Aşk 7.Bölüm Fragmanı 13 Kasım Çarşamba

Aşk 7.Bölüm Fragmanı izle 13 Kasım Çarşamba

Ekranlarda gördüğümüz en güzel bayanlardan birisi olan Hazal Kaya bu dizide de yine bütün güzelliği ile karşımızda ve yine oyunculuğu ile herkesi büyülüyor.

ask-7-bolum
Bu hafta neler olacak derseniz biraz özeti hakkında bilgiler verelim öyle fragmanı izleyin arkadaşlar. Azra oynadığı oyunun kurbanı olduğunu Kerem’in evleneceğini duyduktan sonra farkeder. Kerem’e bu oyunu oynaması için kendisinin yaptığı baskının pişmanlığı içindedir.

Kanal D Aşk 7.Bölüm Fragmanı

Geçen hafta neler olmuştu bu hafta için hatırlamamız bizlere daha iyi yol gösterecek ve Aşk 13 kasım fragmanını anlamamız için bize yol gösterecektir.

Hakan’ın hayatına bir anda girmesi ile ikilimde kalan Şebnem, kararını veriyor ve Kerem’in evlilik teklifini kabul ediyor.

Orhan’la gece kulübünde ettikleri kavganın ardından Şebnem’in kendisini orada bırakarak gitmesine anlam veremeyen Kerem, Şebnem’in eski sevgilisi Hakan ile karşılaştığını Azra’dan öğrenir. Bu karşılaşmanın kendi ilişkilerine gölge olacağına inanır. Şebnem’in ise kafası karışmıştır. Hakan’ın hayatına bir anda girmesi ile ne yapacağını bilemez. Bir tarafta henüz aşık olduğu Kerem, diğer tarafta bir zamanlar evlenmeyi hayal ettiği Hakan.

Ama Şebnem kararını vermiştir, Kerem’in evlilik teklifini kabul edecektir. Bu mutlu haberi vermek için Kerem’in evine gittiği an ise Azra, Kerem’le hayatlarının akışını değiştirecek bir gelişmeyi Kerem’e söylemek üzeredir.

Diğer taraftan Orhan, Kerem ve Azra’nın planlarını anlamıştır. Artık elinde Kerem’i korkutmak için çok daha büyük bir koz vardır.

Azra hayatındaki sürpriz gelişme ile çaresiz kalır. Şebnem ise evlilik kararını ailesine açıklar ama kardeşinden beklenmedik bir tepki görür. Bütün bunlar olurken, üstelik sağlık durumu da kötüye doğru gitmektedir ve Hakan tekrar Şebnem’in hayatına girmek için fırsat kollamaktadır.

Kerem yaşadığı tüm baskı, sıkıntı ve vicdan muhasebesi arasında Şebnem’le evliliğe en çok yaklaştığına inandığı an, Can’dan hiç beklenmedik bir teklif alır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.