Rüyada Karikatür Görmek

Rüyada karikatür görmek ne anlama gelir? Rüya karikatür çizmek, karikatür dergisi görmek, ihanete uğramak manasına gelir.

Son Güncelleme: 25.01.2021 04:27

Karikatür rüyası anlamı ve yorumu

Rüyada karikatür görmek, kıskanacağınız birisi olacağına yada sizi kıskanan birisine alamettir. Ayrıca karikatür rüyası, bu kıskançlık yüzünden tartışmalar yaşayacağınızın işaretidir.

Rüyada karikatür çizmek, kariyer hedeflerinize ve istediğiniz makama ulaşacağınıza işarettir. Yine bu rüya ile yakında birileriyle ortak işlere başlayacaksınız demektir.

Rüyada karikatür albümü görmek ve incelemek, yapacağınız bir hatadan dolayı etrafınızdaki insanlar tarafından küçük görülmek, alay edilmek demektir.

Rüyada karikatür dergisi görmek, ihanete uğramak manasına gelir. Bu rüya ile çok güvendiğiniz ve kendisinden asla şüphelenmediğiniz birisinin ihanetine uğrayacaksınız.

Karikatür rüyası anlamı olumlu yönden tabir edilirse, hoşunuza gidecek bir haber almak ve herkesin tanıdığı birisi ile arkadaşlık kurmak demektir.

Rüyada karikatürist tarafından karikatürünün çizildiğini görmek, şimdi değilse bile ilerleyen zamanlarda herkesin tanıdığı bir insan olacağınıza delalettir.

Rüyada bir karikatüristle dost olmak, ünlü bir lokal yada derneğe giderek orada kendinizi tanıtacağınıza ve sizi çok seveceklerine alamettir.

Rüyada karikatür sergisi görmek, ülkenin en önde ve nam sahibi insanlarla tanışmak, onlara kendinizi kabul ettirmek ve arkadaşlıklarını kazanmak demektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir