Balık Burcunun Yükseleni Nedir?

Son Güncelleme: 15.09.2020 09:10

Öncelikle Balık burcu nedir nasıl ortaya çıkmıştır açıklamaya çalışalım ve daha sonra ise balık burcu yükseleni hakkında bilgiler vermeye çalışalım sizlere arkadaşlar.

Balık Zodyağın son astrolojik burcudur. Batı astrolojisine göre 20 Şubat ile 20 Mart arasında doğanlar bu burca mensup olur. Astrolojide, Balık negatif bir burç olarak kabul görmektedir.

Bu burçları kim çıkarmışsa iyi iş yapmış çünkü özellikle bayanlar sabah ilk uyandıklarında burçlarını okumakta ve hayata böyle başlamaktadırlar.

Balık takımyıldızının ilk dekanındaki yıldız grubu Band olarak bilinir. İkinci dekan, güçlü bir ifade ile oturarak, bir elinde bir krallık asası tutan, diğer eliyle de Band’ı yakalamış olan Cepheus’tur. Cepheus’un sağ omuzundaki yıldız Al Deramin, kuşağındaki Al Phirk, sol dizindeki ise Shepherd yani Çoban Yıldızı yer alır. Kuzeyde son dekanatta ise kırılmış zincirleriyle, güzel Andromeda bulunur.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Yönetici Gezegeni:Neptün
Element:Su
Nitelik:Değişken
Uğurlu Sayıları:2, 6
Gün:Cuma
Uğurlu Taşı:Akuamarin
Renk:Turkuaz, nil yeşili
Tarot kartı:Ay
Hayvan:Balıklar
Bitki:İncir ve söğüt ağaçları, nilüfer, fulya
Kıymetli Taş:İnci
Kıymetli Maden:Platin

Balık Burcu Yükseleni Nedir?

Yükselen Balık çevresinin etkisi altında fedakarlık yapmak ve kendisini çevresine adamak ister. Balık burcu yükselenini hesaplamak için aşağıdaki tabloda doğum saatinizi doğdunuz döneme ilişkin satırla birleştirin.

Balık Burcu Yükseleni

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir