Balık Burcunun Anlaştığı Burçlar

Son Güncelleme: 17.09.2020 23:15

Balık burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar nelerdir erkek vede kadın için bu yazımızda anlatmaya çalışalım arkadaşlar. Balık burcunun en iyi anlaştığı burçlar ve uygun meslek seçimi de bu yazımızda beyler bayanlar.

İşte Balık Burcunun Anlaştığı Burçlar Nelerdir?

Anlaştığı Burçlar

Çok iyi : Yengeç ve Akrep
İyi : Oğlak, Kova, Koç ve Boğa
Kötü : İkizler, Başak, Yay
Ne iyi ne kötü : Aslan ve Terazi

Uygun Meslekler

1. Duyarlılık gerektiren meslekler

Doktor, veteriner, psikiyatr, hasta bakıcı, öğretmen, sosyal yardım görevlisi, din görevlisi.

2. Sanatsal meslekler

Müzisyen, tiyatro – opera rejisörü, tasarımcı, metin yazarlığı, rektör, yazar, galeri sahibi, kütüphaneci, politikacı.

İş Hayatı

Balıkların hayal dünyasında yaşıyor olmaları, iş yaşamlarını fazla etkilemez. Sadece doğru mesleği bulmaları gereklidir. Genç Balık için meslek seçimi çok zordur. Genelde iş hayatının gerekleri ve görevleri hakkında gerçekçi olmayan fikirleri vardır. Onlar için hayallerini gerçeklere uydurmak çok zordur. Mesleklerinde mutlu olmaları için, diğer burçlara göre daha iyi iş koşullarına ihtiyaçları vardır. Kendi kariyerlerinden başka hiçbir şey düşünmeyen, suratsız ve kavgacı arkadaşlar, hassas Balık için iş yerini cehenneme çevirebilir.

Bir işe girmek istediğinizde: İş yerinin sizde bıraktığı ilk etkiye çok önem verin. Hassas altıncı hissiniz iş arkadaşlarınızın size uyun olup olmadığını hemen söyleyecektir. Yani sizin için en iyisi, her gün hoş olmayan durumlarla karşılaşmamak için biraz seçici olmaktır. Doğru mesleği seçtiğinde Balık, dikkat çekici başarılar elde edebilir, özellikle de yanında kendinden daha gerçekçi düşünen ve hayallerini gerçekleştirebilecek biri olduğunda. Böyle ikili kombinasyonlara sanat alanında sık sık rastlanır.

Balık insanlarının, birinin yardımı olmadan da başarılı olabilecekleri alanlar vardır. Örneğin hastalara yardım edebilirler. Pedagoji biliminde de başarılıdırlar. Onlar doğuştan öğretmendirler. Yardım organizasyonlarından şan ve şöhret bile kazanabilirler. Politikada yeteneklerinin keşfedilmesini bekleyebilecek kadar sabırlıdırlar. Asla kendilerini zorla kabul ettirmezler, her zaman çağrılmayı beklerler.

Balık burcu insanlarının birçok işi bir arada yapma eğilimleri vardır. Bu yüzden fazla dağılmamak için sıkı bir disiplin uygulamalıdırlar. Her şeye rağmen Balıklar şef olmaktan çok, yönetilen pozisyonuna uygundurlar. Hiçbir zaman güç sahibi olmak için çabalamazlar. Bilim alanında nadiren kariyer yapabilirler.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir