sıkışsanız evren tüm gücüyle sizi sarıp sarmalar.

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir