Astrolojik Burçlar

Astrolojik burçlar sayfamızda, karşınızdaki kişinin (patronun, karın yada kocan) burcuna göre kendinizi ve hareketlerinizi konumlandırmanız için yazılar bulabilirsiniz.

Koç

Patronunuz Koç burcu ise,
Asla hatasını düzeltmeyin çaktırmadan kendisinin bulmasını sağlayın. Ben biliyorum havalarına girmeyin, sinirliyken gözüne ilişmeyin.

Karınız Koç burcu ise,
Yalan söylemeyin. Erkeğine göre çok daha uyanık olan koç kadını yalan söylediğinizi anında anlayacak ama çaktırmayarak, kedinin fareyle oynadığı gibi sizinle oynayacaktır. Ve çok kısaca belirtelim; yalana tahammülü yoktur.

Kocanız Koç burcu ise,
Kavga anında bile olsa onu küçük düşürmeyin. Acısını mutlaka çıkaracaktır.

Boğa

Patronunuz Boğa burcu ise,
Güvenini sarsmayın, ilişkilerini güven üzerine kuran boğa insanı, özellikle de patron konumundaysa çalışanına güvenmek ister.

Karınız Boğa burcu ise,
Yaptığı yemeği sonuna kadar bitirin ve asla dağınık bir sofrada yemek yeme konusunda ısrar etmeyin. Boğa kadını güzellikleri, özellikle de kendi yarattıklarını paylaşmayı sever.

Kocanız Boğa burcu ise,
Kocanızın karnı açsa onunla asla tartışmayın. Boğa burcu açken sinirli olur. Bu yüzden tartışmanızı yemekten sonraya erteleyin.

İlgili Makaleler

İkizler

Patronunuz İkizler burcu ise,
Yalan söylemeyin. Gayet zeki olduğundan, yalanı hemen anlar. Hızlı olun, sabırsız ikizler yavaş elemandan nefret eder. Yenilikçi düşünün.

Karınız İkizler burcu ise,
Özgürlüğünü kısıtlamayın. Telefonda arkadaşlarıyla sohbete daldıysa kızmayın, buna alışmalısınız.

Kocanız İkizler burcu ise,
Özgürlüğünü kısıtlamayın, forma sokmaya çalışmayın, olayları uzatmayın. Dediğim dediktir haberiniz olsun.

Yengeç

Patronunuz Yengeç burcu ise,
Ailesiyle ilgili önemli günleri ona mutlaka hatırlatın. Çalışırken asla rahatsız etmeyin. Prim, zam gibi isteklerde bulunurken en mutlu anını kollayın.

Karınız Yengeç burcu ise,
Anne olmak istiyorsa engellemeyin. Sizi yemekleriyle beslemek isterse direnmeyin.

Kocanız Yengeç burcu ise,
Annesiyle olan ilişkisini gırgıra almayın. Hele ki annesine dil uzatmaya, ya da bir şey söylemeye kalkışmayın. Kayınvalidenizle takışmayın. Kaybeden siz olursunuz.

Aslan

Patronunuz Aslan burcu ise,
İşiniz var demektir. Egosunu incitecek minicik bir kırıntıdan bile kaçının. Masadaki düzenini değiştirmeye kalkmayın. Gürlediğinde kaçın. Onun gibi bir patronunuz olduğu için ne kadar gurur duyduğunuzu dile getirin.

Karınız Aslan burcu ise,
Ucuz hediye almayın, ayrılma sebebiniz olabilir. Gün içinde fırsat buldukça güzelliğinden söz edin. Işıl ışıl parladığını ve dünyanın en hoş kadınıyla birlikte olmanın ne kadar büyük bir şans olduğunu söyleyin. Kendisini bir kraliçe gibi hissetmesini sağlayın.

Kocanız Aslan burcu ise,
Bakımsız olmayın, toplum içinde kavga etmeyin. Giyiminize dikkat edin, beraberinde onun kılık kıyafetini de önemseyin. Yaptıklarını sürekli övün. Kendisini bir kral gibi hissetmesini sağlayın.

Başak

Patronunuz Başak burcu ise,
Sistemsiz ve dikkatsiz davranmayın. Başak patronu sinirli olur. Gözü üzerinizde olacaktır. Hatalarınızı ortaya çıkarabilir. Detaylara önem verin. Masanızın üstünün derli toplu olmasına dikkat edin.

Karınız Başak burcu ise,
Pis ve dağınık olmayın ve eğer geç kalacaksanız mutlaka haber verin. Akşam yemeklerini kaçırmayın. Mali konuları ona bırakın. Karlı çıkarsınız.

Kocanız Başak burcu ise,
Dağınık ve pis olmanız sık sık kavga etmenize neden olacaktır. Utangaç olan başağın, toplum içinde üzerine gitmeyin.

Terazi

Patronunuz Terazi burcu ise,
Bakımsız olmayın. Çevrenizdekilere adil davranın. Siz onun işlerini pratikleştirmek için oradasınız, ondan hızlı olmasını beklemeyin.

Karınız Terazi burcu ise,
Onu, kötü görünümlü bir evde ya da semtte oturmaya zorlamayın. Sabahları çıkarken çabuk hazırlanmasını beklemeyin.

Kocanız Terazi burcu ise,
Kocanızın dış görünümüne özen gösterin. Kıyafete verdiği parayı eleştirmeyin. Sorun getirmeyin aksine sorunları siz çözmeye çalışın.

Akrep

Patronunuz Akrep burcu ise,
Gizli işler çevirmeye kalkışmayın, burnunun sizden çok daha iyi koku aldığını unutmayın.

Karınız Akrep burcu ise,
Onu aldatmak gibi bir düşünceyi aklınızdan bile geçirmeyin. İntikam soğuk yenen bir yemekse bunu en soğuk yiyecek kişi akreptir. Burnunuzdan getirir, öldürmeden bırakmaz.

Kocanız Akrep burcu ise,
Ondan gizli işler çevirmeyin ve en önemlisi onun gururuyla oynamayın. Karışmayın fena incitir! Cinsel anlamda cazibenizi yitirmeyin.

Yay

Patronunuz Yay burcu ise,
Yanlışlıkla onunla rekabete girmeye kalkmayın. Harcar sizi. Çözümsüzlük yaratmayın. Sinirine dokunmayın. Hoş bunun için yapılacak pek bir şey yok. Açıkçası, insan ilişkilerinde son derece başarılı yaylar, zaman zaman bir kişiye takarlar.

Karınız Yay burcu ise,
Asla özgürlüğünü kısıtlamayın. Seyehatlerine ve lüzumsuz harcamalarına karışmayın. En kötüsü sıkıcı olmayın, anında terk edilirsiniz.

Kocanız Yay burcu ise,
Asla özgürlüğünü kısıtlamayın. Flört etmeyi bırakmayın. Yine en kötüsü sıkıcı olmayın, mutlaka sizden daha eğlenceli birilerini bulacaktır.

Oğlak

Patronunuz Oğlak burcu ise,
Herşeyi yapın ama asla zam istemeyin. Çalışkan olun. Zamanında işlerinizi bitirin. Kurallara bağlı kalın. Disiplinli çalışmaya özen gösterin.

Karınız Oğlak burcu ise,
Bayramlarda ailesine ziyaret konusunda problem çıkarmayın. Onun lafından çıkmayın. Evi yönetmesine izin verin. Kazancınızı ondan gizlemeyin. Sadakatsizlikten kaçının. Düzenli yaşamaya gayret gösterin. Yalan söylemeyin.

Kocanız Oğlak burcu ise,
Bana para bırak demeyin, sakın ola savurganlık yapmayın. Ekonomik olun, daha da ekonomik olun.

Kova

Patronunuz Kova burcu ise,
Sizi özgür bıraktı diye işin suyunu çıkartmayın. Arkadaşınız gibi gözükse de, unutmayın o bir patron.

Karınız Kova burcu ise,
Geleneksel ev kadınını unutun. Onu kalıplara sokmayın. Enteresan inançlarına ve hobilerine karışmayın.

Kocanız Kova burcu ise,
Eğer aydınlanmak için Hindistan’a gideceğim diye tutturursa engellemeyin. Evinizi eşyayla doldurmayın. Unutmayın kovaların eşyadan çok yaşam alanına ihtiyaçları vardır.

Balık

Patronunuz Balık burcu ise,
Merhametinden yararlanmayın. Onun hayrına bile olsa pinti olmayın.

Karınız Balık burcu ise,
Harcamalarına, ufak tefek yalanlarına, ayakkabı tutkusuna karışmayın.

Kocanız Balık burcu ise,
Sakladığı ilkokul defterlerini atmaya zorlamayın. Balıkların eşyalarıyla kurdukları ilişkiler duygusaldır. Arkadaşlık ilişkilerini eleştirmeyin ve para kontrolünü ona bırakmayın, batarsınız.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. hayır yengeç en mal burçlardan biridir. kalleş ruh hastası ilgi budalası alıngan ve alık insanlardır. evlat olsalar eldivenle sevilirler. en iyi yanları yetenek avcısı olmalarıdır.

  2. yengeç burcu olduğum için çok şanslıyım bu burçn mükemmel

  3. ben yengeç burcuyum ve bütün özelliklerini taşıyorum çok ilginç

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir