Yabani Oyuncuları

Yabani oyuncuları isimleri sayfasında, karakterleri dahil gerçek isimleri ile birlikte tüm oyuncu kadrosu hakkında resimli bilgiler yer alır.

Yabani Dizisi Hakkında

Yabani, yapım şirketi NTC Medya ve yönetmeni Çağatay Tosun olup ilk bölümü 12 Eylül 2023 tarihinde FOX kanalında yayınlanan Dram türündeki dizidir. Dizinin senaryosu Hilal Yıldız tarafından yazıldı. Yabani dizisi başrol oyuncuları Halit Özgür Sarı, Simay Barlas ve Yurdaer Okur gibi isimlerden oluşmaktadır.

Yabani dizisi
 • Tür: Dram
 • Kanal: FOX
 • İlk bölüm yayın tarihi: 12 Eylül 2023
 • Yeni bölüm yayın tarihi: 17 Ekim 2023
 • Sezon sayısı: 1
 • Bölüm sayısı: 6
 • Başrol: Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur
 • Mekan: İstanbul
 • Yönetmen: Çağatay Tosun
 • Senarist: Hilal Yıldız
 • Yapım şirketi: NTC Medya
 • Yapımcı: Fatih Aksoy, Mehmet Yiğit Alp

Yabani Oyuncu Kadrosu

Aşağıda, Yabani dizisinde oynayan oyuncuların gerçek adı, canlandırdıkları rolleri ve şimdiki yaşlarını okuyacaksınız. İşte Yabani 1. sezon oyuncuları.

OyuncuKarakterYaş
Sezer ArıçaySezer ArıçayCesur 32
 Halit Özgür SarıHalit Özgür SarıYaman 30
Simay BarlasSimay BarlasRüya25
Seray ÖzkanSeray ÖzkanÇağla Soysalan26
Ramiz MullamusaRamiz MullamusaUmut25
Osman AlkaşOsman AlkaşEşref Soysalan68
Yurdaer OkurYurdaer OkurSerhan Soysalan49
Dolunay SoysertDolunay SoysertNeslihan Soysalan51
Bertan AsllaniBertan AsllaniAlaz Soysalan33
Aleyna AlAleyna AlEce Soysalan18
Rojbin ErdenRojbin ErdenAsi27
Şebnem HassanisoughiŞebnem HassanisoughiŞebnem38
Bartu DilmenBartu DilmenRüzgar26
Birgül UlusoyBirgül Ulusoy53
 Selim Can YalçınSelim Can Yalçınİlker Sualp 42
Ayşegül ÜnsalAyşegül ÜnsalFeride50
Aşkın ŞenolAşkın ŞenolSalim52
Güray GörkemGüray Görkem48
Yabani dizisi oyuncuları

Karakterleri

Aşağıda Yabani dizisinde oynayan oyuncuların canlandırdıkları kurgusal karakterler hakkında bilgiler yazılmıştır.

Yabani Cesur

Cesur, Yabani dizisinde Sezer Arıçay tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Yaman ve Umut ile birbirlerine öz kardeş gibi bağlıdır. Girdiği ortamlara ayak uydurmasıyla bilinir. Kendisini herkese sevdirmeyi başarır. Bela onun göbek adıdır ve nerede bir bela varsa gider onu bulur.

Yabani oyuncusu Sezer Arıçay, günümüzde 32 yaşında olup daha önce Pis Yedili ve Kulüp dizilerinde oynamıştır.

Yabani Yaman

Yaman, Yabani dizisinde Halit Özgür Sarı tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Rüya’nın sevgilisi, Cesur ve Umut’un yakın arkadaşıdır. Geçimini sokaklarda kağıt toplayarak sağlar. Yine kağıt toplamak için yollara düştüğü bir günde Rüya ve Alaz’la karşılaşır ve hayatı tamamen değişir.

Yabani oyuncusu Halit Özgür Sarı, günümüzde 30 yaşında olup daha önce Gizli Saklı, Kardeşlerim, Kırmızı Oda, Şampiyon ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde oynamıştır.

Yabani Rüya

Rüya, Yabani dizisinde Simay Barlas tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Yaman’ın sevgilisi, Şebnem’in kızıdır. Ailesinin istediği hayatı yaşamak yerine kendi doğrularını yaşayan biridir. Çevresindeki hiç kimseye benzememek hem zarar hem de yarar sağlayacaktır.

Yabani oyuncusu Simay Barlas, günümüzde 25 yaşında olup daha önce Ömer, Aziz, Bir Annenin Günahı, Zalim İstanbul, Adı Efsane, Hayat Bazen Tatlıdır ve Paramparça dizilerinde oynamıştır.

Yabani Çağla Soysalan

Çağla, Yabani dizisinde Seray Özkan tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Neslihan ve Serhan Soysalan çiftinin kızı, Alaz’ın kardeşidir. Aile ilgisinden mahrum, rüzgara göre savrulan bir yapıya sahiptir. Hayatın tüm olumsuzluklarını ve kendisine yapılanları, ona gösterilecek en ufak sevgide unutacak kadar da merhametlidir.

Yabani oyuncusu Seray Özkan, günümüzde 26 yaşında olup daha önce Bir Zamanlar Çukurova, Kardeş Çocukları ve Çocukluk dizilerinde oynamıştır.

Yabani Umut

Umut, Yabani dizisinde Ramiz Mullamusa tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Asi, Cesur ve Yaman’ın en yakın arkadaşıdır. Tek bir amacı vardır; ayağa kalkmak ve tekrar yürüyebilmek.

Yabani oyuncusu Ramiz Mullamusa, günümüzde 25 yaşında olup daha önce Yüz Yıllık Mucize, Seni Kalbime Sakladım, Mahkum, Kırmızı Oda, Arka Sokaklar ve Gönül Dağı dizilerinde oynamıştır.

Yabani Rüzgar

Rüzgar, Yabani dizisinde Bartu Dilmen tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Çağla’nın sevgilisidir. Bencil, her şeyi bildiğini sanan ve etrafındakileri incitmekten başka bir işe yaramayan biridir.

Yabani oyuncusu Bartu Dilmen, günümüzde 26 yaşında olup daha önce O Kız dizisinde oynamıştır.

Yabani Asi

Asi, Yabani dizisinde Rojbin Erden tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Umut, Cesur ve Yaman’ın en yakın arkadaşıdır. İnsanlara zor güvenen, sert yapılı, arkadaşları için fedakarlık yapmaktan geri durmayan biridir.

Yabani oyuncusu Rojbin Erden, günümüzde 27 yaşında olup daha önce Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Çıplak dizilerinde oynamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir