İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yay Burcunun Güçlü Yönleri

Yay Burcunun Güçlü Yönleri –

Yay

Sevgili Yaylar, ufukların kaşifi, yeniliklerin müjdecisi, inancın güçlü temsilcileri olan sizler, ortak bilinç duygusu içinde, muhteşem yeteneklerinizi her alanda gösterebilen, diğerlerine yol gösterebilen, evrensel enerjinizin size çizdiği yolda güvenle ilerleyen burçlar kuşağının gezginci şövalyelerisiniz.

Baktığıyla yetinmeyen, bilgilenmek için delice arzu duyan, her zaman için yüksekleri hedefler ve özgüven duygunuzu ayakta tutabilirsiniz.

Hayatın zorlu yollarında, karşınıza çıkabilecek her türlü engeli, yöneticiniz Jüpiterin size verdiği inanç gücüyle aşarsınız.

Sizler uzak yolların kaptanlarısınız. Bilindik yollarda ilerlemek yerine, kendinize yeni bir hayat kurabilmek için uzakları hedef alırsınız.

Büyümeye, gelişmeye, genişlemeye açık ruhunuz, sıradan olanla asla yetinmez, rutin bir hayatın içinde kaybolup gitmeyecek kadar özeldir. Hangi engel, hangi kişi ve durum sizin bağımsız karar alma gücünüzün önüne geçebilir ki?

Hangi sorun, inancınızla aşılmaz ki? bilgilenmek için zirvelere çıkabilir, öğrendiklerinizi başkalarıyla paylaşarak onların da büyümelerini sağlarsınız. Tecrübelerinizi başkalarıyla paylaşabilecek kadar yüce gönüllüsünüz. Ne zaman sıkışsanız evren tüm gücüyle sizi sarıp sarmalar.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir