Medcezir 13.Bölüm Fragmanı izle

Reklamlar

Medcezir 13.Bölüm Fragmanı izle

Aşka teslim olan Yaman ve Mira birbirlerine karşı şimdi daha sıkı bağlanırlar ve aşk doludizgin devam etmeye başlar. İlk zamanlardaki karamsar ve ne olacağını bilmeyen iki aşık artık yollarını çizmeye başlarlar.

Yaşadıkları zor günlerin ardından, Mira ve Yaman’ın elleri daha güçlü kenetlenir. Mira’nın dudaklarından dökülen sihirli kelimeler, Yaman’ın bütün kalkanlarını indirir. Aşka teslim olur…

Asım’la Selim arasındaki hukuk mücadelesinde ilk günden beri dengeyi tutturmaya çalışan Ender, davayı farklı bir gözle incelemeye başlar. Ender’in ulaştığı sonuçlar, O’nu çok zor bir kararın eşiğine getirir.

[pro-player type=’video’ image=’http://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/12/medcezir-13-bolum.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file//091220131919086556332.MP4[/pro-player]

Öte yandan, Selim’in Ender’le baş başa vakit geçirmek için yaptığı plan, en çok Mert’i sevindirir. Ev Yaman’la Mert’e kalacaktır… Hemen büyük bir heyecanla Mira ve Eylül’le program yapmaya başlarlar. Ancak Sude’nin kızlarıyla baş başa vakit geçirme çabası planları değiştirirse de. Mira herkesi mutlu edecek bir formül bulur.

Öte yandan Yaman’ın geçmişinden bu kez eski kız arkadaşı sürpriz bir şekilde karşısına çıkar.. Mira annesi ve kız kardeşiyle yola çıktığında planlar tekrar değişir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.